Mekanlarınız için Mimari Tasarım Rehberi | Dekordiyon
perde siparişi


Mekanlarınız için Mimari Tasarım Rehberi

Günümüzde insanların yaşam şeklinin ve ihtiyaçlarının değişmesi ile birlikte mimarlık ve tasarım konuları gittikçe daha önemli hale geliyor. Artık insanlar kişisel zevklerini yansıtan, fonksiyonel ve konforlu alanlarda yaşamak istiyorlar. Mimari tasarım için daha çok zaman, emek ve para harcıyorlar. Fakat herkes profesyonel yardım alabilecek kadar şanslı olamıyor maalesef. Neyse ki internet dünyası mimarlık konusunda da ihtiyaçları karşılıyor.Özellikle internet kullanımının artması ile birlikte birçok insan ihtiyaç duyduğu bilgi, ürün ve hizmete internet üzerinden araştırma yaparak ulaşıyor. Dolayısıyla bu konuda hizmet veren çok sayıda web sitesi ve sosyal medya hesabı bulunuyor. Bugün sizlere bunlar içerisinde bizim de ilham aldığımız bir siteden, Decombo’dan bahsetmek istiyoruz.

Decombo mimarlık, dekorasyon ve tasarım alanlarında yayın yapan çevrimiçi bir bilgi platformudur. Mayıs 2019’da yayın hayatına başlayan bu site, kaliteli paylaşımlarıyla Türkiye’deki mimarlık ve dekorasyon sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Decombo’da ev, ofis, mağaza, restoran, otel vs. tüm mekanlarınız için iç mekan tasarımından mimari tasarım detaylara kadar muhteşem çözüm önerileri ve ilham veren projeler bulabilirsiniz.

Decombo mimarlık
Decombo mimarlık

Tüm Dünyadan Proje Örnekleri

Dünyadaki mimari gelişmeleri ve en son trendleri takip edebileceğiniz bu site, eğlenceli ve yaratıcı paylaşımlarıyla yalnızca mimarlara değil tasarıma ilgi duyan her kesime hitap ediyor. Site içerisinde dış cephe kaplamalarından dünyadaki sıra dışı kütüphanelere kadar çok sayıda farklı konuyu bir arada bulabilirsiniz. Örneğin, eviniz için pencere seçimi hakkında bir yazı okurken, kendinizi bir anda Paris’in en lüks ve pahalı restoranlarını incelerken bulabiliyorsunuz. Site içerisinde dolaşırken, dünyadaki farklı mimari proje örneklerinin yanı sıra birçok ülkeden ilham veren iç mekan tasarımlarıyla da karşılaşacaksınız. Kısacası bu siteden, mimariden iç mekan tasarımına kadar ihtiyacınız olan bir çok konu için faydalanabilirsiniz.

Dünyadaki mimari tasarım trendleri öyle hızlı değişiyor ki takip etmesi bazen zor olabiliyor. İşte bu sebepten dolayı, elimizin altında yerli ve yabancı, yazılı ve görsel kaynakların olması oldukça önem taşıyor. Eğer siz de mimarlık ve dekorasyon ile ilgili siteleri takip etmeyi seviyorsanız, işe yarar bilgiler ve yaratıcı örnekler bulabileceğiniz Decombo sitesini listenize eklemeyi unutmayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x