perde siparişi

Konteyner Ev Modelleri ve Fiyatları 2021Konteyner ev tasarımları, bahçe yapanlar için genelde tercih edilir.  Son zamanlarda herkes kendi meyve ve sebzesini yetiştirmek istemektedir. Bunun için konteyner hazır evlerin günümüzde çok sık kullanıldığı görülür. Bu özel modeller, oldukça fazla sayıda çeşitlilik gösterir.Konteynerlerin içerisinde banyo, wc, yatak odası ve mutfak bulunur. Konteyner içerisinde televizyon bile bulunur.  Tek katlı veya çift katlı olma olasılığı da vardır. Konteyner modellerinde cam konteyner modelleri de yer alır. Bu konteyner çeşitleri çok modern ve şık gözükür.

Konteyner iç dizaynı konteynırınızda bulunan eşyalara ve büyüklüğüne göre ayarlamalısınız. Konteynır yorumları ile yapılan yorumlar son derece olumludur. Konteynır ev ölçüleri standart istenildiğinde 2,40*6 3*7 olmaktadır.

Fakat standart istemiyorsanız size uygunda konteyner çeşitleri olacaktır. Dilediğiniz gibi konteynerin ölçülerini kendiniz belirleyip yaptırabilirsiniz.İlginizi Çekebilir: 100 metrekare müstakil ev maliyeti için tıklayın!

Konteyner Ev Modelleri

Konteyner Ev Modelleri

Ev konteynerleri bahçelerde ve tarlalarda tercih edilir.  Konteynır evlerin birçok modeli bulunur. Konteynır içerisinde; banyo, lavabo, mutfak bulunur. Fakat her konteyner modelinde mutfak ve banyo tarzı odalar olmamaktadır.

MUTLAKA OKUYUN:  Villa Yapım Maliyeti Nedir? Villa Maliyet Hesaplama?

Eğer ufak bir konteyner tercih ediyorsanız bu konteyner tek odadan oluşacaktır ve burada banyo, wc ve mutfak yer almaz. Konteynır ölçüleri ise tercih ettiğiniz konteynera göre değişir.Cam konteyner modelleri, çok sık tercih edilmese de ortama modern bir hava katar. Şimdi sizlere konteyner evlerin modellerinden bahsedeceğiz. İşte konteyner modelleri:

 • Çatılı yazlık konteyner ev: 3*7 2 katlı 84 m2 birleşim 4 odalı
 • Sandviç panel iki odalı: 3*7
 • 12 m2 çatılı mini konteyner
 • 3*7m sandviç panel tek odalı konteyner
 • 84 m2 birleşimli iki katlı balkonlu konteyner
 • 63 m2 birleşimli 4 odalı konteyner
 • 42 m2 birleşimli 3 odalı konteyner
 • 42 m2 3 odalı mutfak, duş ve wc bulunan konteyner
 • 42 m2 çatılı çift verandalı konteyner
 • 42 m2 iki katlı konteyner
 • Hazır çatılı 3,7 m konteyner
 • 3*7 m2 çelik kapılı sandviç panel full konteyner

Konteyner Evlerin Fiyatları

Konteyner ev ölçüleri ile konteyner fiyatı doğru orantılıdır. Çünkü konteynera ait ölçülere göre konteyner ev fiyatları da değişiklik gösterir. Eğer geniş yapılı içerisinde banyo, wc, mutfak bulunan bir konteyner tercih etmek istiyorsanız bunun fiyatı diğerlerine göre daha pahalı olacaktır.

MUTLAKA OKUYUN:  Konteyner Villa Modelleri ve Fiyatları 2021

Ortalama konteyner ev fiyatları 9000-30,000 arasında değişiklik göstermektedir. En uygun konteynerlerin içerisinde banyo, wc mutfak bulunmaz ve bunlar genelde tek odadan oluşurlar.
Genelde bu tarz konteynerleri bahçesi evine yakın kişiler tercih ederler. Diğer konteynerler ise bahçesi ve tarlası uzak olan kişiler için idealdir. Bu kişiler rahatlıkla o tarz konteyner evlerde kalabilirler.

İlginizi Çekebilir: Rezidans ev dekorasyonu için bağlantıya tıklayın!

Konteyner Ev Yorumları

Konteyner yorumlarını sizler için araştırdık. Bu konuda yaptığımız araştırmalar sonucunda konteyner hazır evlerden birçok kişi oldukça memnun.

Yapılan araştırmalara göre genelde insanlar ahşap tarzında olan konteynerleri tercih etmektedir. Konteynerlerin birçok odasının bulunması da avantajları içerisinde yer almaktadır.Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x