perde siparişi


Gergi Tavan Duvar Modelleri 2021

Sizlere oldukça şık olan gergi tavan duvar modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Gergi tavanlar şık olduğu gibi estetik açıdan son derece fazla talep gören üründür. Oldukça fazla gergi tavan modelleri bulunuyor. Gergi tavan modellerinin diğer bir ismi ise barisol tavan’dır. Bu modellerin isimlerini sizler için yazacağız.Gergi Tavan Modelleri

Tavan duvar dekor ve gergi tavan modelleri uygulanacak olan mekana göre değişiklik gösteriyor. Bu mekanlara uygun modellerin isimlerini sizlere yazacağız.

  • Ayna gergi tavan
  • Akustik gergi tavan
  • Lake doku gergi tavan
  • Dijital baskılı gergi tavan

Sadece gergi tavan duvar dekorasyonu modellerinden bazılarıdır. Daha birçok gergi tavan modelleri bulunuyor.

Dijital Baskılı Gergi Tavan Modelleri

UV baskı tekniği yapılarak uygulanan gergi tavan modelidir. Yapıldığı kumaş türü ise ışıklı doku gergi tavan kumaşıdır. UV baskı tekniğinin özelliği uzun zaman solmayan bir baskıdır. Uzun zaman solmadığı gibi rengi çıkmaz. Dijital baskılı gergi tavan modelini uzun yıllar solmadan tavanınızda kullanabilirsiniz ve her zamanki canlılığını korur. Hiçbir şekilde bakteri oluşturmaz.

İlginizi Çekebilir: Alçıpan TV ünitesi nasıl yapılır merak edenler için;Işıklı Gergi Tavan Modelleri

Aydınlatma sistemlerinde oldukça fazla kullanılan bir modeldir. Bu modelin kullanılmasındaki en büyük sebep ise çok fazla ışık tüketiminin önüne geçer. Ayrıyetten ışıktan tasarruf ettiği gibi etrafa çok şık ve dekoratif bir görüntü çıkartır.

Lake Gergi Tavan Modelleri

Lake gergi tavan özelliği parlak ve pürüzsüz bir görünümü ile kullanılan alana şık bir tasarım sağlar. Özellikle kullanıldığı alanlar dar alanlardır. Lake gergi tavan modellerinin ışık sisteminde genellikle spot aydınlatma ve avizeler tercih edilir.

Ayna Gergi Tavan Modelleri

İlginizi Çekebilir: Alçıpan televizyon üniteleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz:

Ayna gergi tavan modelinin kullanıldığı yüzey ayna gibi parlaktır. Diğer gergi tavan kumaşlarına göre daha farklıdır. Farkları ise daha kalın ve çok parlak olmasıdır. Bu tavanlardaki kumaşlar diğer kumaşlardan farklıdır. Ayna gergi tavan modellerinde kullanılan kumaşlar çok fazla gerilmezler. Uygulanmış olan bölgeye mükemmel derece bir derinlik sağlar. Lake gergi tavan modeline biraz benziyor.

Sizlere lake gergi tavana benzediğini söyledik ama arasındaki en büyük fark ise renklerinin sayısının az olmasıdır. Lake ger tavan modellerinin rengi fazla iken ayna gergi tavan duvar dekorasyonu modellerinin renkleri daha kısıtlıdır.MUTLAKA OKUYUN:  Duşakabin Seçimi için Dikkat Edilmesi Gerekenler


Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x