Benzersiz Şaşırtıcı Mozaik Banyo Tasarımı

1
mozaik-banyo-tasarimi
1

Eğer sıra dışı fikirlere açıksanız ve banyo dekorasyonu konusunda da farklı bir fikir arıyorsanız mozaik banyo tasarımı tam size göre olabilir.

Eminim daha önce hiç böyle bir banyo tasarımı görmemişsinizdir. Banyonun tamamında kullanılan mozaik banyo karoları ile muhteşem bir tasarım oluşturulmuş. Gerçekten oldukça yaratıcı ve stil bir duruşa sahip olan banyo oldukça farklı diyebilirim.

mozaik banyo tasarımı
mozaik banyo tasarımı

Banyoda mozaiklerle bir sanat oluşturulmuş desek yeridir diye düşünüyorum.

Böyle eşsiz bir banyoya sahip olmak kim istemez ki?

Tasarımı yapan kişinin sanat yaptığı ortada. Neredeyse tüm karoları tek tek özenle yerleştirmiş. Mozaikleri doğru şekilde kullanmış. Oluşturduğu desenlerle bir bütünlük kazandırdığı görülüyor.

mozaik banyo tasarımı
mozaik banyo tasarımı

Dikkat ederseniz lavaboda kullanılan renk ile desenler arasında bir uyum söz konusu. Yerde kullanılan parlak mavi mozaikler ise ışıl ışıl bir görüntüye sahip.

Sizlere mozaik banyo tasarımı fikrini yakından görebilmeniz için mini bir galeri hazırladım. Detayları görmek için galeride görsellere tıklayın.

Mozaik banyo tasarımı

Daha farklı fikirler için banyoları sıradanlıktan kurtaracak 6 banyo dekorasyon önerisi için yazımı okumanızı öneriyorum.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here