Yataş grubunun konsept markası olan Enza home köşe takımları ile de farklılığını gösteriyor. Enza home koltuk takımları ve enza home köşe takımları son dönemde bayanların dikkatini çeken dizaynlar sunmaktadır.

Bu yazımızda sizlere Enza home köşe takımı modelleri ile enza home koltuk takımları çeşitlerinin özelliklerini tanıtmaya çalışacağım.

Enza Home markası ile harika köşeler

Köşe takımları özellikle bayanların salonlarını verimli kullanma ve bu arada şık bir dekorasyon oluşturma düşüncesi ile ortaya çıkmıştır. Enza home köşe takımları ile rahatlığın, dekorasyonun ve kullanışlılığın en zarif halini görmekteyiz.

Diğer köşe takımlarında olduğu gibi Enza home köşe takımları için de satın almadan önce birtakım bilgilere sahip olmanız gerekir.

Kullanacağınız alanın ölçüsüne uygun bir köşe takımı almak gerekir. Her köşe takımının aynı ölçüde olmadığını belirtelim.

Enza home mayfair köşe takımı

Kullanıcılar, alan ölçümü yapmadan tercihte bulunursa mekana uygun olmayan köşe takımı ile dekorasyonu bozan bir etki oluşturmuş olurlar.

Köşe takımlarını belirleyen en önemli kriterler malzeme ve işçilik kaliteleridir. Bu kalitelerin düşük olması kısa vadede vereceğiniz ücretin boşa gitmesi anlamına gelmektedir.

Köşe takımı alırken genellikle bir köşe düşünülerek tercih yapılmaktadır. Köşelerin farklı yönlere çevrilebilen niteliklere sahip olması sayesinde salon dekorasyonunda da zaman zaman değişikliğe gitme şansınız olacaktır. Bu sebeple tercihte bulunmadan önce bu özelliğe sahip olup olmadığını mutlaka öğrenin.

Enza home köşe takımları ile çok farklı ve şık salon köşeleri oluşturabilirsiniz. Enze home, farklı kumaş desenleri ve renkleri ile hem misafirleriniz için hem de sizin için modern ve fonksiyonel bir tasarım sunmaktadır.

Köşe takımı alırken dikkat etmeniz gereken 7 nokta için yazımı okumanızı öneririm.

Enza home modern koltuk takımları

Salon için düşünülen koltuk takımlarında Enza home firmasının sunduğu zengin kumaş ve desen seçeneklerini mutlaka değerlendirmelisiniz.

Enza Home Rosa köşe takımı

Enza home koltuk takımları için özel olarak dizayn edilmiş iskelet sistemi ve farklı kırlent çeşitleri sayesinde seçim yapmak hiç de kolay olmayacak.

Yumuşak ya da sert oturma alanı seviyorsanız Enza home’da sizin için mutlaka uygun bir seçenek vardır. Farklı dansiteye sahip sünger kaplamalar ile salonunuz hem konfor hem de şıklık ile tanışacak.

Enza home köşe takımı modelleri

İşte, sizler için derlediğimiz ve birinin mutlaka sizin tarzınızı yansıtacağını düşündüğümüz en güzel Enza home köşe takımları…

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here