Evinize 3 Level Atlatacak 20 Duvar Dekorasyon Önerisi

2
626

Ev dekorasyonu içerisinde önemli bir yeri oluşturan duvar dekorasyonu teknolojinin gelişmesi ve hayal gücünün de birleşmesiyle akıl almaz boyutlara ulaşmış bulunuyor. Ben de bugün sizler için evinize 3 level atlatacak 20 duvar dekorasyon önerisi sunmaya karar verdim.

Evin genel dekoruna uyumlu renkler ve kullanılan süslerle yapılan duvar dekorasyonu gerçekten bir mekanı güzelleştirmek için çok fazla katkı sunacak dekorasyon adımlarından biri. Duvar dekorasyonu dediğimizde duvar kağıtları akla gelse de ben bu yazıda sizler için genel olarak duvarda kullanılan yaratıcı dekoratif eşyalar ve birbirinden farklı dekoratif süsler hakkında bilgiler sunacağım.

rengarenk-kagitlardan-duvar-dekorasyon-onerisi

Evinizde boş duvarınız varsa mutlaka bir şekilde duvar dekorasyon önerilerinden faydalanarak dekorasyon yapmanızı öneririm. Çünkü, duvarı kullanarak mekana olumlu bir enerji vermeniz mümkün. Ayrıca mekana sunacağı dekorasyon zevkleri ile çok daha harika bir eve sahip olabilirsiniz.

Duvar dekorasyon önerileri sizlerin gözünü korkutmasın. Aksine çoğunu kendi evinizde kendi imkanlarınızla uygulayabileceğiniz dekorasyon fikirleri olduğunu unutmayın. Sadece biraz zaman ayırmanız ve hangi duvara dekorasyon yapacağınızı belirlemeniz yeterli. Sizlere duvar dekorasyon önerisi için bir galeri hazırladım. Galeriyi ziyaret ederek farklı duvar dekorasyon fikirlerine ulaşabilirsiniz.

1. Siyah beyaz fotoğraflarla duvar dekorasyon önerisi

fotograflardan-duvar-dekorasyon-onerisi

Ailenizin en özel anlarını paylaşabileceğiniz fotoğraflarla duvar dekorasyon fikri kulağa hoş geliyor değil mi? Daha bu ve buna benzer fotoğraflarla birçok dekorasyon fikri ortaya çıkarmak mümkün. Ben çok beğendim, ya siz?

2. Tabaklarla duvar dekorasyon fikri harika!

tabak-susleme-duvar-dekorasyon-onerisi

Duvar dekorasyon önerileri tamamen hayallerle sınırlı. Aklınıza daha birçok fikir gelebilir, ancak tabaklarla duvar dekorasyonu yapmak gerçekten zekice. Evinizde kullanmadığınız renkli tabaklarınız varsa değerlendirmek için güzel bir fırsat.

3. Evinize renk getirecek bir duvar dekorasyon önerisi daha!

rengarenk-duvar-dekorasyon-onerisi

Size önerim evinizdeki tüm duvarları bir şekilde değerlendirin. Nasıl mı? Oldukça düşük maliyetli yapışkan kağıtlarla yapabileceğiniz bu duvar dekorasyon önerisi çok hoşunuza gidecek. Evinizi gerçekten renklendirecek bu kendin yap projesi için kolları sıvayın derim.

Daha önce kaleme aldığım ancak hoşunuza gittiği halde yaptırmayacağınız 16 duvar dekorasyonu için konuma bir göz atın.

Daha farklı duvar dekorasyon önerisi için tıklayın.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here