IKEA Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları 2022


IKEA bebek odası oluşturmaya karar verdiniz ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, doğru adrestesiniz. Ayrıca IKEA bebek odası fiyatları hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. Mesela, Raskog servis arabası mükemmel bir bebek bezi kutusu olabilir. IKEA Kallax oyuncakları sergilemek için mükemmel bir fikir olabilir. Sniglar bebek karyolası bebeğiniz için rahat bir yatak tercihi olabilir. Bütün bu IKEA bebek odası modelleri bebeğinizin kitap sevgisini beslemek için de harika fırsatlar sunabilir.

IKEA Kallax Oyuncak Dolabı

IKEA Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları 2022
IKEA Kallax oyuncak dolabı

IKEA Kallax oyuncak dolabı, basit tasarımı pratiklikle birleştirerek, bebek odasında oyuncakları sergilemek için harika bir seçimdir. Yedek yatak takımı veya minder gibi diğer eşyaları saklamak için de kullanışlıdır. Ünitenin tekerlekleri, bir duvardan diğerine kolayca taşınmasını sağlar.

IKEA Sniglar Bebek Karyolası

IKEA Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları 2022
IKEA Sniglar bebek karyolası

IKEA Sniglar bebek karyolası, yeni bebeklerinin ilk mobilya satın alımında tasarruf etmek isteyen ebeveynler için hafif, çevre dostu bir seçenektir. Yürümeye başlayan bir ray sistemine sahip olmamasına rağmen, ebeveynlerin küçük bir telaşla odadan odaya taşıması ve hareket etmesi için yeterince hafiftir. Hem kullanışlı hem de ekonomik olması tercih edilebilir bir beşik olarak tercih edilebilir. Sniglar bebek karyolası fiyatı 999₺. Detaylarını incelemek isterseniz bağlantıya tıklayın.

IKEA Raskog Servis Arabası

IKEA Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları 2022
IKEA Raskog servis arabası

IKEA Raskog servis arabası tüm temel bebek öğelerinizi tutan bir bebek bezi kutusu olarak ikiye ayrılabilir. Bebek bezlerinin yanı sıra temizlik malzemeleri ve kiler malzemelerini tutmak için de kullanılabilir. Bu yerden tasarruf sağlayan çözüm, odadan odaya taşınmayı da kolaylaştırır. Bebeğiniz bezi bırakırsa gardırobunda saklamak için yardımcı servis arabasını kullanabilirsiniz. Raskog servis arabası fiyatı 749₺. Detaylarını incelemek isterseniz bağlantıya tıklayın.

IKEA Poang Tekli Sandalye

IKEA Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları 2022
IKEA Poang tekli sandalye

IKEA Poang tekli sandalye, IKEA’nın en popüler mobilya parçalarından biridir. Bir Japon tasarımcı tarafından tasarlanan “Poang”, rahatlığı ve zarafeti ile tanınır. Ergonomik şekli, onu bebek odası için mükemmel bir ek yapar. Poang sandalye de çok çeşitli renklerde mevcuttur, bu nedenle bebek odasının geri kalanıyla uyum halinde olacağından emin olabilirsiniz. Poang tekli sandalye fiyatı 1099₺. Detaylarını incelemek isterseniz bağlantıya tıklayın.

IKEA Stuva Duvar Rafı

IKEA Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları 2022
IKEA Stuva duvar rafı

IKEA Stuva duvar rafı, bebek odaları harika bir fikir. IKEA’da bulunan birçok şık seçenekten sadece birisidir. Sadece dört çekmeceye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bir yetişkin için masa veya tezgah olarak da kullanılabilir. Daha fazla depolama için üstte bir saklama kutusu da bulunur. İnce tasarımı, bebek odasındaki herhangi bir köşe için pratik bir çözüm haline getirir. Stuva duvar rafı fiyatı 885₺. Detaylarını incelemek isterseniz bağlantıya tıklayın.

IKEA Solig Cibinlik

IKEA Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları 2022
IKEA Solig cibinlik

IKEA Solig cibinlik çocuğunuzun odasında romantik bir atmosfer yaratmanın mükemmel bir yoludur. Bir yatağı örtmek için kullanılabilir ve böcek koruması sağlar. Hatta misafir sandalyelerinin arkasına bağlayarak artık kumaştan küçük bir dekor bile yapabilirsiniz. Solig cibinlik fiyatı 189₺. Detaylarını incelemek isterseniz bağlantıya tıklayın.

IKEA Bebek Odası Mobilyası

IKEA Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları 2022
IKEA bebek odası mobilyası

IKEA Bebek mobilyaları ve dekorasyonları için arayış içindeyseniz bakmanız gereken en önemli marka IKEA’dır. Minimum bütçeyle harika bir parçalar bulacaksınız. Beşik ve alt değiştirme masalarından askılara ve saklama ünitelerine kadar, şık bir çocuk odası için mükemmel öğeleri bulacaksınız. Ayrıca, uygun fiyatlı birçok ürünle paradan tasarruf da edebilirsiniz.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Sıkça Sorulan Sorular

IKEA bebek odası mobilyaları içerisinde Raskog servis arabası, Sniglar bebek karyolası, Kallax oyuncak dolabı, Poang tekli sandalye, Stuva duvar rafı, Solig cibinlik vb. aksesuarlar yer alıyor.

IKEA bebek odası dekorasyonu için harcamanız gereken ortalama fiyat 20.000₺'dir.

Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x