Balkon Dekorasyonu Önerileri

Bebek Odası için 25 Keçe Kapı Süsü Örneği

Kolay Yapılabilen Ahşap Boyama Modelleri

Modern Enza Home Köşe Takımları

Muhabbetin Zirve Yaptığı Mutfak Sohbet Köşeleri

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Dekorasyonu 12 Şubat 2016

Dostlarınızla sürekli görüşüyor ve onlarla beş çaylarında ya da günlerde muhabbet halindeyseniz mutfak sohbet köşeleri tam size göre diyebilirim.

Mutfak dekorasyonunun olmazsa olmazları içinde yer alan mutfak masa ve sandalyelerinden oluşan sohbet köşeleri, genellikle mutfağın bir köşesine konumlandırılıyor.

mutfak sohbet köşeleri

Varsa pencere kenarı yoksa da köşe duvarların sıcak ve samimi arkadaşı sohbet köşelerine ev dekorasyonu ile ilgilenen herkesin ihtiyacı var diye düşünüyorum.

Bayanlar kapı ağızlarında konuşmaya bayılır, mutfak sohbet köşeleri ile kapı ağızlarında konuşmak yerine pratik ve samimi bir dost ağırlama alanıdır aynı zamanda.

Zaman zaman misafir odası ya da oturma odası oldukça dağınık olabiliyor, böyle durumlarda misafir ağırlamak bir işkenceye dönüşebiliyor. İşte bu noktada mutfak sohbet köşeleri imdada yetişiyor ve misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayabiliyorsunuz.

mutfak sohbet köşeleri

mutfak sohbet köşeleri

Sizlere fikir vermek için mutfak dekorasyonunda mutlaka düşünmeniz gereken örnek mutfak sohbet köşeleri hazırladım.

Mutfak dekorasyonu yapmadan önce mutfak sohbet köşesinin konumuna karar vermeniz oldukça iyi bir fikir olabilir. Mutfak dekorasyonu fikirleri ile daha doğru ve etkili mutfak dekorasyonu yapmanız mümkün.

Mutfak sohbet köşelerinde dikkat edilmesi gereken en önemli durum bence sandalyelerin rahatlığı ve konforu. Rahat olmayan bir yerde uzun süre oturmak mümkün değildir.

mutfak köşe takımları

mutfak köşe takımları

İşte misafirlerinizi ağırlayacağınız mutfak köşelerinde biraz daha rahata önem vermeli ve paraya biraz kıymanızı öneriyorum.

Mutfakta saatlerce sohbet edeceğiniz muhabbet köşeleri için bir galeri hazırladım. Galerideki resimlerin üzerine tıklayarak örnek modelleri inceleyebilirsiniz.

Daha önce kaleme aldığım ilhamveren lake mutfak dolapları yazımı okumanızı öneriyorum. Mutfak köşe takımları ile uygun lake dolaplar da mutfak dekorasyonu için hayati öneme sahiptir, unutmayın!

Mutfak sohbet köşeleri

Ben en çok birinci görseldeki köşe takımını beğendim, siz de hangi köşeyi seçtiğinizi lütfen bizimle paylaşın.

Yukarıda sizler için sunduğum mutfak köşelerini beğendiyseniz yorumlarınızı bekliyorum. En çok hangi mutfak köşe takımını bizimle paylaşabilir, diğer üyelerimizle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

hale tekin 14 Şubat 2016

Çok harika mutfak köşe takımları bunlar.Bayıldım doğrusu…5 çayları için çok harika teşekkürler dekordiyon

Ahu Dudu 19 Şubat 2016

Harika mutfaklar harika sohbet köşeleri. Siz de harikasınız. Teşekkürler paylaşım için…

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!