perde siparişi

Küçük Yatak Odası DekorasyonuYatak odası evin önemli odasıdır. Misafirlerinizi ağırladığınız şık ve özel misafir odası kadar yatak odası da sizin kendinizi rahat ve özel hissetmenizi sağlayacaktır. Odada kullanılabilecek ve rahatlığınızı sağlayacak bir yatak olmazsa olmazlardandır. Kıyafet ve eşyalarınızı kolaylıkla düzenleyebileceğiniz gardırop ve makyaj bölümü kesinlikle ihtiyaç alanınızı oluşturur. Peki küçük yatak odası dekorasyonu nasıl olmalıdır? Büyük odanın kullanımı ve dizaynı kolay olurken küçük odaları da şık ve kullanışlı hale getirmeniz de mümkündür.Yatak Odası Ürünleri

Yatak odanız küçük ise onu büyük ve rahat ortam şekillerine dönüştürebilmeniz mümkündür. Kullanacağınız yatak boyunun standart olması çünkü daha büyük yatak alanınızı daraltacaktır. Gardırop seçimi yine aynı şekilde çok büyük olmamalıdır hatta odada gardırop için uygun bir köşe ya da çıkıntı kısmı da değerlendirilebilir. Açık renkler ve pencere detayları sizin işinize yarayabilir.

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Yatak odanız büyük iken yanlış seçimlerle küçültme olabileceği gibi doğru fikirlerle büyültebilme durumunuz da olabilir. Bunun için doğru seçim ve fikir ile özel alanınızı ferah bir alana dönüştürebilirsiniz. Küçük yatak odası dekorasyonu içir peki kurtarıcı ürünler nelerdir?

  • Ayna
  • Sade perde
  • Yatak seçimi
  • Duvar renkleri
  • Mobilya seçimi
MUTLAKA OKUYUN:  Yatak Odası Dekorasyonu için +6 Yaratıcı Fikir

Bunlara dikkat edilirse ve doğru seçimlerle odanızı geniş ve ferah göstermenin şansını yakalamış olursunuz.Yatak Odası Düzeni

Büyük odayı fazla ürün ve yanlış seçimlerle daha dar alana dönüştürebilirsiniz. Küçük yatak odası daha dar ve kullanılmaz yanılgısından kurtulmanız mümkün ve olduğundan daha ferah odaya kavuşabilmeniz mümkündür. Bunun için daha doğru parça ve gerekli ürünler yeterli olabilmektedir. Bu doğru parçaları inceleyelerek seçimler sunabiliriz.

İlk dikkat edilmesi gereken eşyalardan önce duvarın renk seçeneği olmalıdır. Küçük odayı ferah ve geniş göstermek için koyu renklerden kaçınılmalıdır açık ve soft renkler tercih edilmelidir. Bir diğer seçenek ise doğru tercih ile tek bir duvarı farklı bir renk ile boyanabilir bu da odaya derinlik verilmesini sağlayabilir. Diğer bir nokta pencere kısmıdır. Pencere açık ve güneş alma özelliği ile içeri giren ışığı doğru değerlendirme olanağı ile daha geniş gözükmesini sağlayabilirsiniz . Doğru adımlar ile ilerleyince sıra diğer ürünlere geliyor. Peki diğer ürünler neler olabilir ve ne şekilde kullanılmalıdır?

Aynalar kadınlar için olmazsa olmaz bir parçadır ama doğru yerde ve ortamda kullanıldığı zaman daha çok alanları doğru değerlendirmiş olursunuz. Aynaları ne şekilde kullandığımız da önemlidir.

MUTLAKA OKUYUN:  Derzli Parke Nedir? | Derzli Parke Modelleri


Yatağımızın baş kısımdaki duvarda kullanılabilinir ve bu sayede daha geniş olunması sağlanabilir. Tercih edilen gardırop odadaki çıkıntı ya da en uygun köşe kısmı tercih edilebilir ve özellikte odaya uygun ebat olunması tercih edilmelidir. Kullanılan renklerin açık olması da diğer önemli bir seçenektir.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x