Gri Koltuk Takımı Duvar Rengi için +15 Güzel Fikir

1
5988

Gri, dekorasyonda kullanılan en önemli nötr renklerden biridir. Bu noktada dekorasyonda sıklıkla gri renk kullanımı söz konusudur. Gri koltuk takımı duvar rengi için size fikir verecek 15 orijinal fikri sizin için derledik.

Gri koltuklara sahipseniz gri renk koltuk takımı ile birlikte kullanabileceğiniz birçok renk mevcut. Bunlar genellikle sıcak renklerdir. Sarı, yeşil, kırmızı gibi renkler en fazla kullanılan gri renk kombinleridir.

Bu renkleri örnek vermek gerekirse gri koltuğa ne renk berjer yazımda sunduğum gibi berjer renginde kullanabileceğiniz gibi farklı eşyalarda da kullanabilirsiniz. Burada dikkat edilecek nokta gri koltuk takımına duvar rengi için kullanacağınız renklerdir.

Özellikle koltuk ya da bir eşyanızı vurgulacaksanız mutlaka açık renk duvar rengini tercih etmelisiniz. Yumuşak duvar renklerinden olan kırık beyaz, açık sarı, açık mavi gibi renkler gri koltuk takımını daha ön plana çıkarak özel renklerdir.

Bazen kontrast yani zıtlık oluşturacak şekilde duvar rengi seçmek de doğru bir adım olabilir. Örnek verecek olursak, koyu gri renk duvar rengi ile açık gri koltuk takımı kombin edilebilir. Sarı renk yastık/kırlent ya da duvara asacağınız sarı renk fotoğraf çerçeveleri ile tam bir oturma odası dekorasyonu sağlayabilirsiniz.

Lafı çok da uzatmadan size gri koltuk takımı duvar rengi için farklı farklı fikirler verecek 15 güzel fikir ile baş başa bırakmak istiyorum.

1Gri renk koltuklara beyaz renk duvar boyası

blank

2Gri renk koltuk takımı için beyaz renk duvar rengi

blank

3Gri renk koltuk takımına gri renk duvar rengi

blank

4Gri koltuk berjer takımına kırık beyaz duvar rengi

blank

5Gri koltuklara açık renk duvar rengi

blank

6Gri koltuğa açık mavi duvar rengi

blank

7Gri koltuk için sarı duvar rengi

blank

8Gri koltuklara gri krem duvar rengi

blank

9Koyu gri duvar rengi ve gri sarı koltuk takımı

blank

10Açık gri koltuk takımına koyu gri duvar rengi

blank

11Gri koltuklara koyu gri duvar rengi

blank

12Gri koltuk için koyu gri-krem duvar rengi

blank

13Kırık beyaz duvar kağıdı için gri renk koltuk takımı

blank

14Gri renk koltuklar için koyu gri duvar rengi

blank

15Gri koltuklara duvar rengi

blank

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here