Ev Dekorasyonunun İnce Dokusu Pike Modelleri


Pike modelleri yaz kış kullanılabilen, ince kumaş yapısına sahip ev tekstili ürünlerinden biridir. Genellikle yatak odalarında kullanılan bu parça, yatağın daha şık görünmesini sağlar. Yaz aylarında ise serin tutan yapısıyla üst örtüsü olarak kullanılır. Pike takımı ya da tek parça olarak satılır. Pike takımı halinde olan ürünlerde iki adet yastık kılıfı, çarşaf ve pike yer alır. İsterseniz yorgan veya battaniyelerinizi sarmak ve kirden korumak için kullanabileceğiniz pikeleri direkt olarak da kullanabilirsiniz. 

Ev Dekorasyonunun İnce Dokusu Pike Modelleri

Kumaş yapısı ince ve şık bir görünümüne sahip olan pikelerde pamuk dokuma ürünleri tercih etmeniz gerekir. Sağlıklı ve konforlu bir kullanım sunan pamuk kumaş, uyku esnasında da rahatlık sağlar. Desen, renk ve kumaş dokusu bakımından farklı modellere sahip olan pikelerde ev dekorasyonuna uygun seçimler yaparak, aradığınız şıklığı bulabilirsiniz. Hem misafirleriniz hem de kendiniz için şıklığı rahatlıkla birleştirmek istiyorsanız, marka seçimine de dikkat etmelisiniz. %100 pamuk kumaştan üretilmiş pike modelleri için Madame Coco’yu tercih edebilirsiniz. 

Madame Coco Pikelerinin Özellikleri Nedir?

Pike modellerinin en büyük tercih edilme nedeni ince yapısıdır. Bu sayede kolaylıkla dolapta veya yatak altında saklanabilen bu parçalar, saklama alanından da tasarruf etmenizi sağlar. Farklı renk ve model çeşitliliği ile birden fazla pikeye sahip olabilirsiniz. Uzun yolculuklar için arabanızda veya valizinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. İnce tasarımı diğer ev tekstili ürünleri için de yer açar. Böylece battaniye, yorgan veya çarşaf takımlarınız için de yer ayırabilirsiniz. 

Ev Dekorasyonunun İnce Dokusu Pike Modelleri

Rahat kullanımı sayesinde en çok tercih edilen ürünlerden olan pikeler, ev yaşam grubunun aranılan parçalarından biri olarak birçok model seçeneğiyle cezbetmektedir. Yorgan veya battaniyenizin aynı desenlere sahip olmasından dolayı, sıkıldığınızda pike içine koyarak farklı bir görünüme bürünmesini sağlayabilirsiniz. Takım halinde alabileceğiniz bu parçalar tek olarak da bulabilirsiniz. Kendi tarzınıza göre çarşaf ve yastık kılıflarıyla kombin ederek, size özel takımlar da oluşturabilirsiniz.

Çift kişilik ve tek kişilik pikeler ebat olarak farklılık gösterir. Kullanacağınız mekana veya yatağa göre model seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca yatağınızın ölçüsüne dikkat ederek, hoş bir görünüm yaratan pikeler bulabilirsiniz. Pamuk kumaş ve ince yapısıyla terleme yapmayan pikeler konforlu uyku arayanların gözdesi olurken, çocuk odalarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle sık sık örtü değiştirmek zorunda kalıyorsanız, çocuk odalarında 150×220 cm tek kişilik pikeleri tercih edebilirsiniz. Yatak odasında kullanmak için de 200×220 cm çift kişilik pikelere göz atabilirsiniz.

Pike Takımı Fiyatları Hangi Aralıkta?

Ev Dekorasyonunun İnce Dokusu Pike Modelleri

Şık ve konforlu pike setleri, fiyat bakımından da sevenlerini memnun bırakıyor. Madame Coco online alışveriş adresinden inceleyebileceğiniz pike fiyatları her bütçeye uygun aralıklarda sunuluyor. Dantelli, düz, desenli, baskılı ve bordürlü pike modelleri, ev yaşam tarzınızı tamamlayacak modellerle ilgi çekiyor. %100 pamuk kumaş yapısı ve dikkat çekici tasarımlarıyla satın alabileceğiniz pike modelleri, uygun fiyatlarıyla her eve katılıyor. Mavi, kırmızı, pembe, sarı, gri, beyaz ve daha nice renk çeşidiyle kullanışlı bir pikeye sahip olmak istiyorsanız, Madame Coco ev tekstili ürünlerine göz atmanızda fayda var. 

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]

] }
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x