perde siparişi

Etamin Mutfak Örnekleri ile Renkli Mutfaklar!Etamin mutfak örnekleri için birçok alternatif modeli kullanabilirsiniz. Bunların arasında etamin mutfak peçeteleri, etamin mutfak örtüsü ve etamin mutfak havlusu da yer almaktadır. Etaminin seyrek dokunmuş ve bu sebeple delikleri olan bir kumaş çeşidi olduğunu belirtmekte fayda var. Etamin işini gerçekleştirebilmek için iplik, iğne, desen, kasnak ve etamin kumaşa ihtiyacımız olacak.Burada özellikle etamin mutfak modelleri için kullanacağımız desenlerin doğru seçilmesi, elde ettiğimiz ürünün mutfak dekorasyonunda tamamlayıcı bir malzeme olarak da kullanmamızı olanaklı kılacaktır. Aksi halde deseni mutfakla uyumlu olmayan bir etamin işinin mutfağınızın dekorasyonunu bozacağını da belirtmek isteriz.

Muhteşem etamin mutfak örnekleri

İlginizi Çekebilir: Sevimli mutfak aksesuarları için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

1.Etamin mutfak havlusu

Etamin mutfak havlu modelleri

Etamin mutfak örnekleri içinde etamin mutfak havlularının önemli bir yeri vardır. Özellikle çok farklı desenlerin kullanılabildiği etamin işi mutfak havlularını güzel bir dekorasyon ürünü olarak kullanabilirsiniz.Etamin mutfak havlusu

Kahve fincanı motifi, farklı meyvelerin motifleri, hayvan figürleri, insan siluetleri ve isimler en çok kullanılan etamin mutfak havlusu modellerindendir.

MUTLAKA OKUYUN:  Gri Koltuk Takımı Ne Renk Halı Sorusu için +25 Fikir

2.Etamin masa örtüsü

Etamin masa örtüsünü işlemek diğer etamin mutfak örnekleri arasındaki zor ve uzun işler arasındadır. Ortaya çıkan ürünün mutfağınıza ya da salonunuza katacağı şıklık ve değer, etamin işlerken harcadığınız emeğe değecek nitelikte olacaktır.

Etamin mutfak örtüsü

Etamin masa örtülerini ebat olarak küçük ve büyük ebatlarda olmak üzere iki sınıfa ayırabiliriz. İsterseniz işlediğiniz masa örtülerini masanın kenarlarından sarkacak şekilde büyük olarak kullanabilirsiniz.Etamin mutfak örtü modelleri

Bunun dışında daha küçük etamin masa örtüsü işleyerek masanın ortasında şık bir tasarım ürünü olarak kullanabilir ya da bunu tamamlayıcı dekorasyon ürünü olarak da kabul edebilirsiniz.

Etamin mutfak örtüleri

Etamin mutfak masası örnekleri içinde değerlendirebileceğimiz etamin masa örtülerinde kenarlarının ağırlıklı olarak işlendiği, bunun yanında ortasının ve etrafının da yoğun desen ile işlenebileceği örneklerin de var olduğunu belirtmekte fayda var.

İlginizi Çekebilir: Etamin buzdolabı örtüsü modellerine göz atabilirsiniz.
3.Etamin mutfak peçeteleri

Etamin mutfak peçeteleri geçmişten gelen bir geleneğin mutfaklardaki alımlı yansımasıdır. Bu yansımayı daha belirgin hale getirmek için mutfağınızın dolap desenleri ve rengini de dikkate alarak etamin mutfak peçetesi yapabilirsiniz.

Etamin mutfak peçetesi

Etamin mutfak peçetelerinde genellikle kenarların kanaviçe ile işlendiğini görmekteyiz. Bu işlemelerin rengi ve desenlerini dilerseniz örneklerden yararlanarak çıkarabilir dilerseniz de kendiniz yeni örnekler üretebilirsiniz.

Etamin mutfak peçete modelleri

Sizin için seçtiğimiz birbirinden şık desenleri ile etamin örnekleri arasındaki modelleri umarım beğenirsiniz.

Etamin mutfak peçeteleriAbone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


4
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x