Ev Dekorasyonunda En Güzel Kanvas Tabloların Seçimi

3
kanvas-tablolarin-secimi

Ev dekorasyonunun ucu bucağı yok. Bu yazımızda sizlere salon veya oturma odasında şüphesiz düşünmeniz gereken kanvas tabloların seçimi noktasında fikirler vereceğiz.

Son dönemde popülaritesi giderek artan kanvas tablonun ne olduğunu anlatalım öncelikle.

Kanvas nedir?

Kanvas tablo, diğer tablolardan farklı olarak 3-4 cm kalınlığındaki kurumuş ve fırınlanmış ahşaptan tasarlanmış çerçeveye gerdirilerek hazırlanmaktadır.

Kanvas tablo modeli

Kanvas tablonun en önemli özelliği, tablolara hangi açıdan bakılırsa bakılsın üç boyutlu bir görüntü sağlamasıdır.

Evinizin duvarlarını nasıl kullanacağınızı öğrenmek için duvar dekorasyon fikirleri yazımı okumanızı öneriyorum.

Kanvas tabloların seçimi

Bu noktada tüm okuyucularımıza kanvas tablo tercih etmelerini öneriyorum. Çünkü, bu tablolar odanıza estetik ve derin bir hava katıyor.

kanvas-tablolarin-secimi
Kanvas tabloların seçimi

Özellikle odanızdaki mobilya ve diğer dekorasyon ürünlerinizin renkleriyle ve tarzlarıyla yapacağınız kombinler odanıza doğru tablo seçimi yaptıracaktır.

Kanvas tablo seçiminde dikkat!

İnternetten yapacağınız alışveriş neticesinde bir tablo tercih edecekseniz, özellikle tüm alışveriş sitelerini gezmenizi öneririm.

Kayı boyu konulu kanvas tablo

Çünkü birçok farklı model ve tasarımlar sizi doğru tercih için bekliyor. Size tavsiye edeceğim bir diğer nokta da, tablolarınızı parçalı şekilde almanız ve en az 3 parçadan oluşanları tercih etmeniz yönündedir.

Özellikle 5 parçadan oluşan kanvas tablolar inanılmaz bir bütünlükle odanıza renk katıyor, evinizin dekorasyonunu harika bir şekilde tamamlıyor.

Son olarak kanvas tabloların seçimi noktasında size önerim; doğru konu ya da temayı seçebilmeniz. Örneğin oturma odası dekorasyonu için kullanılacak renkler ile tablodaki kompozisyon ve oda renkleri arasında bir uyum olmalı.

Kanvas tabloda temayı belirlemeden önce odada kullanılan renklere göz atmanızı ona göre de tema seçimine karar vermenizi öneriyorum.

Aşağıda sizler için derlediğim örnek kanvas tablo modelleri yer alıyor. Onlara göz attığınızda ne demek istediğimi daha net anlayacağınızı umuyorum.

Kanvas yerine daha farklı tablo seçimi yapmak isterseniz IKEA tablo fikirlerine bir göz atabilirsiniz.

Kanvas tablo örnekleri

Kanvas tabloların seçimi için örnek kanvaslara etraflıca bakmanızı öneriyorum. Bu noktada alternatif fikir edineceğiniz tarza kanvas modelleri aşağıda sizlere sundum. Beğendiğiniz kanvas tabloyu bizimle paylaşırsanız seviniriz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here