Konteyner Ev Modelleri ve Fiyatları 2022


Konteyner ev modelleri bahçe evi isteyenler tarafından aranıyor. Pandemi ile birlikte konteyner ev fiyatları gündemde! Bahçeye konteyner ev tasarlamak zekice! Son zamanlarda herkes kendi meyve ve sebzesini yetiştirmek istemektedir. Bunun için konteyner hazır evlerin günümüzde çok sık kullanıldığı görülür. Bu özel evşer ve modeller oldukça fazla sayıda çeşitlilik gösterir.


Konteyner ev fiyatları

Konteyner evlerin içerisi banyo, wc, yatak odası ve mutfak gibi yaşam alanlarını barındırıyor. Konteyner içerisinde televizyon bile bulunur.  Tek katlı veya çift katlı olma olasılığı da vardır. Konteyner modelleri içerisinde cam konteyner modelleri de yer alır. Bu konteyner çeşitleri çok modern ve şık gözükür.

Konteyner iç dizaynı konteynırınızda bulunan eşyalara ve büyüklüğüne göre ayarlamalısınız. Konteyner yorumları ile yapılan yorumlar son derece olumludur. Konteynır ev ölçüleri standart istenildiğinde 2,40*6 3*7 olmaktadır. Fakat standart istemiyorsanız size uygunda konteyner çeşitleri olacaktır. Dilediğiniz gibi konteynerin ölçülerini kendiniz belirleyip yaptırabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir: 100 Metrekare Müstakil Ev Maliyeti

Konteyner Ev Modelleri

Konteyner Ev Modelleri ve Fiyatları 2022
Konteyner ev modelleri

Konteyner ev modelleri bahçelerde ve tarlalarda tercih edilir.  Konteynır evlerin birçok modeli bulunur. Konteynır içerisinde; banyo, lavabo, mutfak bulunur. Fakat her konteyner modelinde mutfak ve banyo tarzı odalar olmamaktadır. Eğer ufak bir konteyner tercih ediyorsanız bu konteyner tek odadan oluşacaktır ve burada banyo, wc ve mutfak yer almaz. Konteynır ölçüleri ise tercih ettiğiniz konteynera göre değişir.


Cam konteyner modelleri, çok sık tercih edilmese de ortama modern bir hava katar. Şimdi sizlere konteyner evlerin modellerinden bahsedeceğiz. İşte konteyner modelleri:

 • Çatılı yazlık konteyner ev: 3*7 2 katlı 84 m2 birleşim 4 odalı
 • Sandviç panel iki odalı: 3*7
 • 12 m2 çatılı mini konteyner
 • 3*7m sandviç panel tek odalı konteyner
 • 84 m2 birleşimli iki katlı balkonlu konteyner
 • 63 m2 birleşimli 4 odalı konteyner
 • 42 m2 birleşimli 3 odalı konteyner
 • 42 m2 3 odalı mutfak, duş ve wc bulunan konteyner
 • 42 m2 çatılı çift verandalı konteyner
 • 42 m2 iki katlı konteyner
 • Hazır çatılı 3,7 m konteyner
 • 3*7 m2 çelik kapılı sandviç panel full konteyner gibi modeller yer alıyor.

İlginizi Çekebilir: Konteyner Villa Modelleri ve Fiyatları


Konteyner Evlerin Fiyatları

Konteyner Ev Modelleri ve Fiyatları 2022
Konteyner ev yorumları

Konteyner ev ölçüleri ile konteyner fiyatı doğru orantılıdır. Çünkü konteynera ait ölçülere göre konteyner ev fiyatları da değişiklik gösterir. Eğer geniş yapılı içerisinde banyo, wc, mutfak bulunan bir konteyner tercih etmek istiyorsanız bunun fiyatı diğerlerine göre daha pahalı olacaktır.

Ortalama konteyner ev fiyatları 50.000-300.000₺ arasında değişiklik göstermektedir. En uygun konteynerlerin içerisinde banyo, WC mutfak bulunmaz ve bunlar genelde tek odadan oluşurlar. Genelde bu tarz konteynerleri bahçesi evine yakın kişiler tercih ederler. Diğer konteynerler ise bahçesi ve tarlası uzak olan kişiler için idealdir. Bu kişiler rahatlıkla o tarz konteyner evlerde kalabilirler.


1.000.000₺ Değerinde Lüks Konteyner Ev Modeli

1.000.000₺ değerinde lüks konteyner ev örneği

Videoyu mutlaka izlemenizi öneriyorum. Küçük bir konteyner harika bir eve dönüşmüş… 🙂

İlginizi Çekebilir: Tek Katlı Ev Modelleri ve Fiyatları


Konteyner Ev Yorumları

Konteyner Ev Modelleri ve Fiyatları 2022
Konteyner ev yorumları

Konteyner yorumları için arayış içinde olduk ve sizler için şu bilgilere ulaştık. Bu konuda yaptığımız araştırmalar sonucunda konteyner hazır ev fikirlerinden birçok kişi oldukça memnun. Yapılan araştırmalara göre genelde insanlar ahşap tarzında olan konteynerleri tercih etmektedir. Konteynerlerin birçok odasının bulunması da avantajları içerisinde yer alıyor. Daha fazla yorum için aşağıdaki videoya bir göz atabilirsiniz.

Hem ekonomik hem ekolojik konteyner evler
Konteyner Ev Modelleri ve Fiyatları 2022
Çatılı konteyner evler

İlginizi Çekebilir: Balkon Veranda Modelleri

Konteyner Ev Modelleri ve Fiyatları 2022
Konteyner evler
Konteyner Ev Modelleri ve Fiyatları 2022
Konteyner ev modeli
Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 1 | Puan Ortalaması: 5]
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x