İple Yapılan Kolay Süsler için +19 Fikir


İple yapılan kolay süsler için harika fikirlerim var. Sizlerin de hemen yapmaya başlayacağınız iple yapılan duvar süsleri ve aksesuarlar! Ev dekorasyonunda hemen hemen tüm materyallerden yararlanarak ürün ortaya çıkarıldığını hepimiz biliyoruz. Bugün de dikiş-nakış işlerinde kullandığımız iplerden dekorasyon fikirlerinden nasıl yararlanıldığını kanıtlayan bir konuyla baş başayız. İple yapılan kolay süsler için fikirleri sizler için derledik. İple yapılan duvar süsleri ve iple yapılan ev aksesuarları için aşağıdaki listeye mutlaka göz atın!


İple Yapılan Kolay Süsler

YouTube video


Kenarda köşe tamamen bitmemiş iplerle yapılan bu dekoratif süs eşyalarını oturma odasından koridora, koridordan mutfağa kadar birçok mekanda kullanmanız mümkün. Elinizdeki malzemelerle dekoratif süs eşyaları yapmaktan hoşlanan bir yapınız varsa ve kendinize hobi işi arıyorsanız iple yapılan kolay süsler fikirlerine bir göz atın derim.

İpten Yapılmış Harfler

İple Yapılan Kolay Süsler için +19 Fikir
İpten yapılmış harfler

Evdeki bireylerin baş harflerinden dekoratif bir süs eşyası yapabileceğinizi biliyor musunuz? Üstelik hazırlayacağınız dekoratif harfi iple kaplayarak daha şık ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Elimde dekoratif eşya listesine girmeye aday bir dekorasyon fikri.

İpten Renkli Ponpon Yapın, Eviniz Şenlensin

İple Yapılan Kolay Süsler için +19 Fikir
İpten renkli ponpon yapın, eviniz şenlensin

İpten yapılmış renkli ponponları harika bir süs eşyası haline getirebilirsiniz. Evinizi uygun gördüğünüz köşesini renklendirmek için asabilir, görseldeki gibi duvara asılı bir objeye renk katabilirsiniz.


İp ile Çatal-Kaşık Süsleme

İple Yapılan Kolay Süsler için +19 Fikir
İp ile çatal-kaşık süsleme

İp deyip geçmemek lazım. İp ile yapabileceğiniz alternatif süslemeler arasında yemek takımında bulunan kaşık-çatalları da dahil edin. Fena görünmüyor, denemek lazım. 🙂 Balkon demirine takılan süsler için bağlantıya tıklayın!

Çocuk Odası için İple Flama Yapın

İple Yapılan Kolay Süsler için +19 Fikir
İple yapılan kolay süsler

Rengarenk iplerle hazırlayacağınız flama ile çocuğunuzun odasını rengarenk süsleyebilirsiniz. Oldukça masrafsız bir dekoratif süs eşyası diyebilirim.

İp ile Abajur Süslemeye Var Mısınız?

İple Yapılan Kolay Süsler için +19 Fikir
İp ile abajur süslemeye var mısınız?

Beyaz şık bir abajurunuz varsa ve onu nasıl renklendireceğinizi düşünüp duruyorsanız ip fikri tam size göre. Abajurun üst kısmını renkli ve dekoratif iplerle sararak harika bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Çocuğunuzun odasına çok yakışacağına inandığım rengarenk süslemeler için kolları sıvayın.

Tam da yerindeyken sizlere ağaç dallarından süsler konusunu okumanızı tavsiye ediyorum. Çünkü tıpkı ip gibi ağaç dallarıyla mucizevi süslemeler ve dekoratif eşyalar yapmanız mümkün.

Daha bu ve buna benzer birçok iple yapılan süs eşyaları için bir galeri hazırladım. Galeriyi ziyaret etmek isterseniz aşağıdaki resimlere tıklamanız yeterli. Daha fazla fikir için Pinterest‘teki örneklere göz atabilirsiniz.

Yorum yapın