perde siparişi


Koltuk Yıkama için Bilmeniz gereken +4 Nokta

İnsanlar belirli aralıklarla evlerinde bulunan koltuk ve halıları düzenli olarak yıkatmak istemektedir. Koltuk yıkama yaptırarak tüm aile bireylerini günlük kullandıkları alanları temiz tutmaya çalışabilirler. Chemdry firması ülkemizde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Manisa illerinde koltuk yıkama ve halı yıkama gibi tüm temizlik alanlarında hizmet veriyor. Koltuklar büyük ve ağır eşyalar olduğu için çoğu zaman koltuk yıkama hizmetlerini yerinde veriyorlar. Bunun için özel ekipleri bulunuyor ve iletişime geçen tüm müşterilerine istedikleri zaman ekiplerini gönderiyorlar ve koltukların temizlenmesini sağlıyorlar.Koltuk Yıkama ile Sağlıklı Ortamlar

Anneler çocuklarının sağlıkları için her türlü tedbiri almaya çalışırlar. Koltukların kumaş yapılarından dolayı üzerinde çok sayıda toz türlerini ve bakteri çeşitleri barınabilmektedir. Koltuklar üzerinde bulunan bakteriler tüm aile bireylerinde çeşitli alerjik rahatsızlıklarının oluşmasına neden olabilecektir. Çocuklarınızın ve tüm aile bireylerinizin sağlığı için koltuk yıkama hizmetleri için Chemdry firmasının size en yakın şubesi ile görüşebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firma kendisine ulaşan tüm müşterilerine en kısa sürede ulaşarak talep ettikleri temizlik hizmetlerini en güvenilir şekilde, en kaliteli temizlik ürünleri ile yerine getiriyorlar.

MUTLAKA OKUYUN:  Her Mutfak Stiline Uygun Fayans Modelleri VitrA'da

Koltukların Yapısı

Kullanmış olduğunuz koltuklar yapıları itibariyle evlerde oluşan toz miktarının %80 gibi büyük bir oranı koltuklar üzerinde bulunmaktadır. Chemdry firması özel temizleme ürünleri kullanarak koltukların en iyi şekilde temizlenmesini ve koltuklarınızın kullanım ömrünün uzamasını sağlıyor. Koltukların yapıları ve modellerinden dolayı çok fazla kıvrımlı bölümleri bulunmakta ve buralarda çok fazla bakteri birikebilmekte ve bu bakteriler kokuya neden olabilmektedir. Bu durum göz önünde bulundurularak koltukların yılda en az iki defa yıkanması sağlık açısında önem taşıyacaktır.

Temizleme Ürünleri

Çevrenizde koltuk yıkama hizmeti veren birçok işletme bulabilirsiniz. Önemli olan yapılan temizliğin nasıl yapıldığı ve hangi temizlik ürünlerinin kullanıldığıdır. Bazı yıkama işlemlerinde kullanılan sabun gibi temizlik ürünleri mevcut kiri kumaşın alt kısmına geçirmekte ve orada bir tabaka oluşmasına neden olmaktadır. Chemdry firması sağlık açısından hiçbir yan etkisi bulunmayan ve çevreye zararlı olmayan özel karışımlarla kirleri kumaş üzerinde bırakmayacak şekilde temizliyorlar. Ayrıca kullanmış olduğu temizlik ürünleri tüm bakterilerin tamamen temizlenmesini ve yıkama sonrasında koltuk kumaşının hızlı bir şekilde kurumasını sağlıyor. Bu hizmetleri ile Chemdry firması güvenli hizmet verdiğini gösteriyor.

MUTLAKA OKUYUN:  Markalar Takipçi Sayısını Bu Yöntemle Artırıyor!

Yerinde Hizmet

Chemdry firması tüm şubelerinde müşterilerine yerinde hizmet vererek koltuk yıkama işlemlerini gerçekleştiriyor. Evinizde ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz tüm koltukları yıkatmak istediğinizde bu firma ile görüştüğünüzde size hizmeti yerinde verdiğini belirtiyor ve uzman ekiplerini göndererek istediğiniz hizmeti yerinde almanızı sağlıyor. Chemdry firması kaliteli hizmetlerinde özel temizlik ürünleri kullanarak detay temizliği yapıyor ve koltukların yıkama sonrasında hızlı bir şekilde kurumasını, sizlerin koltuklarınızı kullanmanızı sağlıyorlar. Chemdry firması mobil temizlik ekipleri sayesinde tüm müşterilerine yerinde hizmetleri en iyi şekilde veriyorlar.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x