İnegöl Store 2022 Mobilya Modelleri Görücüye Çıktı!


Evlerimizi güzel gösteren, dolduran, sürekli kullandığımız, eşyalarımızı koyduğumuz ve oturduğumuz mobilyalarımız nerdeyse her gün yenileniyor, değişiyor. Son yıllarda dekorasyona olan ilgi çok fazla artınca, bu değişim mobilya modellerinde de kendini gösteriyor. İster koltuk takımı, ister yatak odası ya da salon grupları, isterseniz de yemek odası takımları alın; hepsi için de çok farklı modeller bulunmaktadır. Bu modellerle hem zevkinizi yansıtmış oluyorsunuz hem de kendinize konforlu olan seçmiş oluyorsunuz.

İnegöl Store 2022 Mobilya Modelleri Görücüye Çıktı!
İnegöl mobilya koltuk takımları

Günümüzde mobilya modelleri denince ilk akla gelenler modern modeller, klasik ve avangart modeller ya da retro modellerdir. Bu modeller yine çok farklı renklerde üretilmektedir. Genellikle mobilya almaya karar verildiğinde beklentiler ön plana çıkar.

  • Kaliteli olması
  • Rahat olması
  • Zevkinize hitap ediyor olması
  • Modern/klasik duruşu simgeliyor olması
  • Fiyatının uygun olması

Yeni evlenecek çiftler için daha çok rahat olması tercih sebebidir. Bu tarza uygun modeller renkleri itibariyle de beğenilmektedir. Pek çok mobilya modelinde konforu bulabilirsiniz. Ancak bunun yanı sıra eğer sık sık mobilya değişikliği yapmak istemezseniz klasik ya da modern modellerden yana seçim yapılması sağlıklı olacaktır. Son zamanlarda açık renklere ve özellikle beyaza olan ilgi artmıştır. bulunduğu yeri daha geni gösterdiği için de tercih sebebidir.

Mobilya alınırken model ve renk seçimi eve göre yapılmalıdır. Evin büyüklüğü çok önemlidir. Ev küçükse hareket kabiliyetini iyice azaltacak modeller tercih edilmemelidir. Günümüzde mobilyaların satışı yapılırken takım olarak da takımın bölünerek de satışı yapılabilmektedir. Bu da küçük evlerde oturanlar için avantaj sağlamaktadır. Mobilyaların yanında görünümü tamamlayabilmek için tamamlayıcı ürünlerin seçiminin de mobilyaya uygun olarak yapılması gerekmektedir. Mobilyalarla uyumlu yan ya da orta sehpalar, bazı takımlara dâhil olmayan TV üniteleri bulundukları odayı daha da zengin ve şık gösterecektir. Bir de mobilyalara uygun halı ve perdelerle, masa örtüleriyle dekorasyon tamamlanmış olacaktır.

Aksesuar

İnegöl Store 2022 Mobilya Modelleri Görücüye Çıktı!
İnegöl mobilya aksesuarları

Mobilyalar kadar mobilyalara eklenen aksesuarlar da büyük önem taşımaktadır. Ham mobilyalar aksesuarlarla daha şık modern ya da klasik görünüme kavuşmaktadır. Evlelerimize aldığımız koltukların ayakları, sehpaların renkleri ve ayakları, dolapların kulplarının renk ve modelleri mobilyalarımızın tarzını belirler. Gardıropların kapak sistemleri, sürgüleri, tüm mobilyalar için ayaklar, çekmece ve dolap kulplar mobilyaların aksesuarlarıdır. Son zamanlarda çocuk odalarında dolap kulpu olarak kral ve kraliçe tacı, mutfak dolaplarına da siyah kulplar çok ilgi görmektedir.

Mobilya aksesuarları da mobilya çeşitleri gibi çok fazla çeşit ve renk barındırır. Tarzınıza en uygun olanı bulabileceğiniz geniş yelpazeli ürünlerin fiyatları da yine yapıldığı malzemeye göre değişkenlik gösterecektir. Aksesuarların güzel görünümünün yanı sıra kullanışlı olması da çok önemlidir.

Fiyatları Ne Kadar?

İnegöl Store 2022 Mobilya Modelleri Görücüye Çıktı!
İnegöl mobilya fiyatları ne kadar?

Mobilyalar modelleri kadar fiyatlarında da çok değişkenlik göstermektedir. Mobilyaların fiyatını etkileyen faktörler arasında üretimde kullanılan malzemeler, işçilik, takıma eklenen parçalar, teslimat ve kurulum hizmetleri, kullanılan ahşabın cinsi sayılabilir.

Fiyatlar bu kadar değişken mobilya almak için firmalar değişik kampanyalar yapmaktadır. Hemen her firmada bulunan düğün paketleri tüm eşyaların aynı yerden alınmasını sağlayacak olan ekonomik paketlerdir. Bunlar dışında bir de zaman zaman yapılan indirimli kampanyalar takip edilerek eşya alınabilir.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]

] }
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x