En Güzel Kapı Süsleri ve Yapımı

Pasta Tarifleri Hakkında Genel Bilgiler

Küçük Mutfak Dekorasyonu için Büyük Öneriler

Ferah Ofis Ortamı Nasıl Sağlanır?

Mimar Selim ile Güle Güle Oturun Tv8 Programı

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Nasıl Yapılır 8 Ağustos 2017
81

Mimar Selim Yuhay, yaptığı televizyon programları ile takdir toplamış biridir. Yeni sezonda güle güle oturun tv8 ekranlarında sizlerle olacak.

Bu yazımızda programla ilgili öğrenmek istediğiniz bilgilere ulaşabileceksiniz. Güle güle oturun başvuru şartları ve güle güle oturun başvuru formu ile ilgili bilgileri yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Güle güle oturun programı tv8

Mimar Selim Yuhay ile bütünleşmiş olan evlerin odalarını, mutfaklarını yenileme programı ile siz de evinizin bölümlerinde yenilik isteyebilirsiniz.

Öncesi ve sonrası ev dekorasyonu

Genellikle salon, mutfak ya da oturma odalarının yenilenmesinin istendiği programda Mimar Selim Bey ve program ekibi canla başla çalışmaktadır.

Ürün seçiminden aksesuar alımına kadar birçok ayrıntının da düşünüldüğü programda zaman zaman modern ve klasik tarzların bir arada uygulandığı da görülmektedir.

Genellikle modern iç mimari uygulamaların ön planda olduğu ev bölümlerinin düzenlenmesinde atıl vaziyetteki birtakım eşyaların da kullanışlı hale getirilerek uygulandığını görmekteyiz.

Mimar Selim Yuhay dekorasyonda desenler nasıl kullanılmalı konusunu oldukça iyi biliyor. Bu noktada yeni ve harika bir ev dekorasyonu ortaya çıkarabiliyor.

Güle güle oturun başvuru şartları

Tv8’in internet sayfasından ulaşabileceğiniz başvuru formu için bir taahhütnameye de onay vermeniz gerekiyor. Bu taahhütnamede başvuru şartları ve kabul etmeniz gereken birtakım kurallar yer almaktadır.

Ev yenileme ekibi

Bu kuralların en önemlilerinden biri 18 yaş altındaki başvurucuların velilerinin onayları ile başvurmalarıdır. Velilerinin onayı olmadan başvuran 18 yaş altı başvurucuların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Sizden program için istenen bilgilerin de tam ve doğru olması gerekiyor. Aksi halde program ekibinin size ulaşması ve programa dahil olmanız mümkün olmayacaktır.

Güle güle oturun başvuru formu

Programın başvuru formunda ad, soyad ve telefon gibi temel bilgileri girdikten sonra sizinle ilgili birtakım soruların olduğunu göreceksiniz.

Güle güle oturun başvuru formu

“En büyük hayaliniz nedir?, Başınıza gelen en üzücü olay nedir ?, Kendiniz hakkında anlatabileceğiniz en ilginç şey nedir?, Hayalini kurduğunuz odayı anlatır mısınız?” gibi soruların olduğu bu bölümü samimiyetle ve ayrıntılı bir şekilde doldurmanız önemlidir.

Bu soruları geçiştirerek yapacağınız başvurunun güle güle oturun ekibi tarafından zayıf olarak değerlendirileceğini bilmelisiniz.

Ayrıca değişimini istediğiniz odanın fotoğraflarını da ayrıntılı bir şekilde göndermeniz gerekiyor. Başvuru formundaki tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra yapacağınız tek şey sizi aramalarını beklemek olacak. Bol şans.

Türk mimarisini etkileyen yeni bir akım haline gelen minimalizm hakkında yazmış olduğum minimalist evler yazımı da okumanızı öneririm.

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz.
Yapılan Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Evim Şahane Mimar Selim Yuhay ’ın Muhteşem Evi - Ev Dekorasyon Fikirleri on 12 Eylül 2017

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

16 Ağustos 2017
432
Kolay Mutfak Yenileme Fikirleri

Kolay Mutfak Yenileme Fikirleri

14 Ağustos 2017
398
Ponpon Paspas Nasıl Yapılır?

Ponpon Paspas Nasıl Yapılır?

11 Haziran 2017
314
Halı Tertemiz Nasıl Yıkanır?

Halı Tertemiz Nasıl Yıkanır?

11 Nisan 2017
1.033
Dekupaj Nasıl Yapılır?

Dekupaj Nasıl Yapılır?

14 Mart 2017
699
Kokulu Sabun Nasıl Yapılır?

Kokulu Sabun Nasıl Yapılır?

23 Şubat 2017
464
Bunlar da var!
Mix & Match Sandalye ile Dekorasyon

Mix & Match Sandalye ile Dekorasyon

14 Ağustos 2015
1.369
Balkon Dekorasyon Fikirleri

Balkon Dekorasyon Fikirleri

5 Mayıs 2015
4.035
İpten Saksı Yapımı

İpten Saksı Yapımı

27 Temmuz 2015
3.547
Banyolarda Küvet mi, Duş mu?

Banyolarda Küvet mi, Duş mu?

30 Nisan 2015
5.962
Klima Temizliği Nasıl Yapılır?

Klima Temizliği Nasıl Yapılır?

30 Ağustos 2016
1.151