perde siparişi

En İyi Gergi Tavan Duvar Modelleri 2022Sizlere oldukça şık olan gergi tavan duvar modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Gergi tavanlar şık olduğu gibi estetik açıdan son derece fazla talep gören üründür. Oldukça fazla gergi tavan modelleri bulunuyor. Gergi tavan modellerinin diğer bir ismi ise barisol tavan’dır. Bu modellerin isimlerini sizler için yazacağız.Gergi Tavan Modelleri

Tavan duvar dekor ve gergi tavan modelleri uygulanacak olan mekana göre değişiklik gösteriyor. Bu mekanlara uygun modellerin isimlerini sizlere yazacağız.

  • Ayna gergi tavan
  • Akustik gergi tavan
  • Lake doku gergi tavan
  • Dijital baskılı gergi tavan

Sadece gergi tavan duvar dekorasyonu modellerinden bazılarıdır. Daha birçok gergi tavan modelleri bulunuyor.

İlginizi Çekebilir: Alçıpan TV ünitesi nasıl yapılır merak edenler için;Dijital Baskılı Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan ve duvar dekorasyonu
Gergi tavan ve duvar dekorasyonu
Dijital baskı gergi tavan
Dijital baskı gergi tavan
UV baskılı gergi tavan modeli
UV baskılı gergi tavan modeli

UV baskı tekniği yapılarak uygulanan gergi tavan modelidir. Yapıldığı kumaş türü ise ışıklı doku gergi tavan kumaşıdır. UV baskı tekniğinin özelliği uzun zaman solmayan bir baskıdır. Uzun zaman solmadığı gibi rengi çıkmaz. Dijital baskılı gergi tavan modelini uzun yıllar solmadan tavanınızda kullanabilirsiniz ve her zamanki canlılığını korur. Hiçbir şekilde bakteri oluşturmaz.

Işıklı Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan ve duvar dekorasyonu yapma
Gergi tavan ve duvar dekorasyonu yapma
Işıklı gergi tavan modeli
Işıklı gergi tavan modeli
Işıklı gergi tavan çeşidi
Işıklı gergi tavan çeşidi

Aydınlatma sistemlerinde oldukça fazla kullanılan bir modeldir. Bu modelin kullanılmasındaki en büyük sebep ise çok fazla ışık tüketiminin önüne geçer. Ayrıyetten ışıktan tasarruf ettiği gibi etrafa çok şık ve dekoratif bir görüntü çıkartır.

Lake Gergi Tavan Modelleri

Lake gergi tavan özelliği parlak ve pürüzsüz bir görünümü ile kullanılan alana şık bir tasarım sağlar. Özellikle kullanıldığı alanlar dar alanlardır. Lake gergi tavan modellerinin ışık sisteminde genellikle spot aydınlatma ve avizeler tercih edilir.Lake gergi tavan
Lake gergi tavan
Lake model gergi tavan
Lake model gergi tavan

Ayna Gergi Tavan Modelleri

Ayna gergi tavan modelinin kullanıldığı yüzey ayna gibi parlaktır. Diğer gergi tavan kumaşlarına göre daha farklıdır. Farkları ise daha kalın ve çok parlak olmasıdır. Bu tavanlardaki kumaşlar diğer kumaşlardan farklıdır. Ayna gergi tavan modellerinde kullanılan kumaşlar çok fazla gerilmezler. Uygulanmış olan bölgeye mükemmel derece bir derinlik sağlar. Lake gergi tavan modeline biraz benziyor.

İlginizi Çekebilir: Alçıpan televizyon üniteleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz:

Ayna modelli gergi tavan
Ayna modelli gergi tavan
Aynalı gergi tavan modelleri
Aynalı gergi tavan modelleri

Sizlere lake gergi tavana benzediğini söyledik ama arasındaki en büyük fark ise renklerinin sayısının az olmasıdır. Lake ger tavan modellerinin rengi fazla iken ayna gergi tavan duvar dekorasyonu modellerinin renkleri daha kısıtlıdır.
MUTLAKA OKUYUN:  Şömineli TV Ünitesi 2021 Modelleri(Videolu)


Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x