İnegöl Mobilya’dan Ucuz Düğün Paketleri

Ahşap Bebek Beşikleri

Park Beşik mi, Mobilya Beşik mi?

TV Ünitesi Seçimi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mükemmel Bahçe Salıncakları

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Dekorasyonu 6 Ağustos 2015

Bu yazımda yaz ayının en eğlenceli dinlenme araçlarından biri olarak kabul edilen bahçe salıncakları konusuna değinmek istedim. Bir bahçeniz varsa olmazsa olmazlar içerisinde bahçe salıncağı yer alıyor.

Bahçenizin en güzel köşesini bahçe salıncakları için ayırmalısınız. Çünkü bahçe dekorasyonu ile bütünleşmesi ve bahçenize adeta renk katması sebebiyle salıncakları bahçenizden eksik etmeyin.

Bahçenize salıncak dekorasyonu

Yazlık bir eviniz varsa ve bahçenize farklılık katmak istiyorsanız size ilk olarak salıncak önerim olacak. Çünkü salıncakları aynı zamanda nostaljik bir yapısı da vardır.

Bu noktada yazlık bir eviniz var ve bahçesini güzelleştirmek istiyorsanız yazlık eve bahçe dekorasyonu yazımı okumalısınız.

Bahçenize yeni bir renk ve heyecan katacak olan bahçe salıncakları sadece küçükler için düşünülmemeli hem küçükler hem de büyükler için muhteşem bir eğlence ve dinlenme aracı bahçe salıncakları.

Bahçenizin en güzel köşesini bence bahçe salıncağı için kullanmalısınız. Yazın çocuklar için harika bir eğlence ve vakit geçirme aracı salıncaklar.

Büyükler de bahçe salıncaklarında kitap okuyabilir, günün yorgunluğunu atabilir hatta uyuyabilirler.

Sizlere farklı bir bakış açısı kazandıracak ve hayalinizdeki bahçe salıncağını bulabileceğiniz bir galeri hazırladım.

Bu galeride birbirinden harika ve farklı bahçe dekorasyonuna renk katacak salıncakları bulabileceksiniz.

Hangisini beğeneceğinizi bilmem ama birden fazla modele aşık olacağınıza emin olduğum bahçe salıncaklarını aşağıdaki galeride topladım. Galeride bahçe salıncaklarını mutlaka inceleyin. Belki de tam sizlik bir model oracıktadır. 🙂

Rengarenk bahçe salıncakları

Bahçe salıncaklarını görüntülemek için görsellerin üzerine tıklayın.

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Bahçe Peyzajı Nasıl Yapılır? - Ev Dekorasyon Fikirleri on 12 Ağustos 2017

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!
Banyo Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu

22 Ağustos 2015