Kalorifer Petek Dolabı Modelleri ve Fiyatları 2024

Kalorifer petek dolabı için birçok çeşit bulunuyor. Birbirinden şık ve güzel kalorifer petek dekorasyonu ile evinizin havasını adeta değiştirebilirsiniz. 

Birçok kişi tarafından kalorifer petekleri sadece ısınma aracı olarak kullanılır fakat değişik model petekler sebebiyle hem ısınma aracı hem de dekoratif bir malzeme olarak petekleri kullanmanız mümkündür. Bu içerikte sizlere kalorifer petek dekorasyonu ve kalorifer petek süsleme için neler yapabileceğinizden bahsedeceğim.

Kalorifer Petek Süsleme Nasıl Yapılır?

YouTube video

Dekoratif kalorifer peteği ile evinize gelen misafirler Evinize daha modern göreceklerdir.  Birçok kişide kalorifer peteklerin görünümünden rahatsız olabilmektedir bunun içinde kalorifer peteği gizleme aparatları satılır. Eğer gizlemek istiyorsanız bu aparatlar ile kolay bir şekilde kalorifer peteklerini izleyebilirsiniz. Kalorifer peteği dolabı fiyatları malzemesine ve kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Kaliteli bir malzeme seçecek iseniz dolabın fiyatı diğerlerinden biraz daha yüksek olur. Ortalama fiyat petek başına 750₺-2.500₺ aralığında değişmektedir.

İlginizi Çekebilir: Kalorifer peteği kaplama nasıl yapılır merak edenlere…

Kalorifer Petek Dolabı

Kalorifer Petek Dolabı Modelleri ve Fiyatları 2024
Kalorifer petek dolabı

Kalorifer petek dolabı evlerde her zaman aynı görüntüde olmaktadır. Fakat siz kendi yöntemleriniz ile kalorifer petek süsleme yapabilirsiniz. Bunun için birçok çeşit ve modeller bulunmaktadır. Dekoratif kaloriferler alçı panel, ahşap, dolaplı ve metal olarak yapılabilmektedir. Bu dekoratif kalorifer peteği ile eviniz muhteşem bir havaya bürünecek ve gelenlerin dikkatini çekecektir. Bu dekoratif kalorifer petekleri istediğiniz renk ve çeşitte yaptırmanız mümkündür 

Kalorifer Petek Gizleme Nasıl Yapılır?

Kalorifer Petek Dolabı Modelleri ve Fiyatları 2024
Kalorifer petek gizleme

Kalorifer petek gizleme görüntüsü sebebiyle daha dekoratif görünsün isteyebiliriz. İnsanlar bu sebeple kalorifer peteği gizlemek isterler. Özellikle kaloriferde bulunan boruların kötü görüntüye sebep olduğunu düşünürler.  Kalorifer peteğini ve borularını gizlemek için birçok aparat ve malzeme bulunmaktadır. İsteğinize göre ister sadece borularını gizleyebilirsiniz isterseniz de komple gizleyip dekoratif bir görüntüyü ortaya çıkarabilirsiniz. Kalorifer peteği gizleme malzemeleri ile odanıza hoş bir görünüm katmanız mümkündür. 

Kalorifer Petek Dolabı Fiyatları

Kalorifer Petek Dolabı Modelleri ve Fiyatları 2024
Kalorifer petek dolabı fiyatları

Kalorifer peteği dolabı fiyatları 750₺-2.500₺  arasında değişiklik gösterir. Öncelikle peteğinizin boyunu ölçmeli ve ona göre dolap tercih etmelisiniz. Bunun yanında odanızın rengine uyum sağlayacak renk ve modelleri de tercih etmeniz büyük önem taşımaktadır. Kalorifer  peteği dolabının birçok çeşit ve modeli bulunmaktadır. Aynı zamanda peteğin izin boyuna göre çeşitleri de vardır.  Bunun için kalorifer peteği dolabı fiyatları değişiklik göstermektedir.  Fak olan kalorifer peteği dolapları daha uygun fiyata satılmaktadır.  Pinterest sayfasından daha fazla fikre ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kalorifer peteği boyanır mı?

Evet, dilerseniz kalorifer peteğini boyayabilirsiniz.

Kalorifer peteği kaplanır mı?

Evet, dilerseniz kalorifer peteğini kaplayabilirsiniz.

Yorum yapın