perde siparişi


Mürdüm Mutfak Dolabı Modelleri 2021

Mürdüm mutfak dolabı, modern mutfaklar için akla gelen ilk renk oluyor. Hem son derece şık gözüküyor hem de temizliği kolay oluyor. Koyu bir renk olduğundan, siz de hemen bu rengi tercih ederek evinizde dikkat çeken bir ortam yaratabilirsiniz. Mutfağınızın evinizin en şık ve en güzel köşesi olması için renk seçimi önemlidir. Size önerimiz, mutlaka aydınlık olan mutfaklarda mürdüm rengini tercih etmeniz. Mürdüm mutfak dolapları tercihi, genel olarak modern renklerden seçim yapıldığında oluyor.Mürdüm rengi mutfak dolabı örnekleri

Mutfak dolaplarında mürdüm renginin kullanıldığı hangi modeller var? Farklı çok sayıda model, tarz mürdüm renginin kullanılması ile oluşturulabilir. Örnek mutfak dolaplarını inceleyerek, mutfağın boyutuna ve şekline göre karar verebilirsiniz. Sizin için sunulan renk önerilerini dikkate alarak çok daha şık bir mutfak ortaya çıkması mümkün.

Mürdüm rengi mutfak dolabı örnekleri
  • Gümüş kulplu mürdüm mutfak dolapları: İlk akla gelenler arasında gümüş rengi ile mürdüm uyumu var. Mürdümü en iyi şekilde gösteren gümüş kulpların olduğu dolaplar hem işlevsel hem de şık olacaktır.
  • Beyaz kulplu mürdüm mutfak dolapları: Mutfak dolaplarında kullanılan beyaz kulplar da son derece şık duruyor. Bunun için çok sayıda öneri var. Sizin için sunulan beyaz detaylı olan örnekleri de inceleyebilirsiniz.
MUTLAKA OKUYUN:  İki Renkli Mutfak Dolapları için +10 Farklı Öneri
Mürdüm rengi mutfak dolabı rengi

Ayrıca sunulan öneriler arasında desenli modeller de olabilir. Daha klasik tarzda bir mutfak dekorasyonu için klasik modellerin tercih edilmesi mümkün. Bunun dışında direkt olarak düz renk, sade modellerin de kullanılması tercih edilebilir.

İlginizi Çekebilir: Mutfak dolabında en kullanışlı renk için fikir bulabilirsiniz.

1.Mürdüm beyaz mutfak dolabı

Mürdüm beyaz mutfak dolabı

Mürdüm mutfak dolaplarında nasıl bir renk kombini gerekiyor? Mürdüm beyaz mutfak dolapları için sunulacak olan seçenekleri değerlendirin. Beyaz ile mürdümün uyumunu hemen evinize taşımanız mümkün. Bunun için yapmanız gereken, kulp seçimi ya da dolapların altlı üstlü farklı renkleri olması olabilir. Özel tasarımlar ile iki rengin birbiri ile uyumu son derece şıktır.2.Mürdüm krem mutfak dolabı

Mürdüm krem mutfak dolabı

Bir diğer önerimiz ise mürdüm krem mutfak dolapları oluyor. Eğer mutfağınız küçükse, mutlaka mürdüm rengini açık bir renk ile kombin edin. Bunun için de ilk akla gelen krem rengidir. Krem renginin kullanıldığı dolaplar, çok daha aydınlık ve şık gözükecektir. Bunun için sunulan modelleri bu iki renk ile kombin ederek tercih edebilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Evinizdeki Boş Alanlar İçin Yaratıcı Dekorasyon Önerileri

3.Mürdüm siyah mutfak dolabı

Mürdüm siyah mutfak dolabı

Şıklığın en güzel göstergesi siyah. Siyah ile mürdüm uyumu, asil bir görüntü ortaya koyuyor. Mürdüm siyah mutfak dolapları için sunulan önerilere bakarak, en iyi şekilde tercihinizi yapabilirsiniz. Farklı iki rengin birbiri ile uyumu, mutfakta modern bir dekorasyon yaratacaktır.

İlginizi Çekebilir: Antrasit mutfak dolabı modelleri için bağlantıya tıklayın!

Mürdüm rengi mutfak dolap fiyatları

Peki, fiyatlar nasıl? Çok sayıda rengi ve deseni olan modeller için aynı zamanda geniş bir fiyat aralığı sunulmuştur. Bu fiyat aralığı sayesinde, en uygun ödemeler ile mürdüm rengi mutfak dolapları fiyatları verilir.

Mürdüm rengi mutfaklar için ortalama fiyatlar metrekare olarak 250₺’den başlayarak kullanılan malzemenin kalitesine göre metrekare fiyatları 1.000₺’ye kadar çıkabilmektedir. Ortalama Uygun ve ekonomik ödemeler ile dekorasyonu internetten satın alabileceğiniz hazır mutfaklar ile de tamamlayabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x