perde siparişi

Ev Süsleme Fikirleri için Bilmeniz Gereken +7 BilgiVaktinizin neredeyse tamamını geçirdiğiniz eviniz rahatlık açısından olduğu kadar estetik açıdan da eşsiz olmalıdır. Her bayanın hayalini kurduğu mükemmel bir eve sahip olmak ister. Salonda kahvesini yudumlarken estetik görüntüsüyle içine huzur bırakan bir evinin olması iş yerinde geçirdiği zor zamanlarına bile katlanması için güzel bir sebeptir. Eviniz sizin için u kadar önemli ve değerliyken evde bulunan her detay da ayrı ayrı önem kazanmaktadır. Unutulmamalıdır ki evde olan her detay mükemmelliği etkileyen bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Dekorasyonlarda kullanılan eşyalar, renkler ve hatta bu eşyaların yerleri ve kombinasyonları bile ayrı ayrı önem taşımaktadır. Bir evi ev yapan pek çok etmen vardır. Ancak bir evi eşsiz yapan sayılı değer vardır. Bu değerlerden bir tanesi evdeki estetiği sağlayan süslerdir. Süsler bir evde süs deyip geçemeyeceğiniz kadar önemli bir etkiye sahiptir. Ev süsleme fikirleri bu yüzden oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken bir durumdur.Salonunuzda, mutfağınızda, yatak odası hatta balkonunuzda bile kullandığınız küçük bir süs eve bambaşka bir hava katabilir. Salondaki masanızın üzerine iliştirdiğiniz perdelerinizle ya da sandalyelerinizle uyumlu mumlar aslında evin estetiğine büyük katkıda bulunmaktadır. Bu yüzden süslere verilen önemin artması gerekmektedir. Evde zorunlu olan eşyaların dışında yaptığınız bütün ince dokunuşlar birer süstür ve evinizi ev yapan değerlerdir. Duvarınızda asılı olan bir tablo size sakinlik vermek için en iyi ev süsleme fikirleri arasına girebilir. Çok bilindik bir fikir olsa da bir evde mutlaka kullanılması gereken bir süsleme aracıdır.

MUTLAKA OKUYUN:  Ferforje Çiçeklik Modelleri için +10 Fikir

Ev Süsleme Fikirleri Hakkında Detaylı Bilgi

Evinizi sıradanlıktan kurtarmak, eşsiz görüntüler sergilemek ve içerisinde mutlu hissetmek için yapacağınız küçük dokunuşlar pek çok şekilde karşınıza çıkabilir:

Klasik tablolardan sıkılan bayanlarımız için istedikleri renklere boyayabilecekleri farklı boyutlardaki boş çerçeveler eve farklı bir hava katacaktır.

Dekoratif çerçeve boyama
Dekoratif çerçeve boyama

Evinizin duvarlarında özellikle duvar kâğıdı tercih ettiyseniz bu eşsiz bir süsleme sanatı olabilir.

Dekoratif duvar kağıdı
Dekoratif duvar kağıdı

Masanızda duran vazonuza yeni dokunuşlar yaparak farklı görünümler sağlayabilirsiniz.

Dekoratif vazo ev süsleme fikri
Dekoratif vazo ev süsleme fikri

Vazonuzu istediğiniz renge boyayarak beğendiğiniz renklerde çiçeklerle de taçlandırabilirsiniz.

Ev süsleme fikirleri vazo boyama
Ev süsleme fikirleri vazo boyama

Evde yapılabilecek hobiler için linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.Ev süsleme fikirleri arasında verilecek en güzel tüyo renklerin uyumu olacaktır.

Dekorasyonda renkler ve uyumları
Dekorasyonda renkler ve uyumları

Halınızın rengine, perdenizin rengine, koltuklarınızın rengine ya da dolaplarınızın rengine uyduracağınız küçük biblolar, vazolar, çerçeveler ya da tablolar evinize sıcak bir görünüm kazandıracaktır.

Biblolar vazolar yastıklar
Biblolar vazolar yastıklar

Koltuklarınıza zıt renklerde atacağınız küçük yastıklar renklerin ahengini seven bayanlar için vazgeçilmez alternatifler arasına girebilir.

Zıtlıklar dekorasyonda ev süsleme fikirleri
Zıtlıklar dekorasyonda ev süsleme fikirleri

Bu şekilde küçük dokunuşlar her ev için gerekli sihirli dokunuşlardır.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x