Hanımlarının Yeni Gözdesi Renkli Mutfaklar

0
Renkli mutfaklar

Instagram’ın güncellenmesiyle birlikte daha fazla Türk kullanıcısı Instagram’a giriş yapar oldu. Logosunun renginden midir bilinmez ama ev hanımlarının yeni gözdesi olan renkli mutfaklar en çok Instagram yoluyla dikkatimizi çekiyor.

Bugün sizlere hanımların yeni modası haline gelen renkli mutfak tasarımlarını paylaşacağım. Birbirinden renkli birbirinden farklı tasarımlara bayılacaksınız.

Renkli mutfak tasarımı dediğimiz zaman sadece mutfak dolaplarının farklı renklerle tasarlandığı bir dekorasyon akla gelmesin. Bunun çok daha ötesinde bir tasarımı hayal edin.

Mesela, buzdolabının kırmızı olmasını ya da pembe renk olmasını bir hayal edin. Ayrıca bulaşık makinesinin de genel renk uyumuna uygun farklı bir ton olması harika olmaz mı?

İşte bu ve buna benzer mutfaktaki tüm eşya ve akseuarların tek tek elden geçmesiyle renkli mutfaklar oluşuyor. Ben de size bugün bu eşyalardan bahsedeceğim aslında.

Mesela mutfakta olmazsa olmaz mutfak sohbet köşeleri şimdilerde çok daha renkli. Masanın renkli olabileceğini düşünebilirsiniz ancak artık sandalyeler de çok renkli. Nasıl mı?

Örneğin, dört sandalyenin dördü de farklı renkle kombin oluşturabiliyor. Bu da renkli mutfaklara ayrı bir duruş kazandırıyor.

Bir başka renklendirebileceğiniz mutfak akseuarı da küçük mutfak ürünleri. Mesela, mikser, su ısıtıcısı gibi ürünler şimdilerde çok daha renkli tasarlanıyor. Aklıma gelmişken Korkmaz’ın çok harika kettleları mevcut. Bakmanızı öneririm.

Renkli mutfaklar yeni bir trendin başlangıcı belki de. Çünkü baştan aşağı tüm eşyaların renklenmesi çok farklı bir durum. Aklıma gelmişken mutfak perdeleri de şimdilerde çok renkli.

Renkli mutfak dekorasyonunda kullanılan renk ile uyum sağlayacak perdeler kullanılmaya başlanmış, bu da mutfağın dekorasyonunu tamamlar nitelikte.

Ayrıca renkli mutfaklar, avizeden halıya kadar daha farklı eşyalar ile de renklendirilebiliyor. Mesela, kullandığınız renkli tabaklar bile buna katkı sağlayabilir.

Sizlere renkli mutfakları daha yakından tanıyabileceğiniz bir resim galerisi hazırladım. Bu galerideki görsellere göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Örnek renkli mutfaklar

Instagram’da yer alan renkli mutfakları incelemek için görsellerin üzerine tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here