Koçtaş Mutfak Modelleri için +12 Seçenek


Yapı dekorasyon mağazalarının önemli firmalarından olan Koçtaş’ın bünyesinde yer alan Koçtaş mutfak modelleri bu sene de size oldukça zarif dekorasyon imkânı sunmaktadır. Her ne kadar internet mağazasından alış veriş yapma olanağına sahip olsanız da size, mağazadan hem boyutları hem de malzeme kalitesini görerek alış veriş yapmanızı tavsiye ediyorum.


https://www.youtube.com/watch?v=-P-hQVE4JTM

Mutfağınız, çok geniş bir yapıya sahip değilse Koçtaş mutfak dolabı modelleri arasındaki cooke lewis gül inci ankastre modüllü hazır mutfak dolabı listenizde mutlaka olmalıdır. Üst dolapların inci beyazı alt dolapların ise gülkurusu rengi ile tasarlanmış mutfak dolabında modüllerin yer değiştirilebilir olması sayesinde istediğiniz mutfak konumlandırmasına da sahip olabilirsiniz. Bu modelde kullanılan paslanmaz metal kulplar ile şık bir mutfak dekorasyonu detayına da sahip olacaksınız. Koçtaş mutfak dolapları kulpları sıradan olmamakla birlikte sağlam ve dekoratif özellikleri ile çok hoşunuza gidecek cinsten.

İlginizi Çekebilir: Beyaz renk ile harika kombin olan lake mutfak dolapları için bilgi almak isterseniz linke tıklayabilirsiniz.


Beyaz safir meşe ankastre mutfak dolabı ile Koçtaş mutfak modelleri bir zenginlik yakalamıştır. Ahşabın sıcaklığını beyaz renk ile harmanlayan bu mutfak dolabında 18 mm’lik yonga levha bir gövde kullanılmıştır. Tasarım olarak fırının en sağ köşede konumlandırılıp batarya ve evyelerin orta bölümde kalması kullanışlı bir alanın oluşmasını sağlamıştır. İsterseniz boy dolabı ve köşe modülünü de ayrı olarak satın alabilir ve mutfağınızı daha da zengin bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Koçtaş mutfak dolapları nasıl sorusu sıklıkla sorulsa da Asos mini mutfak dolabı özellikle dar alanlı ev ve ofis dekorasyonunda çokça kullanılan modeller arasındadır. 18 mm’lik mat melamin kaplı kapaklar kullanışlı bir alan oluşturmaktadır. Diğer mutfak modelleri gibi demonte olarak satılan bu ürünün de kurulum aşamaları ayrıntılı olarak kutu içinde verilmektedir. Ürünün beyaz renkli olması sebebiyle hemen her duvar rengi ile bir uyum sağlama avantajı da vardır.


Dar mutfakların kurtarıcı rengi olarak kabul edilen beyaz rengin 240cm’lik beyaz mat mebran aspiratör modüllü hazır mutfak dolabı için de geçerli olduğunu ifade edelim. Koçtaş mutfak modelleri içinde sıklıkla tercih edilen bu üründe tezgahın 28 mm’lik siyah benekli laminant ile düzenlenmesi ile şık bir birliktelik ortaya çıkmıştır. Porselen kulp sayesinde tasarımın zenginleştiğini de ifade etmeliyim.

İlginizi Çekebilir: Mutfak depolama çözümleri seçenekleri için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.


Koçtaş Mutfak Modelleri ile Şık Mutfaklar

Beyaz ve meşe renginin uyumunu mutfak dolaplarınız için düşündünüz mü? Endülüs beyaz meşe hazır mutfak dolabı 270 cm genişliği ile size oldukça konforlu alanlarda çalışma imkânı sunmaktadır. Meşe renginin ahşap sıcaklığı ve beyaz rengin ferahlatan hissi bir araya gelince tasarımın güçlü olması kaçınılmazdır. Bu üründe çekmece sayısının fazla olması çok farklı ürünlerin çekmecelerde tasnifini kolaylaştıracaktır. Üretim ve işçilik hatalarına karşı diğer Koçtaş mutfak modelleri gibi iki yıllık garanti süresi vardır.

