Kışlık Dekoratif Örgü Fikirleri

3
253
kislik-dekoratif-orgu-fikirleri
4

Hem ev dekorasyonu hem de sevdikleriniz için harika el işlemeli ürünler ortaya çıkarmak isterseniz tığ işi kışlık dekoratif örgü fikirleri harika bir seçim olabilir.

Özellikle bu yıl çetin kış şartlarında kullanılacak hem evinizi dekore edebileceğiniz hem de kişisel olarak kendinize bir şeyler tasarlayabileceğiniz birkaç örgü fikrini sizlerle paylaşmak istedik.

Soğuk kış gecelerinde tığ işi ipliklerden yapılmış güzel şapkalar, çantalar, battaniyeler veya sıcak şömine başında keyif alacağınız başka ne olabilir ki?

Çok harika ve keyifli tasarlanmış örgü hediyeler ve kullanışlı ev dekorları ile soğuk kış günlerini evinizde daha sıcak geçirmeniz mümkün. Birazcık beceri birazcık yaratıcılıkla harika dekoratif örgü fikirleri çıkarılabiliyor.

Bunlardan birkaçını birlikle inceleyelim:

1. Tığ işi iplik kilim:

kışlık dekoratif örgü fikirleri
kışlık dekoratif örgü fikirleri

Evinizde en sevdiğiniz odaya ya da okuma köşesi için düşünülebilecek şirinlikte el işi örgü kilim modelini kullanabilirsiniz. Gerçekten ayaklarınızla üzerine bastığınızda içinizin ısındığını fark edeceksiniz.

2. Dekoratif görünmek herkesin hakkı

kışlık dekoratif örgü fikirleri
kışlık dekoratif örgü fikirleri

Oldukça tatlı bir görünüşü var değil mi?

Hem kahvenizi sıcak tutacak yalıtımı sağlayın hem de masanızı dekoratif hale getirin. Bir taşla iki kuş vurmak bu olsa gerek… 🙂

Sevdiklerinize güzel bir hediye olabilir…

3. Tığ işi deniz kızı battaniye:

kışlık dekoratif örgü fikirleri
kışlık dekoratif örgü fikirleri

Evde soğuk kış günlerini eğlenceli hale getirecek olan deniz kızı battaniye modelleri ile hem eğlenceli vakitler geçirebilir hem de oldukça soğuk kış günlerini sıcacık atlatabilirsiniz. Birçok farklı desen ve rengi bulunan bu dekoratif ürünü mutlaka evinizde bulundurun derim… 🙂

4. Çiçek desenli perde kaplama fikri:

kışlık dekoratif örgü fikirleri
kışlık dekoratif örgü fikirleri

Evde perdeleri biraz daha hareketlendirmek ve tığ işi örgülerden faydalanmak isterseniz bu fikir tam size göre. Görseldeki gibi pencereye oldukça güzel bir görünüm vermiş. Kış günleri ideal bir örgü fikri diyebilirim.

5. Tığ işi kalp kilim:

kışlık dekoratif örgü fikirleri
kışlık dekoratif örgü fikirleri

Kışlık dekoratif ürünler içinde en çok beğendiğim model tığ işi kalp modeli diyebilirim. Çünkü gerçekten hem görünümü hem de kullanışlılığı ile beni benden aldı desem yeridir. Evinizin giriş dekorasyonu için harika bir fikir olabilir. Misafirlerinizi kalp kilimlerle karşılayabilir, onları evinize hayran bırakabilirsiniz.

Sizlere sunmuş olduğum kışlık dekoratif örgü fikirleri bunlarla sınırlı değil. Sizler için hazırladığım galeriyi gezerek daha fazla örgü fikri edinebilirsiniz. Keyifli dekorasyonlar dilerim.

Evde kullanılabilecek daha farklı dantel örgüler ile ev dekorasyonu fikirleri arıyorsanız yazımı mutlaka okuyun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here