Gizli LED Aydınlatma İç Mekanda Yeni Trend | Dekordiyon
perde siparişi


Gizli LED Aydınlatma İç Mekanda Yeni Trend

Teknoloji her alanda ilerlediği gibi dekorasyon alanında da yepyeni gelişmelerle hızla ilerliyor. Yeni nesil evlerde kullanılan gizli led aydınlatma bunun bir göstergesi.Mekan ve ortam aydınlatma ürünleri yerine; gizlenmiş, monte edilmiş ve çok uzun ömürlü-tasarruflu led teknolojilerinden yararlanan evler şimdilerde çok revaçta.

Peki, siz de evinizde bu yeni trende merhaba demek istemez misiniz?

Sizlere bu yazımda, eklediğim görseller ile iç mekanda gizli led aydınlatma teknolojisinden nasıl yararlanacağınızdan bahsedeceğim.

Dekorasyonda kullanabileceğiniz aydınlatma türleri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.https://www.dekordiyon.com/dekorasyonda-kullanilacak-aydinlatma-turleri-ve-asamalari/

Duvar arasına gizlenmiş led aydınlatma fikirleri

Yatak odası kartonpiyer duvar arası led aydınlatma

Yukarıdaki görselde yatak odasında kartonpiyer ve duvar arasına konumlandırılmış ve gizlenmiş led aydınlatma fikrini görebilirsiniz.

Yatak odası köşe duvar led aydınlatma

Duvardaki led aydınlatma odanın dekoru ile ne kadar uyumlu konumlandırılır ve gizlenirse o kadar verimli olabiliyor.

Merdiven arkasında gizli led aydınlatma

Merdiven arkasına gizlenmiş led aydınlatma

Dubleks ev dekorasyonunda üst kata çıkmak için yerleştirilen merdivenlerin kullanımı ve dekorunu etkileyen önemli etmen led aydınlatmalardır.

Gece kullanımlarında akıllı sensörler sayesinde otomatik bir şekilde yanan ledler merdiven kullanımını olabildiğince kolaylaştırıyor.

Bu işlevselliğin yanında dekora verdiği katkı da yatsınmaz bir gerçektir.Dolap arkası led aydınlatma ünitesi

Gardırop çevresi led aydınlatma

Evde dolap veya gardırop çevresine sensörler ile konumlandırılan led aydınlatma oldukça şık bir görsel zenginlik olarak karşımıza çıkıyor.

Kişinin dolaba yaklaşması ile otomatik yanan ve uzaklaştığında da otomatik bir şekilde sönen led aydınlatmalar akıllı ev sistemlerine uygun olarak da çalışabiliyor.

Banyoya renk katan led aydınlatma fikri

Banyo ayna arkası led aydınlatma

Banyolar aynasız olmuyor. Aynaların ise aydınlatma üniteleri ile sunulması ortamın dekorunu tamamen değiştirebiliyor.

Burada da ayna arkasına konumlandırılan led aydınlatmalar ile oldukça güzel bir ortama sahip olunabiliyor.

Duvara gizlenmiş led aydınlatma

Led aydınlatmalar sadece ayna arkasında değil, bunun yanında duvara gizlenmek suretiyle şerit haline duvarın üst kısmına yerleştirilen ledler ile de mümkün olabiliyor.

Yine hareket sensörlerine sahip olan bu ledler odaya giren insanın hareketi ile yanmakta veya hareketsiz kalındığında sönmektedir.

Genellikle AVM’lerde gördüğümüz bu ileri sistemin ev dekorasyonu içerisinde de kullanılmaya başlanması harika bir haber.

Kafanız karışıksa ve aydınlatmanın nasıl yapılacağını merak ediyorsanız, ev dekorasyonunda aydınlatma nasıl yapılmalı yazımı okumanızı öneririm.Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x