İncelemeye Doyamayacağınız Cam Duşakabin Modelleri

2
556
cam-dusakabin-ornek-modelleri

Duşakabin kullanımı banyo için hem şık bir görsellik oluşturmakta hem de suyun sıçramasına engel olarak banyo temizliğinde yardımcı olmaktadır. Üstelik son dönemdeki farklı duşakabin modelleri sayesinde konfor ve şıklık bir arada sunulabilmektedir. Cam duşakabin modelleri de diğer modellerden farklı tasarım ve özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Cam duşakabin fiyatları her ne kadar plastik içerikli duşakabinlerden farklı olsa da ihtiyacınıza göre değerlendirilebilecek nitelikler sunmaktadır.

Cam duşakabin nedir?

Cam duşakabinler genellikle temperli camın kullanıldığı ürünlerdir. Cam duşakabin modelleri içerisinde en çok tercih gören çeşitlerden olup sağlık açısından da tavsiye edilmektedir.

Temperleme işlemi camın normal haline göre 4-5 kat dayanıklı olmasını sağlayan bir işlemdir. Bu işlem için cam 700 dereceye kadar ısıtılır ve hava üflenerek ani soğuması sağlanır. Otomobillerde de kullanılan temperli cam, cam duşakabin modelleri için en çok tercih edilen hammaddedir.

Cam duşakabin modelleri

Duş sırasında hijyenik olmayan ortam nedeniyle mikrop kapıp hastalanma riski her zaman vardır. Bu riski ortadan kaldırmak için cam duşakabin modelleri içinden sizin için uygun olanları seçmeniz önem taşımaktadır.

Bu seçimi gerçekleştirirken mutlaka banyonuzun dekorasyonunu da göz önünde bulundurmalısınız. Banyonuzun renk, desen ve şekline uygun olmayan cam duşakabin modelleri banyo dizaynı için olumsuz bir izlenim bırakacaktır.

Cam duşakabin modelleri arasında sadece şekil ve model değil aynı zamanda malzeme kalitesi ve işçilik de ön planda olmalıdır. Kaliteli bir malzemenin kullanılması ve bu duşakabinin doğru bir işçilikle montelenmesi mükemmel bir sonuç ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Bu sebeple tercih edeceğiniz ürünleri mutlaka kurumsal firmalardan temin etmeye çalışın.

Duşakabin temizliği nasıl yapılır merak edenler için güzel bir yazı…

Teknesiz cam duşakabin fiyatları

Teknesiz cam duşakabinler; kare, duvar arası, oval gibi birçok modele sahiptir. Genellikle kullanılan camın boyutuna ve kalitesine göre de fiyatları değişmektedir.

Örnek cam duşakabinler

Ortalama olarak 375 TL ile 750 TL arasında değişen ücretlerle cam duşakabin modellerinin arasından size uygun çeşidi seçebilirsiniz.

Banyo dekorasyonu için öneriler yazımı da okumayı ihmal etmeyin.

Teknesiz cam duşakabin modelleri

Teknesiz cam duşakabin modellerini yapı marketlerde ve büyük alış veriş merkezlerinde bulabileceğiniz gibi internet üzerinden de beğenebilirsiniz.

Bu modellerin bir kısmı enine çizgili camlardan üretilirken bir kısmında ise farklı renkte cam kullanılmaktadır. Ayrıca banyonuzun ebatlarına uygun olarak farklı şekillerde duşakabin modeli de tercih edebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here