Eve Gelen Perdeci Modaper!


Modaper perde sistemleri İstanbul’un tüm bölgelerinde evlere ve iş yerlerinize özel perde siparişlerini ücretsiz olarak oraya gelerek alıyor.


Yani telefonda Modaper perdeyi arıyorsunuz modaper elemanları ücretsiz olarak ofisinize veya evinize gelip sizlere ücretsiz olarak teklif sunuyorlar ardından eğer anlaşılırsa diğer gün perde takılıyor…İşte bu kadar basit ve hızlı bir şekilde çalışıyor…

Modaper Perde Modelleri

Stor Perdeler

 


Eve Gelen Perdeci Modaper!
Stor perde modeli

Stor Perde’de emotor,yaylı mekanizma ile butonlu gibi seçenekleri vardır ve alüminyumdan çekilmiş elektrostatik krem ve beyaz boyalı üst montaj rayı,alt eteklaması ve çift tarafı aprelenmiş polyester kumaş ile kumaşın sarıldığı alüminyum borunun bir mekanizma yardımıyla yukarı-aşağı gibi hareketlerinden oluşmaktadır.

Zebra Perdeler

Eve Gelen Perdeci Modaper!
Zebra perde modeli

Günümüzde sıkça kullanılan perde oldukça kullanışlı olması yönüyle öne çıkıyor. Zebra Perde, tül kumaşların üzerine ince ve sık dokunmuş kumaşlar şeklinde dizilmesi şeklinde üretilir. Perde güneş ışığını engeller ve istenildiği zaman ortamı karartır veya istenildiği zaman şeffaf kısımları biraya getirilerek mekanın ışık almasını sağlar bu sayede stor perde ve tül perdeyi tek seçenekte toplama şansı olur.Bir çok renk ve model seçenekleri ile isteklere uygun alternatifler sunar.Zebra Perde temizliğinde de kullanışlı olduğunu göstermektedir. Güneş ışığını engeller, Şeffaf kısımları mekana ışık girmesini engeller, uygun fiyatlı ve göz alıcıdır.


Jaluzi perdeler

Eve Gelen Perdeci Modaper!
Jaluzi perde modeli

Jaluzi perde dar veya geniş alanlarda kolaylıkla uygulanabilen perde çeşididir. Jaluzi perdeler ışık denetiminde etkili yönüyle öne çıkmaktadır. Jaluzi perde uzaktan kumandalı ve motorlu seçenekleriyle kullanım şekillerinde farklılık sunmaktadır. Çok sayıda renk seçenekleri bulunan jaluzi perde isteklere göre özellik sunar. Jaluzi perde 500 mm, 25 mm, 16 mm gibi genişliklerde olabilir.

TÜM PERDE MODELLERİNİ GÖRMEK İÇİN SİTEMİZE BUYURUN!

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]

Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x