perde siparişi

Mağaza Dekorasyonu Yapan Şirket Point-Expo



Mağaza dekorasyon hizmetinde en başarılı şirketlerden birisi olan Point-Expo ile sizleri tanıştırmak ve sektör hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz…



Öncelikle sektöri tanıyalım; Mağaza dekorasyon ürünleri satmak iseyen markalar için çok önemlidir. Bir dükkandan çıkan şirketin yerine başka bir sektörde mağaza aşmak isteyen girişimciler genelde mağaza tasarımı yapan firmalar ararlar ve bunlara full hizmet şeklinde anlaşma sağlarlar.

Yani bir cafe yapılacak ise ilk önce iç mekan bilgisayarlı ortamda çizilir daha sonra bu çizimler imalathanede yapılır…

Mağaza dekorasyonu yüksek fiyatlı bir iştir bu nedenle şirket sahipleri bu iş için genelde yüksek bütçeli ama çok önemli bir iştir.



Bu nedenle mağaza tasarımı dükkana girerken yapılır ömür boyu sürer veya ortalama 5 senede bir değişiklik yapılır. Bu neden yapılacak tasarım mutlaka kaliteli ve göze hoş gözükmesi lazım.

Eğer mağaza tasarımı yapan firma işi kötü bitirir ise dükkan açılışı ertelenebilir veya hiç açılmayabilir bu nedenle bu işte Point-Expo gibi işinin ehli şirketlere verilmelidir.

Point-Expo şirketi?

Point-Expo şirketi genel olarak mağaza tasarımı, iç mimarlık, fuar stand tasarımı hizmetlerine odaklanmış tasarım ve imalat hizmeti veren işinde sektörün en iyileri arasında gösterilen başarılı bir firmadır.

MUTLAKA OKUYUN:  Evinize Uyumu Getirecek Yatak Odası Takımları


Teklif almak ve iletişime geçmek için; point-expo.com SPONSOR İÇERİKTİR.



Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x