Modern Tasarım Maksimum Uyku: Yataş Bedding Pike Takımı


Yaz aylarının vazgeçilmezi pike takımları, Yataş Bedding’in yumuşacık kumaşlarından üretilen, birbirinden farklı renk ve modeldeki tasarımları ile yatak odalarınıza konuk olmaya hazır. Birçok farklı kumaş formu yardımıyla üretilen pike takımları; yastık kılıfı, çarşaf ve pikeden oluşur. Dolapta az yer kaplaması sayesinde yerden tasarruf etmenizi sağlayan bu ürün, konforlu ve kolay kullanım avantajları ile neredeyse her evde bulunur. Peki yaz akşamlarının tatlı esintilerine karşı sizi ve sevdiklerinizi koruyan pike takımlarını Yataş Bedding’in eşsiz koleksiyonları ile keşfetmeye hazır mısınız? Yataş Bedding pike takımı ve daha fazlası yazının devamında!


Baharın Renkleri ile Yataş Bedding Çift Kişilik Pike Takımı

Modern Tasarım Maksimum Uyku: Yataş Bedding Pike Takımı
Yataş Bedding çift kişilik pike takımı

Yataş Bedding çift kişilik pike takımı modelleri bir yandan yatak odalarınıza yeni bir nefes getirirken, diğer yandan ise dekorasyonlarınıza canlılık kazandırır. Bahar ve yaz aylarının yumuşak detaylarını ürünlerin dokuma kalitesinde hissederek, rahat bir uyku çekebilirsiniz. Koleksiyonun en değerli parçalarından biri olan Ruta pike takımı, baharın asil tonlarını teninizle buluşturur. Narin çiçek desenlerinin ezgisini mor renginin naif tonları ile buluşturarak canlı ve pozitif bir etki yaratır. %100 pamuklu yapısıyla yüksek derecede nem emici özelliğini bünyesinde bulundurur. Bu nedenle uyku boyunca vücudunuzun nem dengesini koruyarak, kesintisiz bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlar. Modern ve şık bir uyuma sahip renk geçişleri ile zamansız bir tasarıma sahiptir. Ruta pike takımı ürün içeriğinde; 1 adet çift kişilik pike, bir adet çift kişilik çarşaf ve 2 adet standart yastık kılıfı bulunur.


Yataş Bedding’in bir diğer değerli koleksiyon ürünü olan Isabelle pike takımı, usta el işçiliği ile tasarlanan zarif ve asil bir tasarıma sahiptir. Geleneksel stili modern dokunuşlar yardımıyla tamamlayan bu ürün, dantel işlemeleri ile dikkatleri üzerine çeker. Krem ve pudra gibi pastel tonlarını suzeni nakış tekniği ile birlikte sunan bu takım, yatak odanıza estetik bir tarz katar. Pike setinin yanı sıra setin içinde bulunan nevresim takımı ile sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da sıcacık bir uyku vadeder. Isabelle pike takımı ürün içeriğinde 1 adet çift kişilik dantelli nevresim, 1 adet çift kişilik pike, 1 adet kişilik çarşaf, 2 adet standart yastık kılıfı ve 2 adet dantelli yastık kılıfı bulunur.


Yataş Bedding Pike Modelleri ile Rahat Bir Uyku

Modern Tasarım Maksimum Uyku: Yataş Bedding Pike Takımı
Yataş Bedding pike modelleri

Yataş Bedding pike takımı koleksiyonunda çift kişilik formların yanı sıra, tek kişilik pike takımı modellerini de rahatlıkla bulabilirsiniz. Koleksiyonda yer alan tüm tasarımlar, sık dokuma ipliklerden üretilen kaliteli kumaş dokusu sayesinde yıllar boyunca kattığı rahatlık ile uykularınıza eşlik eder. Günün yaklaşık 8 saatini yatakta geçirdiğimizi düşünecek olursak, pike takımlarının rutin temizliğini göz ardı etmemekte fayda vardır. Gece boyunca vücudumuzdan çıkan ter, yağ ve ölü deri hücreleri pike takımlarına temas eder. Sağlıklı bir uyku için haftada en az bir kez yıkama yapılmalıdır. Yıkama yapılırken renklerin daha uzun süre kalıcı olmasını sağlamak için, tersten yıkama işlemi uygun olacaktır. Belli aralıklarla havalandırma yaparak toz ve kirin de dışarı atılmasını sağlayabilirsiniz. Yataş Bedding, yıkama talimatlarında her ürüne uygun olan yıkama detayını sizinle paylaşır. Pike takımlarınızı 30 derecede yıkayabilir, maksimum 110 derecede ütü işlemi yapabilirsiniz. Yataş Bedding pike takımlarında kullanılan renklerin kimyasında kaliteli hammaddeler kullanıldığından dolayı, renklerde herhangi bir ağartma söz konusu olmaz. Ürünün yumuşaklığının daha kalıcı olması için tamburlu kurutma ve kuru temizleme önerilmez. Ancak gerek görürseniz, hassas kuru temizleme işlemini ürünlerinize uygulayabilirsiniz.

Modern Tasarım Maksimum Uyku: Yataş Bedding Pike Takımı
Yataş Bedding pike örnekleri

Yataş Bedding’in tasarım harikası koleksiyonlarında çift kişilik ve tek kişilik günlük modellerin yanı sıra, dantelli ve yatak örtülü zengin içeriğe sahip pike takımı modellerini de rahatlıkla bulabilirsiniz. Yeni evlenecek çiftler için özel olarak tasarlanan bu çeyiz setleri, yeni bir başlangıcın en güzel örneklerinden birisidir. Yumuşacık, sağlıklı ve kaliteli bir uyku için tasarlanan birbirinden farklı renk ve desende pike takımları Yataş Bedding‘in ayrıcalıklarla dolu fırsat dünyasında sizleri bekliyor.

Yorum yapın