istanbul-temali-dekoratif-urunler
istanbul-temali-dekoratif-urunler

Bu yazımda sizlere evde farklı amaçlar için kullanabileceğiniz İstanbul temalı dekoratif 7 ürün üzerine bir yazı yazmak istedim. Bu ürünleri seçerken hem biraz farklı olsun hem de alışılmışın dışında ürünlerle farklı fikirleri ortaya çıkarmak istedim. İstanbul’a hemen hemen herkes hayrandır. İstanbul aşığı bir dünya insana İstanbul sevdasını evlerde yaşatmak için birçok ev dekorasyon ürünü üretiliyor. İşte size İstanbul’u evinizde yaşatacak birbirinden farklı 7 ürün.

İstanbul Kız Kulesi Temalı Josephine Koltuk

istanbul-temali-josephine-koltuk
istanbul-temali-josephine-koltuk

Bu koltukları hep fotoğraf çekimlerinde görmeye alışmıştık. Evde kullananları pek göremesem de dedik ya farklı olmayı amaçladım diye özellikle yatak odanızda josephine koltuk ile farklı olabilirsiniz. Ev dekorasyonu biraz da farklı olmayı gerektiriyor, zaman zaman değişiklikler hem size hem de evinize iyi gelecektir. İstanbul desenleriyle oluşturulmuş kumaşı ile kaliteli bir görünüme sahip olan josephine koltuk oldukça özel bir görünüme sahip. Josephine koltuk 494TL’ye satılıyor.

* Kız Kulesi temalı josephine koltuk satın almak isterseniz tıklayın.

İstanbul Beyoğlu Ranforce Nevresim Takımı

istanbul-temali-nevresim-takimi
istanbul-temali-nevresim-takimi

Nevresim takımı İstanbullu olmazsa olmaz dedim ve sizler için Beyoğlu’nu hatırlatacak güzel bir nevresim takımı seçtim. Çift kişilik nevresim takımı çarşaf, nevresim ve yastık kılıfından oluşuyor. Yatak odasında İstanbul temalı nevresim takımı ile farklı olmayı tercih edebilirsiniz. Üstelik ürün %100 pamuk ranforce kumaştan üretiliyor. Nevresim takımı, 84,90TL’den satılıyor.

İstanbul Balık Desenli Dekoratif Saksı

istanbul-temali-balik-saksi
istanbul-temali-balik-saksi

İstanbul denilince İstanbul boğazı akla geliyor. Boğaz denilince de deniz ve sayısız balıklar. İşte İstanbul’u hatırlatacak balık desenli dekoratif saksı karşınızda. Balkon ya da bahçenizde kullanabileceğiniz bu güzel saksı ile evinizin ortamını değiştirebilirsiniz. Özellikle mutfakta renkli çiçeklerle kullandığınızda size huzur verecek nitelikte. Ürün 29TL’ye satılıyor.

* İstanbul balık desenli dekoratif saksı siparişi vermek için tıklayın.

İstanbul Baskılı Havlu

istanbul-temali-baskili-havlu
istanbul-temali-baskili-havlu

Banyo ya da tuvalette böyle bir havluya ihtiyacınız olabilir diye düşündüm. Özellikle banyo dekorasyonu için güzel bir alternatif olabilir. Ürünün fiyatı da oldukça dikkat çekici. Ürün sadece 14,90TL’ye satılıyor.

* İstanbul baskılı havlu sipariş etmek için tıklayın.

İstanbul Temalı Sarkıt

istanbul-temali-sarkit
istanbul-temali-sarkit

Aydınlatma üniteleri evin neredeyse tamamında etkili olan önemli dekorasyon ürünleri içinde yer alıyor. Sarkıtlar evinize farklı alternatifler sunabilir. İşte sizlere İstanbul temalı sarkıt ile farklı olmanızı öneriyorum. Ahşap malzemeden üretilmiş olan ürün beyaz lake renge sahip. Işıkla ahşabın muhteşem uyumunu evinizin en güzel odasında yaşayın. Ürün 249,99TL’ye satılıyor.

* İstanbul temalı sarkıt siparişi vermek için tıklayın.

İstanbul Temalı Merinos Halı

istanbul-temali-merinos-hali
istanbul-temali-merinos-hali

Halısız ev mi olur? diyenlerdenseniz işte size güzel bir alternatif daha. Halılarda son dönemde popüler olan pop-art halılar hakikaten oldukça dikkat çekici. Birçok desen ve rengi barındıran pop-art halıyla evinize renk katın. İstanbul’un önemli yerlerini simgeleyen merinos halı sadece 69TL’ye satılıyor.

İstanbul Temalı Kalpli Dekoratif Duvar Saati

istanbul-temali-kalpli-duvar-saati
istanbul-temali-kalpli-duvar-saati

Evinizin mutfak ya da oturma odasına bu güzel dekoratif saati asmanız evinizin havasına hava katar diye düşünüyorum. Kalpli dekoratif duvar saati ile evinizde İstanbul’u her dakika yaşayın. Bu güzel kalpli saat sadece 29,90TL’ye satılıyor.

* İstanbul temalı kalpli dekoratif duvar saati siparişi vermek için tıklayın.

Bu yazımda sizler için seçtiğim İstanbul temalı dekoratif 7 ürünü tanıttım. Evinizi farklı kılacak bu ürünleri satın alarak evinizde farklı bir ortam yaratabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere… 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here