Kız Çocuk Odası Dekorasyonu

3
548

Bu yazımda çok şirin bir konuya değinmek istedim. Evde minik bir kızınız varsa ve hayal gücü de son derece yüksekse ev dekorasyonu planınız içerisine kız çocuk odası dekorasyonu fikirlerini de katmalısınız. Ne yapacağınıza karar vermeden önce örnek kız çocuklar için çocuk odası dekorasyonlarını incelemeniz sizin yararlı olacaktır.

kiz-cocuklar-icin-dekorasyon
Kız Çocuk Odası Dekorasyonu

Dekorasyonda çocukların ihtiyaçlarını ön plana almanız oldukça önemli. Özellikle kız çocuğunun yaşına uygun dekorasyon yapmak çocuğun hayal dünyasına katkı sağlar.

kiz-cocuk-odasi-dekorasyonu
kiz-cocuk-odasi-dekorasyonu

Kız çocukları için genellikle pembe ve pembe tonları tercih ediliyor. Benim çok beğendiğim renkler ise toz pembe ve beyaz renk. İkisinin güzel kombine edilmesi kız çocuk odaları için güzel bir dekorasyon yapılmasını kolaylaştırır.

kiz-cocuk-odasi-dekorasyonu
kiz-cocuk-odasi-dekorasyonu

Çalışma masası ve yatak kız çocuk odası dekorasyonunun en önemli iki parçası ancak çocukların oyun oynayabilmesi ve yaratıcı etkinlikler ortaya koyabilmesi için çocuk odasında yer açmalısınız.

yeni-model-kiz-cocuk-odalari
yeni-model-kiz-cocuk-odalari

Kız çocuk odası için duvar panosu fikri çocuğunuzun resim ve sanatsal faaliyetleri için güzel bir sergileme ortamı yaratabilir. İşte bu ve buna benzer birçok fikri kız çocuk odası dekorasyonu için uygulamanız mümkün.

kiz-cocuk-odasi-modelleri
kiz-cocuk-odasi-modelleri

tavsiye-ediyorum-okuyun

* Anne adaylarımız için ahşap bebek beşikleri fikirleri için tıklayın.

Lafı çok uzatmadan sizin için seçmiş olduğum 30 farklı kız çocuk odası dekorasyonu fikirleriyle baş başa bırakıyorum… 🙂

30 farklı kız çocuk odası dekorasyon fikirleri

Daha farklı kız çocuk odası dekorasyonları hakkında bilgi edinmek isterseniz “little girls room ideas” yazarak Google’da yabancı kaynaklara bakabilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. Kızım için çocuk odası fikri ararken yazınızla karşılaştım. Çocuk odası dekorasyonu çocukların ihtiyaçları ve cinsiyetlerine göre hazırlanmalı bence. O zaman güzel bir tasarım ortaya çıkar diye düşünüyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here