Modern Ofis Tasarımı için +10 İlham Veren Fikir


Modern bir ofis yaratmak için ihtiyacınız olan ürünler kesinlikle ofis mobilyalarıdır. Peki, ofis mobilyaları kullanışlı mıdır?

Ofis mobilyaları konusunda birçok kişinin düşündüğü konu, ofis mobilyalarının kullanışlı olup olmadığı konusudur. Bu noktada ise geri plana atılamayacak birkaç detay ön plana çıkıyor.

Bunlar;

  • Ofis mobilyaları, konfor ve şıklığın bir arada olmasını isteyenler için idealdir.
  • Uzun ömürlü yapıya sahiplerdir ve modellerin trend olması seçim yaparken ön plana çıkmaktadır.
  • En kaliteli malzemelerden tasarlanan ofis mobilyaları sunduğu özellikleri, benzersizlikleri ve ihtişamı ile ön plana çıkan ürünlerdir.

1.Suit Exclusive

Modern Ofis Tasarımı için +10 İlham Veren Fikir
Suit Exclusive

Şık ofis mobilyaları tarz sahibi kişi ve işletmeler için bir aksesuardır. Tasarım ekibimiz ofis mobilyası modellerimizi geliştirirken ‘Özel, Rahat ve Kullanışlı’ gibi birçok unsuru bir arada düşünerek metali ve ahşabı en iyi şekilde harmanlamayı hedeflemektedir. “Suit Exclusive” ofis mobilyaları, rahat ve kullanışlı tasarımı ile iş ortamınız için size kullanışlı bir yaşam alanı oluşturur.

2.Petra Exclusive

Modern Ofis Tasarımı için +10 İlham Veren Fikir
Petra Exclusive

“Petra Exclusive” ofis mobilyaları, konforlu ve kullanışlı tasarımı ile çalışma alanınız için size benzersiz bir ofis ortamı oluşturur. Tasarlamış olduğumuz koleksiyonlarımızda eşsiz olmanın değerini modellerimize yansıtarak benzersiz ofis ortamları yaratmak, bizim sürdürülebilir iş planlamalarımızda farklı oluşumuzun göstergesidir.

3.Ares Exclusive

Modern Ofis Tasarımı için +10 İlham Veren Fikir
Ares Exclusive

Özel, rahat ve kullanışlı ofis mobilyalarımız serisinin bir çeşidi de “Ares Exclusive” ofis mobilyaları. Tercih edeceğiniz ofis mobilyası, yıllarca kullanacağınız ve gelen ziyaretçilerinizin ilgisini çekecek ürünler olmalıdır. Doğru tasarlanmış bir ofis mobilyası, ofisinizin kalitesini belirler.

4.Lumina Exclusive

Modern Ofis Tasarımı için +10 İlham Veren Fikir

Lumina Exclusive ismiyle tasarlanan ofis mobilyası modeli, rahat ve kullanışlı tasarımı ile ofisiniz için size kullanışlı bir çalışma alanı oluşturur. Sizler için tasarladığımız özel koleksiyonlarımızda eşsiz olmanın değerini modellerimize yansıtıyoruz.

5.Exen Workstation

Modern Ofis Tasarımı için +10 İlham Veren Fikir
Exen Workstation

Çoklu çalışma istasyonları ile ofisinize ayrı bir hava katar! Eşsiz renk uyumuyla tasarlanan Exen Workstation serisi, çalışanlarınızın verimini artıracak ve ziyaretçilerinizin gözdesi olacaktır.

6.Dion Exclusive

Modern Ofis Tasarımı için +10 İlham Veren Fikir
Dion Exclusive

Dion Exclusive, geometrik yapısıyla ve göz yormayan renkleriyle benzersiz bir çalışma ortamı yaratır. Ofis mobilyaları uzun ömürlüdür. Ofisiniz için masa, sandalye gibi ürünler alacağınız zaman ofis mobilyası tercih etmek, sizi yıllarca ofis için tekrar alışveriş yapmaktan kurtaracaktır.

7.Strike Exclusive

Modern Ofis Tasarımı için +10 İlham Veren Fikir
Strike Exclusive

Ofis mobilyalarında daha açık renkler tercih etmek, ofisteki alanın daha geniş gözükmesini sağlar. Benzersiz tasarımı ile Strike Exclusive, eşsiz olmaktan hoşlanan kişilerin tercihi! Rahat ve kullanışlı tasarımı ile ofis mobilyaları, iş ortamınız için size kullanışlı bir çalışma alanı sağlar.

8.Alpi X Exclusive

Modern Ofis Tasarımı için +10 İlham Veren Fikir
Alpi X Exclusive

“Alpi X Exclusive” ofis mobilyaları, ahşabın en hoş görünümüyle konforlu ve kullanışlı tasarımı ile çalışma alanınız için size harika bir ofis çalışma ortamı oluşturur. Tasarlamış olduğumuz koleksiyonlarımızda eşsiz olmanın değerini modellerimize yansıtarak farklı ve kullanışlı ofis ortamları yaratmak, işimizi özveriyle yapmış olduğumuzun göstergesidir.

9.Carisma Exclusive

Modern Ofis Tasarımı için +10 İlham Veren Fikir
Carisma Exclusive

Ofis mobilyaları, bir işletmenin kalitesini belirleyen önemli unsurlardan biridir. Tarz sahibi işletme sahipleri için ofis mobilyaları vazgeçilmez bir aksesuardır. Tasarım ekibimiz ofis mobilyası modellerimizi geliştirirken özel, rahat ve kullanışlı gibi birçok unsuru bir arada düşünerek metali ve ahşabı en iyi şekilde harmanlamayı hedeflemektedir. “Carisma Exclusive” ofis mobilyaları, kullanışlı ve göz yormayan tasarımı ile iş ortamınız için size kullanışlı bir alan sağlar.

10.Venüs Exclusive

Modern Ofis Tasarımı için +10 İlham Veren Fikir
Venüs Exclusive

Ofis mobilyaları serimizden “Venüs Exclusive”, özel, rahat ve kullanışlıdır. Ahşabın ve metalin en güzel renk tonlarından birini barındıran Venüs Exclusive serisi, yıllarca kullanacağınız bir ofis mobilyası serisidir. 

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]

] }
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x