Koçtaş mutfak modelleri içinde değerlendirilen ve ayrı olarak satılan boy dolaplarını ister hazır mutfaklarla birlikte tercih edebilir isterseniz bağımsız olarak alabilirsiniz. Bu ürünlerin az yer kaplamasına rağmen boy uzunluğu sebebiyle kullanışlı olduğunu ifade etmeliyim. Boy dolapları, farklı model, renk ve göz sayısı ile mutlaka sizin de mutfağınızda bir eksikliği gidecek niteliklere sahiptir.


Ürünler her ne kadar 2 yıl garanti süresine sahip olsalar da montaj aşamasında yapılan hatalar bu garanti kapsamı içerisinde değerlendirilmez. Bu sebeple hazır mutfak montajının işin ehli ustalar tarafından yapılması gerekir. Montajda yapılan hatalar sadece ürünün dekoratif özelliklerinin kötü olmasına neden olmaz aynı zamanda kullanım ömrünü de azaltır. Bu tip hazır mutfak modüllerinin bir araya getirilmesi her ne kadar kolay gibi görünse de karşılaşabileceğiniz muhtemel problemlerin olacağını da unutmayın bu problemler için gerekli ekipmanınız ve tecrübeniz yoksa ortaya çıkan sonuç teşhir alanlarındaki kadar kaliteli olmayacaktır.

Koçtaş mutfak dolapları fiyatları en düşük 1.000TL’den başlayıp ölçülere göre 3.000TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu fiyatlar size yüksek ya da gereksiz gibi görünecekse mutfak dolaplarınızı boyayarak da yeni ve şık bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:


https://www.dekordiyon.com/mutfak-fayans-boyama-nasil-yapilir/

Sizlere fikir verecek Koçtaş mutfak dolapları kataloğundan alınan hazır mutfak modellerinden beğendiğinizi Koçtaş markasının web sitesinde bulabilirsiniz:

1.Koçtaş Cooke & Lewis Hazır Mutfak Dolabı Modeli

Koçtaş Mutfak Modelleri için +12 Seçenek
Cooke Lewis kırmızı beyaz hazır mutfak modeli

2.Koçtaş Gri Sonoma Mutfak Modeli

Koçtaş Mutfak Modelleri için +12 Seçenek
Gri sonoma hazır mutfak modeli

3.Koçtaş Antrasit Mebran Mutfak Modelleri

Koçtaş Mutfak Modelleri için +12 Seçenek
Antrasit mebran modullü mutfak modeli

4.Koçtaş Bdrm Mebran Mutfak Modeli

Koçtaş Mutfak Modelleri için +12 Seçenek
Bdrm mebran mutfak modeli

5.Koçtaş Bdrm Hazır Mutfak Modelleri

Koçtaş Mutfak Modelleri için +12 Seçenek
Bdrm mutfak modelleri

6.Koçtaş Beyaz Meşe Hazır Mutfak

Koçtaş Mutfak Modelleri için +12 Seçenek
Beyaz meşe mutfak modeli

7.Koçtaş Cooke & Lewis Mürdüm Mutfak

Koçtaş Mutfak Modelleri için +12 Seçenek
Cooke Lewis mürdüm mutfak modelleri

8.Koçtaş Cooke & Lewis Endülüs Mutfak

Koçtaş Mutfak Modelleri için +12 Seçenek
Cooke lewis endülüs beyaz meşe

9.Koçtaş Dizgi Beyaz Mutfak Modeli

Koçtaş Mutfak Modelleri için +12 Seçenek
Dizgi aspratör ankastre mutfak modeli

10.Koçtaş Fly Bürce Hazır Mutfak Modeli

Koçtaş Mutfak Modelleri için +12 Seçenek
Fly atlantik mutfak modeli

11.Koçtaş Beyaz Meşe Mutfak Modeli

Koçtaş Mutfak Modelleri için +12 Seçenek
Fly repita mutfak modeli

12.Koçtaş Kristal Beyaz Mutfak Modelleri

Koçtaş Mutfak Modelleri için +12 Seçenek
Koçtaş kristal beyaz mutfak modeli
Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x