Modern Evler İçin Eşsiz Tasarımlı Avize Önerileri


Ev dekorasyonunun en önemli parçası avizelerdir. Evin şıklığını, modernliğini ve rengini gösteren avizeler, eve ilk girildiğinde eşsiz tasarımıyla göz kamaştırıcı ürünlerden seçilmelidir. Koltuk, perde, sehpa gibi eşyalarınızla uyumlu avize modelleri mi arıyorsunuz? İşte pek çok şeyle uyumlu olabilecek en iyi avize modeli önerileri!

1.Sıra dışı bir ışıltı isteyenlere otantik bir tasarım Palais Royal 

Modern Evler İçin Eşsiz Tasarımlı Avize Önerileri
Palais royal avize

Palais Royal, otantik tarzı seven fakat eşsiz bir ürün arayanlar için en iyi seçim diyebiliriz. Palais Royal Avize’nin altın renkli kenarlıkların içi fildişi mermer görünümlü bir dokuda. Alışılmışın dışındaki geometrik düzeni, sıkıcı bir salonu bile ışıltıyla parlatacak denli kusursuz. 

2.Barok esintilerin modernizmle birleşimi Corbett 

Modern Evler İçin Eşsiz Tasarımlı Avize Önerileri
Corbett avize

Altın rengi kaplaması sayesinde ışıltıyı maksimuma çıkaran Corbett Avize’nin kıvrımlı yapısına hayran kalmamak elde değil. C kıvrımlı Barok karakterli dönemsel süslemelerin, bitkisel formlarla birleştiğini hayal edin. Açık renkli şeritlerin altın kaplama şıklığıyla sunulduğu Corbett avizeyi krem, sarı, yeşil, siyah, gri gibi pek çok renkle birlikte gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

3.Klasikten şaşmayanlar için Chevalier 

Modern Evler İçin Eşsiz Tasarımlı Avize Önerileri
Chevalier avize

Bırakın avizeniz ışığı alabildiğine yansıtsın. Chevalier Avizenin parlak daire şeklindeki şeridi hem tamamen altın renkli avizelerin boğuculuğundan kurtulmaya olanak sağlıyor hem de ışıl ışıl bir salon vadediyor. Geometrik çizgilerle oval bir görüntü çizen Chevalier, avize modelleri içerisinden seçebileceğiniz en kaliteli ürünlerden biri. 

4.Daha klasik mi? İşte size Luzia Chandelier!

Modern Evler İçin Eşsiz Tasarımlı Avize Önerileri
Luzia chandelier avize

Kahve tonlarıyla zenginleştirilmiş altının ışıltısına kendinizi teslim edebilirsiniz. Tavandan aşağıya doğru süzülen ahşap boncuklu şeritler ve onların taşıdığı daire şeklinde, altın renkli kaplamasıyla Luzia Chandelier Avize zarafetin evinizdeki temsilcisi olacak. 

5.İhtişamın diğer adı Arlo 

Modern Evler İçin Eşsiz Tasarımlı Avize Önerileri
Arlo avize

Misafirlerinizin gözünü alamayacağı, ufak bir ışıkla dahi en ücra noktaya dek aydınlatan Arlo, avize modelleri arasından seçebileceğiniz en gösterişli ürün. Kristalin ihtişamına yemek masanız üzerinde yer vermek istemenize rağmen yüksek avize fiyatlarından şikayetçiyseniz Madame Coco’da satışa sunulan Arlo Avizeye mutlaka göz atmalısınız. Bu ihtişamı en uygun fiyatla bulabileceğiniz adres Madame Coco olacak. 

6.Salonunuzun atmosferini değiştirecek Gatsby 

Modern Evler İçin Eşsiz Tasarımlı Avize Önerileri
Gatsby avize

Klasiklerin dışına çıkmak, farklı renkler denemek isteyen fakat kristalin ışıltısından vazgeçemeyenler için eşsiz bir ürün: Gatsby Avize. Yuvarlak, bronz renkli, çiçek desenleriyle hareketlendirilmiş kasnağı dışında her noktası kristallerle kaplı fakat bulabileceğiniz en derli toplu tasarımlardan biri olan Gatsby Avize, hangi odaya koyarsanız koyun her şeyle uyum sağlayabilecek ve evinizin havasını bir anda değiştirecek. 

7.Sadeliğin Antik Yunan tarzıyla harmanlanmış hali Royale 

Modern Evler İçin Eşsiz Tasarımlı Avize Önerileri
Royale avize

Avize fiyatları genellikle cep yakar. Royale Avize, eviniz için bulabileceğiniz hem hesaplı hem sade hem de şık bir avize. Bu kadar özelliği nasıl birleştirebilir ki? Mat gümüş renkli tasarımı, gözü yormayan bir ürün olmasını sağlamış diyebiliriz. Ortalama boyutuyla her odaya uyan Royale avizenin uzun yaprak şeklindeki desenlerine bayılacaksınız! Tavanınızdan odanızı aydınlatan bir Antik Yunan heykel parçacığına sahip olmak istiyorsanız Madame Coco’nun online mağazasından Royale avizeye mutlaka bakmalısınız. 

8.Özgünlüğün en ışıltılısı Clarice 

Modern Evler İçin Eşsiz Tasarımlı Avize Önerileri
Clarice avize

Madame Coco’nun en özgün avize tasarımlarından birine sahip olduğunu biliyor muydunuz? Tamamen yuvarlak, kasnağı kısa yaprak dallarıyla şekillendirilmiş Clarice avize evinizde kuşlar uçurtacak denli doğal bir görünüme sahip. Dal şeklinde şeritlerin ucunda bulunan kristallerle, Clarice avizeyi hangi odanıza koyarsanız en ışıltılı odanız o olacak. 

Klasik sevenler, ihtişamsız olmaz diyenler, özgün tasarımlar arayanlar ve sadeliğin şıklığına inananları tek bir noktada toplamayı başaran Madame Coco avize modellerine sahip olabilmek, yalnızca bir tık uzağınızda. 

Detaylar için; https://www.madamecoco.com/avizeler/ 

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]

] }
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x