Güle Güle Oturun Başvuru: Mimar Selim Yuhay


Mimar Selim Yuhay, yaptığı televizyon programları ile takdir toplamış biridir. Yeni sezonda güle güle oturun tv8 ekranlarında sizlerle olacak. Bu yazımızda programla ilgili öğrenmek istediğiniz bilgilere ulaşabileceksiniz. Güle güle oturun başvuru şartları ve güle güle oturun başvuru formu ile ilgili bilgileri yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Güle Güle Oturun Programı TV8

Mimar Selim Yuhay ile bütünleşmiş olan evlerin odalarını, mutfaklarını yenileme programı ile siz de evinizin bölümlerinde yenilik isteyebilirsiniz.

Güle Güle Oturun Başvuru: Mimar Selim Yuhay
Öncesi ve sonrası ev dekorasyonu

Genellikle salon, mutfak ya da oturma odalarının yenilenmesinin istendiği programda Mimar Selim Bey ve program ekibi canla başla çalışmaktadır.

Ürün seçiminden aksesuar alımına kadar birçok ayrıntının da düşünüldüğü programda zaman zaman modern ve klasik tarzların bir arada uygulandığı da görülmektedir.

Genellikle modern iç mimari uygulamaların ön planda olduğu ev bölümlerinin düzenlenmesinde atıl vaziyetteki birtakım eşyaların da kullanışlı hale getirilerek uygulandığını görmekteyiz.

Mimar Selim Yuhay dekorasyonda desenler nasıl kullanılmalı konusunu oldukça iyi biliyor. Bu noktada yeni ve harika bir ev dekorasyonu ortaya çıkarabiliyor.

Güle Güle Oturun Başvuru Şartları

Tv8’in internet sayfasından ulaşabileceğiniz başvuru formu için bir taahhütnameye de onay vermeniz gerekiyor. Bu taahhütnamede başvuru şartları ve kabul etmeniz gereken birtakım kurallar yer almaktadır.

Güle Güle Oturun Başvuru: Mimar Selim Yuhay
Ev yenileme ekibi

Bu kuralların en önemlilerinden biri 18 yaş altındaki başvurucuların velilerinin onayları ile başvurmalarıdır. Velilerinin onayı olmadan başvuran 18 yaş altı başvurucuların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Sizden program için istenen bilgilerin de tam ve doğru olması gerekiyor. Aksi halde program ekibinin size ulaşması ve programa dahil olmanız mümkün olmayacaktır.

Güle Güle Oturun Başvuru Formu

Programın başvuru formunda ad, soyad ve telefon gibi temel bilgileri girdikten sonra sizinle ilgili birtakım soruların olduğunu göreceksiniz.

“En büyük hayaliniz nedir?, Başınıza gelen en üzücü olay nedir ?, Kendiniz hakkında anlatabileceğiniz en ilginç şey nedir?, Hayalini kurduğunuz odayı anlatır mısınız?” gibi soruların olduğu bu bölümü samimiyetle ve ayrıntılı bir şekilde doldurmanız önemlidir.

Güle Güle Oturun Başvuru: Mimar Selim Yuhay
Güle güle oturun başvuru formu

Bu soruları geçiştirerek yapacağınız başvurunun güle güle oturun ekibi tarafından zayıf olarak değerlendirileceğini bilmelisiniz.

Ayrıca değişimini istediğiniz odanın fotoğraflarını da ayrıntılı bir şekilde göndermeniz gerekiyor. Başvuru formundaki tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra yapacağınız tek şey sizi aramalarını beklemek olacak. Bol şans.

Türk mimarisini etkileyen yeni bir akım haline gelen minimalizm hakkında yazmış olduğum minimalist evler yazımı da okumanızı öneririm.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]

] }
Abone ol
Bildir

3 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
3
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x