perde siparişi

Masrafsız Ev Dekorasyonu FikirleriMasrafsız ev dekorasyonu fikirleri ile evinizi büyük ölçüde yenilemeniz mümkündür. Üstelik bu fikirlerle bütçenizi sarsmayacak şekilde yenlikçi ve iç ferahlatıcı dekorasyonlar yapabilirsiniz. Bu dekorasyon uygulamalarında yalnızca kendi eşyalarınızla bile değişimler gerçekleştirebilirsiniz.Eski Eşyaları Yeniden Şekillendirerek Yapılan Dekorasyonlar

Eski eşyaların sadece renklerini değiştirerek yeniden kullanabilirsiniz. Örnek verecek olursak; sehpalar yepyeni bir forma kavuşturulabilir. Bunun için de sehpayı boyayabilir ya da sehpa ayaklarını internetten sipariş vererek yeni bir tarz oluşturabilirsiniz. Bunun yanında mutfak dekorasyonunda da sıklıkla kullanılan ürünler için şık bir metal askı da yaptırabilirsiniz. Bu tür kullanımlar mutfak dekorasyonları için tercih edilen çok şık tasarımlardır.

Ev Tekstil Ürünleriyle Oluşturulan Dekorasyon Fikirleri

masrafsız ev dekorasyonu fikirleri
Masrafsız ev dekorasyonu fikirleri

Salon oturma veya yatak odasında yapılacak olan dekorasyonlarda ev tekstil ürünlerini de kullanabilirsiniz. Örnek verecek olursak; bu odalarda kullanılan büyük kanepelere özel dekoratif yastıklar yaptırılabilir. Eğer yastıklar mevcutsa da yastık kılıflarını değiştirerek de güzel bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Modern Banyo Dekorasyonu için Cam Lavabo Modelleri

Dekoratif Ürünler Kullanılarak Yapılan Dekorasyonlar

Salon tasarımlarında dekoratif ürünler salon dekorasyonu için son derece uygun seçimler olacaktır. Bu dekoratif ürünler şu ürünlerden oluşur:  • Mum,
  • Tütsü,
  • Ev koku setleri,
  • Fotoğraf çerçeveleri,

Biblolar gibi ürünler dekorasyonda dikkat çeken ürünlerdendir. Dekoratif mumlar ve fotoğraf çerçeveleri kullanılarak oluşturulan çok sayıda salon ve yatak odası tasarımları mevcuttur. Bu ürünler kullanılarak yapılan dekorasyonlarda oldukça şık bir ortamı yaratılabiliyor.

Örnek verecek olursak; yatak odası dekorasyonlarında fotoğraf çerçeveleri ile oluşturulan anı köşeleri çok tercih edilen dekoratif tasarımlar arasındadır. Siz de yatak odanızın bir köşesinde bu tasarımlara yer vererek güzel bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Duvar Renklerini Değiştirerek Yapılan Dekorasyonlar

Duvar renklerinin değiştirilmesi dekorasyon hareketlendirmesi için yapılan önemli bir ayrıntıdır. Sadece duvar renkleri değiştirilerek bile farklı bir atmosfer yaratmak mümkündür. Bu bakımından önerilen fikirler çift renk boya yapılması yönündedir.Örnek verecek olursak; yatak odasında bulunan yatağı dayadığınız duvarı farklı bir renge boyayabilirken salonda bulunan TV ünitesinin yer aldığı duvarı da farklı bir renge boyayabilirsiniz. Duvar renklerinde farklılıklar yaratarak yemek köşesi, okuma köşesi gibi ayrımlar da oluşturabilirsiniz. Böylelikle ev dekorasyonunda yeni ve kullanılışlı bir atmosfer yaratabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Amerikan Mutfak Örnekleri ile 18 Dekorasyon Fikirleri

Sizlere masrafsız ev dekorasyonu fikirleri sunduk. Sizlerin de aklınızdaki fikirleri bizimle paylaşmanız için sizleri yorum alanına davet ediyorum.


Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x