Karton Kutudan Oyuncak Bebek Yatağı Yapımı

Banyo Dekorasyonu için Öneriler

Yanmış Çaydanlık Nasıl Parlatılır?

Birbirinden Güzel Ranza Modelleri

Benzersiz Şaşırtıcı Mozaik Banyo Tasarımı

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Dekorasyonu 11 Ocak 2016

Eğer sıra dışı fikirlere açıksanız ve banyo dekorasyonu konusunda da farklı bir fikir arıyorsanız mozaik banyo tasarımı tam size göre olabilir.

Eminim daha önce hiç böyle bir banyo tasarımı görmemişsinizdir. Banyonun tamamında kullanılan mozaik banyo karoları ile muhteşem bir tasarım oluşturulmuş. Gerçekten oldukça yaratıcı ve stil bir duruşa sahip olan banyo oldukça farklı diyebilirim.

mozaik banyo tasarımı

mozaik banyo tasarımı

Banyoda mozaiklerle bir sanat oluşturulmuş desek yeridir diye düşünüyorum.

Böyle eşsiz bir banyoya sahip olmak kim istemez ki?

Tasarımı yapan kişinin sanat yaptığı ortada. Neredeyse tüm karoları tek tek özenle yerleştirmiş. Mozaikleri doğru şekilde kullanmış. Oluşturduğu desenlerle bir bütünlük kazandırdığı görülüyor.

mozaik banyo tasarımı

mozaik banyo tasarımı

Dikkat ederseniz lavaboda kullanılan renk ile desenler arasında bir uyum söz konusu. Yerde kullanılan parlak mavi mozaikler ise ışıl ışıl bir görüntüye sahip.

Sizlere mozaik banyo tasarımı fikrini yakından görebilmeniz için mini bir galeri hazırladım. Detayları görmek için galeride görsellere tıklayın.

Mozaik banyo tasarımı

Daha farklı fikirler için banyoları sıradanlıktan kurtaracak 6 banyo dekorasyon önerisi için yazımı okumanızı öneriyorum.

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

monetaproductio 11 Ocak 2016

Harika ya çok beğendim. Çok sıra dışı bir banyo dekorasyonu…

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!
Dekorasyonda Renk Nedir?

Dekorasyonda Renk Nedir?

30 Nisan 2015