muhtesem-kir-dugunu-dekorasyon-fikirleri
muhtesem-kir-dugunu-dekorasyon-fikirleri

Malumunuz düğün sezonu açıldı, havalar istenilen sıcaklıklarda devam ediyor. Evlilik hazırlıkları içerisinde olan genç çiftler düğün telaşında. Bu yazımda sizlere düğün organizasyonlarında yardımcı olacak kır düğünü dekorasyon fikirleri üzerinde duracağım. Daha önce hiç görmediğiniz fikirler sunarak alternatifler geliştireceğim.

Gelinlik, ayakkabı, damatlık, davetiyeler vs. her şey hazırsa şimdi sıra mekanda. Düğün organizasyonlarında sınırsız seçenekler mevcut, ancak benim ilkbahar-yaz sezonunda olmazsa olmazlarım içerisinde yer alan kır düğününün yeri oldukça farklı. İşte bu nedenler mekana, davetlilerin masa-sandalye dekorasyonuna, ortamın doğallığına kısacası her şeye dikkat ederim.

Sizlerin de böyle titiz olduğunuza eminim. Bu nedenle A’dan Z’ye her detayı hesaplamalı, güzel bir kır düğünü organizasyonu oluşturmalısınız. Benim kanaatim organizasyon şirketleri yerine kendi kır düğünü dekorasyonunuzu kendiniz tasarlamanız nasıl mı? İşte detaylar:

Kır düğünü masa dekorasyonu

muhtesem-kir-dugunu-masasi
muhtesem-kir-dugunu-masasi

Kır düğününün en önemli dikkat çeken detayı tabii ki misafirlerinizi ağırlayacağınız masadır. Kır düğünü konseptinde masalarda kır çiçekleri bulundurmanız çok önemlidir.

country-tarzi-kir-dugunleri
country-tarzi-kir-dugunleri

Ayrıca masada doğanın bizlere verdiğini her türlü doğal malzemeyi kullanarak farklı bir tarz elde edebilirsiniz. Kır düğünü demek doğallık demek 🙂

Kır düğünü çevre düzenlemesi

kir-dugunu-cicekleri
kir-dugunu-cicekleri

Güzel bir kır düğünü organizasyonunda mutlaka canlı ve yapay çiçeklere yer vermelisiniz. Her taraf rengarenk olmalı ve misafirler kendilerini çok özel hissetmelidir.

kir-dugunu-dekorasyonlari
kir-dugunu-dekorasyonlari

Kır düğünü çevre düzenlemesi kadar sandalyelerinde belirli bir forma sokulması tüm detaya özen gösterenler için kaçırılmaz fırsatlardan. Her bir sandalyeyi farklı şekilde dekore etmeniz mümkün.

Kır düğünü aksesuarları

kir-dugunu-konsepti
kir-dugunu-konsepti

Kır düğünü dekorasyon fikirleri içerisinde düşüneceğiniz mumluklar farklı bir konsept yaratmanıza yardımcı olacaktır.

kir-dugunu-masa-hazirliklari
kir-dugunu-masa-hazirliklari

Kır düğünün de gelin-damat unutulmamalı. Her bir detay özenle hazırlanmalı ve uygulanmalı…Bayılıyorum bu bardaklara 🙂

kir-dugunu-organizasyon
kir-dugunu-organizasyon

Sizler için hazırladığım galerideki görselleri inceleyerek kır düğünü dekorasyon fikirleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Benden bu kadar, aklınıza takılanları sorabilir, fikir alışverişinde bulunabiliriz, yorum alanı sizleri bekliyor. Mutlu bir düğün sizlerin olsun… 🙂

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here