perde siparişi

Kediler için Ev Dekorasyonu Fikirleri (Videolu)Hayvan dostları ile bir arada yaşayanlara müjde! Kediler için ev dekorasyonu özel fikirler ile sunulmaya devam ediyor. Sizin için özel ve rahat bir yaşama alanı yaratacak dekorasyon önerileri sunuluyor. Siz de bu fikirler ile evinizi baştan yaratın. Hayvan dostunuz için ise tamamen konforlu bir alan yaratmayı ihmal etmeyin.Kedi Odası Düzenleme Fikirleri

Kedi Odası Düzenleme Fikirleri

Kediniz için özel bir odanız mı var? O zaman onun için almış olduğunuz pek çok oyuncak, uyuyabileceği bir alan, tuvaletini yapacağı bir kum gibi pek çok şey olacak. Bunların odada en iyi şekilde organize edilmesi sağlanabilir.

Öncelikle size önerimiz, kedi kumunun kapı girişinde olmaması. Herhangi bir aksilik ile etrafa dağılmasını önlemek açısından kedinizin kumunun biraz daha odanın arka tarafında olmasını sağlayabilirsiniz.

  • Kedinizin uyku alanını sıcak bir alana konumlandırın.
  • Kedinizin oyuncakları için bir köşe oluşturun.
  • Yemek yediği alanın diğer alanlardan biraz daha korunaklı olmasını sağlayın.
  • Kedi kumu için ise kapıdan uzak, rahat ulaşılabilir bir alan olmasına özen gösterin.
  • Kedinizin sevdiği renkleri seçerek dekore etmek en doğrusu olacaktır.
MUTLAKA OKUYUN:  Pratik Ev Dekorasyonu için +20 Fikir(Videolu)

Sunulan önerilere göre hareket etmeniz durumunda kedi odası düzenleme fikirleri arasında yer alan renk, boyut ve yerleştirme fikirlerine göre hareket etmeniz avantaj sağlayacaktır. Bunu bilerek siz de doğru bir dekorasyon ile kedinizin huzurlu ve sağlıklı olacağı bir dekorasyon yapın.Kedili Ev Dekorasyonu Önerileri

Kedili Ev Dekorasyonu Önerileri

Kediniz için ayrıca bir odanız yoksa, mutlaka ona en sıcak ve rahat odanızda bir köşe hazırlayın. Kedili ev dekoru için uygun olan alan neresi ise kedi kumu, yemek yiyeceği alan ve oyuncakları orada olmalıdır.

Kedinizin huzurunu kaçırmamak açısından mutlaka sık sık yer değiştirmeden, net bir şekilde dekorasyonu tamamlayın. Kedinizin rahatı her şeyden önemli olacak.

Kediler için Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Kediler için Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı

Eviniz, kediniz ile ortak yaşam alanız mı? Öyleyse ona göre bir dekorasyon en doğrusu olacak. Kediler için ev dekorasyonu önerisini dikkate alarak evinizi baştan yaratın.  • Ona özel uyku alanı oluşturun.
  • Her zaman kedi kumu evin bir köşesinde olsun.
  • Kedinizle ortak zaman geçirdiğiniz bir koltuk belirleyin.
  • Renk seçimleri kedinize huzur veren renkler arasından seçilmeli.
MUTLAKA OKUYUN:  Evinizdeki Boş Alanlar İçin Yaratıcı Dekorasyon ÖnerileriAbone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x