İstikbal Sehpa Modelleri için Farklı Fikirler | Dekordiyon
perde siparişi


İstikbal Sehpa Modelleri için Farklı Fikirler

Sizlere bu yazımda istikbal sehpa modelleri konusunu aktaracağım. İstikbal bildiğiniz gibi Türk mobilya sektörünün en önde gelen mobilya firmalarından biridir.Böyle büyük bir firmanın sehpa modelleri konusunda da oldukça geniş bir ürün yelpazesinin olduğunu belirtmek isterim. Tabii burada tüm modeller yerine belirlediğimiz en iyi İstikbal sehpa modelleri ile sizlere fikir vermeye çalışacağım.

Hal böyle olunca Dekordiyon.com’da İstikbal markasının ürünlerini incelememek olmazdı diye düşünüyorum. Lafı çok uzatmadan sehpa modellerinin özelliklerini ve fiyat bilgilerini sizlerle paylaşayım.

Tabi yeni bir sehpa modeli almak oldukça kolay. Onun yerine eski sehpaları boyayarak yenilemek de çok iyi bir fikir olabilir.

Eski sehpanızı değiştirmek yerine boyama teknikleri ile yenilemek isterseniz sehpa boyama yazımı okumanızı öneririm:İstikbal: “Şıklık ayrıntıda gizlidir.”

İstikbal sloganlarından olan “Şıklık ayrıntıda gizlidir.” sözü tam da sehpa modelleri için söylenmiş olsa gerek.

İstikbal orta sehpa

Çünkü hakikaten tasarlanan sehpalara baktığımız çok ince detaylar ve çizgiler oldukça dikkat çekici. Oturma odası ya da salon dekorasyonu için biçilmiş kaftan modeller galerimizde sizleri bekliyor.

Sehpa modeli seçerken ayrıntılara gerçekten dikkat etmek gerekiyor. Örneğin, çabuk çizilen bir model tercih etmek ileri bir zamanda canınızı sıkabilir.

Bir de aklınızda bir renk kombinasyonu varsa bunu çok iyi düşünüp karar vermenizi öneririm. Çünkü yine ilerleyen zamanlarda belirlediğiniz renkten sıkılma ihtimalinizi önceden öngörmeniz gerekiyor.

Lastikten orta sehpa yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz:İstikbal sehpa fiyatları

Şunu belirtmem gerekiyor IKEA ya da KOÇTAŞ gibi firmaların sundukları fiyatları İstikbal’den beklemek oldukça yanlış.

istikbal-viva-sehpa
İstikbal viva sehpa

Çünkü İstikbal sunduğu fiyatlarla “Bana alım gücü yüksek müşteri gelsin.” mesajı veriyor. O yüzden İstikbal’den orta sehpa, zigon sehpa ya da yan sehpa alacaklar şimdiden seçtikleri modele göre en az 750TL’yi gözden çıkarmalı.

Ben kendi sehpamı kendim yaparım bu kadar para veremem derseniz daha önce kaleme aldığım palet orta sehpa yapımı bağlantısına tıklayarak ilgili yazımı inceleyebilirsiniz.

Vintage sehpa modellerine de göz atmak isterseniz linke tıklayın:Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
3
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x