Koçtaş Yemek Odası Takımı Modelleri 2021


Koçtaş yemek odası takımı ile siz de hayalinizdeki yemek odasına kavuşabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışını bir arada sunan Koçtaş firmasının yeni sezon ürünleri hem şık hem de pratik kullanıma imkân verecek şekilde tasarlanmış gözüküyor.


Koçtaş Yemek Odası Takımı Modelleri 2021
Koçtaş yemek odası

Koçtaş yemek odası takımı modelleri içinde istediğiniz yemek odası takımını seçebileceğiniz gibi isterseniz masa ve sandalyeleri ayrı ayrı seçerek de farklı kombinler deneyebilirsiniz. Bu sayede hem mutfak dekorasyonunu daha renkli hale getirmiş olursunuz hem de istediğiniz tarz masa ve sandalye uyumunu gerçekleştirmiş olursunuz. Ayrıca konfor ve pratik kullanımı beraber düşünüyorsanız bu yöntem size daha cazip gelecektir çünkü bazı takımların sandalyeleri istediğiniz niteliklerde olmuyor. Ya da sandalyeleri istediğiniz gibi olsa da diğer parçalarda istediğinizi bulamayabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir: Koçtaş mutfak modelleri incelemek isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz:


Koçtaş Yemek Odası Takımı Modelleri 2021
Pasific Home yemek masası

Pasific home yemek odası takımı Koçtaş yemek odası takımı modelleri içinde dikkat çeken özelliklere sahip. Takımın satışında sandalyelerin dâhil olmadığını belirtelim. Sandalyeleri siz, bu yemek odası takımının rengine ve stiline uygun olarak, kendiniz belirlemelisiniz. Pasific home yemek odası takımı içerisinde konsol, konsol aynası, yemek masası ve televizyon sehpası yer almaktadır. Beyaz rengin hâkim olduğu ürünlerde ahşap renkli detay uygulamalar ile iki renk oluşturularak uyum yakalanmaya çalışılmış. Kulpların köşeli ve dikdörtgen şeklindeki geometrik yapısı ile kullanıldığı üründe kulplar için ikinci rengin tercih edilmesi sayesinde güzel bir dekoratif uyum yakalanmış. Televizyon sehpasının kapaklı olmasıyla yemek odasının diğer parçaları ile bütünlük sağlamasına ciddi bir katkısının olduğunu görüyoruz.


Koçtaş Yemek Odası Takımı Modelleri 2021
Koçtaş E1 standartlarında

Koçtaş yemek odası takımı modelleri için kullanılan malzemelerin E1 standartlarına uygun kalitede çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen, kanserojen olmayan niteliklere sahip olması sebebiyle rahatlıkla tercih edilebildiğini de gözlemlemekteyiz.

İlginizi Çekebilir: Doğtaş yemek odası takımı için bağlantıya tıklayabilirsiniz.


Koçtaş Yemek Odası Takımı Modelleri 2021
Hamdeko Gustav yemek masası

Mutfağında ya da salonunda farklı bir hava yakalamak isteyenler için Hamdeko Gustav yemek masası güzel bir tercih olabilir. 120 cm.’lik uzunluğa sahip sabit bir masası olan takımda oturmak için sandalyelerin otantik tercih edilmiş olması güzel bir ahenk yakalanmasını sağlamış. Suntalam malzemeden üretilmiş ürünlerde beyaz rengin ağırlıklı olduğunu söyleyebiliriz. Sandalyelerin üzerinde kullanılan beyaz renkler sayesinde yumuşaklık yakalanarak renk uyumu hedeflenmiştir.

Yemek Odası Takımlarında Zarafet

Koçtaş yemek odası takımı modelleri içinde değerlendirilen yuvarlak masa setinin cıvıl cıvıl renkli bir ortam için harika bir seçim olduğunu ifade etmeliyim. Masanın parlak beyaz rengi sayesinde yuvarlak masanın ön planda olması amaçlanmıştır. İsterseniz takım içinde iki adet verilen sandalyelerin sayısını artırarak daha fazla misafir ağırlama imkânına sahip olabilirsiniz.


Koçtaş Yemek Odası Takımı Modelleri 2021

Tatlı kahverengi kelebek masa ve kahverengi sandalyeler ile oluşturulmuş bir yemek odası takımı beyaz rengin hâkim olduğu ortamları dekoratif olarak tamamlayan güzel bir seçimdir. Özellikle bu takımda masa ve sandalyelerde kullanılan krom ayaklar sayesinde zarif ve şık bir görünüm yakalanmıştır. Masanın açılıp kapanır özelliğe sahip olması ve bunu sağlam bir mekanizma ile sunması da takımın tercih edilmesinde önemli bir yere sahiptir.

Koçtaş Yemek Odası Takımı Modelleri 2021
Koçtaş açılır kapanır mutfak masası

Koçtaş yemek odası takımı modelleri için isterseniz takım halinde isterseniz tek tek ürün aldığınızda ürünlerin demonte olarak size teslim edildiğini bilmeniz gerekir. Bu ürünlerin kutularından kurulum şemaları çıkmaktadır. Eliniz marangozluk ve montaj işlemlerine yatkınsa ürünleri bir araya getirebilirsiniz ancak bu işlerden çok iyi anlamıyorsanız mutlaka bir profesyonel yardım almanızı öneriyorum. Zira montaj aşamasında yapılacak hataların ürünün kullanımını ve dekoratif özelliğini doğrudan etkilediğini bilmeniz gerekir. Ayrıca ürünlerin kargo ile gelmesi durumunda mutlaka kargoyu getiren personelin önünde kutuların açılıp zarara uğramış parçalar için tutanak tutulmasını istemeniz de önemli bir satın alma aşamasıdır.


İlginizi Çekebilir: Küçük salonda yemek masası nereye konmalı sorusu için linke tıklayabilirsiniz.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x