Mürdüm Mutfak Dolabı Modelleri 2022

Mürdüm mutfak dolabı ile modern bir mutfak mümkün. Mürdüm rengi mutfak dolabı hem şık görünüyor hem de temizliği kolay oluyor. Mürdüm mutfak dolapları koyu ve parlaktır. Koyu bir renk olduğu için siz de hemen bu rengi tercih ederek evinizde dikkat çeken bir ortam yaratabilirsiniz. Mutfağınızın evinizin en şık ve en güzel köşesi olması için renk seçimi önemlidir. Size önerimiz, mutlaka aydınlık olan mutfaklarda mürdüm rengini tercih etmeniz. Mürdüm mutfak dolapları tercihi, genel olarak modern renklerden seçim yapıldığında oluyor.

Mürdüm rengi mutfak dolabı örnekleri

Mürdüm rengi mutfak dolabı örnekleri ile mutfağınızı çehresini değiştirebilirsiniz. Mürdüm rengi mutfak dolabı modelleri için hangi kombinler var? Farklı çok sayıda model, tarz mürdüm renginin kullanılması ile oluşturulabilir. Örnek mutfak dolaplarını inceleyerek, mutfağın boyutuna ve şekline göre karar verebilirsiniz. Sizin için sunulan renk önerilerini dikkate alarak çok daha şık bir mutfak ortaya çıkması mümkün.

Mürdüm Mutfak Dolabı Modelleri 2022
Mürdüm rengi mutfak dolabı örnekleri
  • Gümüş kulplu mürdüm mutfak dolapları: İlk akla gelenler arasında gümüş rengi ile mürdüm uyumu var. Mürdümü en iyi şekilde gösteren gümüş kulpların olduğu dolaplar hem işlevsel hem de şık olacaktır.
  • Beyaz kulplu mürdüm mutfak dolapları: Mutfak dolaplarında kullanılan beyaz kulplar da son derece şık duruyor. Bunun için çok sayıda öneri var. Sizin için sunulan beyaz detaylı olan örnekleri de inceleyebilirsiniz.
Mürdüm Mutfak Dolabı Modelleri 2022
Mürdüm rengi mutfak dolabı rengi

Ayrıca sunulan öneriler arasında desenli modeller de olabilir. Daha klasik tarzda bir mutfak dekorasyonu için klasik modellerin tercih edilmesi mümkün. Bunun dışında direkt olarak düz renk, sade modellerin de kullanılması tercih edilebilir.

Mürdüm beyaz mutfak dolabı

Mürdüm Mutfak Dolabı Modelleri 2022
Mürdüm beyaz mutfak dolabı

Mürdüm beyaz mutfak dolapları için doğru bir kombin mi? Mürdüm rengi mutfak dolabı için nasıl bir renk kombini gerekiyor? Mürdüm beyaz mutfak dolapları için sunulacak olan seçenekleri değerlendirin. Beyaz ile mürdümün uyumunu hemen evinize taşımanız mümkün. Bunun için yapmanız gereken, kulp seçimi ya da dolapların altlı üstlü farklı renkleri olması olabilir. Özel tasarımlar ile iki rengin birbiri ile uyumu son derece şıktır.

Mürdüm krem mutfak dolabı

Mürdüm Mutfak Dolabı Modelleri 2022
Mürdüm krem mutfak dolabı

Mürdüm krem mutfak dolabı fikri de bir başka önerimiz. Eğer mutfağınız küçükse, mutlaka mürdüm rengini açık bir renk ile kombin edin. Bunun için de ilk akla gelen krem rengidir. Krem renginin kullanıldığı dolaplar, çok daha aydınlık ve şık gözükecektir. Bunun için sunulan modelleri bu iki renk ile kombin ederek tercih edebilirsiniz.

Mürdüm siyah mutfak dolabı

Mürdüm Mutfak Dolabı Modelleri 2022
Mürdüm siyah mutfak dolabı

Mürdüm siyah mutfak dolapları şıklığın en güzel göstergesidir. Siyah ile mürdüm uyumu, asil bir görüntü ortaya koyuyor. Mürdüm siyah mutfak dolapları için sunulan önerilere bakarak, en iyi şekilde tercihinizi yapabilirsiniz. Farklı iki rengin birbiri ile uyumu, mutfakta modern bir dekorasyon yaratacaktır.

Mürdüm rengi mutfak dolap fiyatları

Mürdüm Mutfak Dolabı Modelleri 2022
Mürdüm rengi mutfak dolap fiyatları

Mürdüm rengi mutfak dolabı fiyatları ortalama metrekare hesabıyla belirleniyor. Peki, fiyatlar nasıl? Çok sayıda rengi ve deseni olan modeller için aynı zamanda geniş bir fiyat aralığı sunulmuştur. Bu fiyat aralığı sayesinde, en uygun ödemeler ile mürdüm rengi mutfak dolapları fiyatları verilir.

Mürdüm rengi mutfaklar için ortalama fiyatlar metrekare olarak 400₺’den başlayarak kullanılan malzemenin kalitesine göre metrekare fiyatları 1.500₺’ye kadar çıkabilmektedir. Ortalama uygun ve ekonomik ödemeler ile dekorasyonu internetten satın alabileceğiniz hazır mutfaklar ile de tamamlayabilirsiniz.

Yorum yapın