Eski Düldüller ile Yapılmış 17 Enteresan Dekorasyon Fikri

İyi Bir Aydınlatmanın İpuçları

Çok Dekoratif Salon Ayna Modelleri

Mandaldan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı

Etamin Buzdolabı Örtüsü ile Renkli Mutfaklar

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Tekstili 30 Mayıs 2017

Buzdolabı örtüsü modelleri özellikle ankastre beyaz eşya kullanmayan bayanlar için mutfak dekorasyonunun önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Etamin buzdolabı örtüsü sayesinde mutfak dizaynınız farklı bir havaya bürünecektir.

Bu yazımızda sizlerle etamin buzdolabı örtüsü örnekleri hakkında faydalı bilgiler sunmaya çalışacağız.

Mutfaklara etamin buzdolabı örtüsü

Etamin kumaş üzerine kanaviçe gibi farklı ve renkli desenler yapmaya müsait bir kumaştır. Bu kumaşın desen üretimindeki kolaylığının yanında evin hemen her alanında kullanabileceğiniz dekorasyon tamamlayıcı niteliği ile kullanışlı olduğunu belirtmek isteriz.

Etamin buzdolabı örtü modelleri

Mutfaklarda kullanacağınız etamin desenlerin en dikkat çekici olanlarından biri de etamin buzdolabı örtüsüdür. Bu örtüler için belirlediğiniz desenleri iğne, iplik, kasnak, etamin kumaş yardımı ile kolayca oluşturabilirsiniz.

Bu desenleri belirlerken ve kumaş seçimini yaparken mutlaka mutfağın genel dekorasyon yapısına uygun ürünler tercih etmelisiniz.

Çizgili etamin buzdolabı örtüsü

Aksi halde dekorasyonda önemli bir yere sahip olan odak noktası belirleme işini yanlış yapmış olursunuz. Bu da mutfağınızda dağınık ve boğuk bir havanın hakim olması anlamına gelecektir.

Özellikle beyaz renkli buz dolapları için çok fazla rengarenk kumaş ve desen kullanmamalısınız. Bunun yerine daha sade desenler ve açık renkli kumaşlar kullanmak daha doğru olacaktır.

Etamin masa örtüleri yazımı da okumayı unutmayın.

Hazır buzdolabı örtüsü modelleri

Hazır buzdolabı örtüleri

Kumaşı ve deseni tamamen kendinizin temin edeceği etamin buzdolabı örtüsü oluşturabileceğiniz gibi hazır buzdolabı örtüsü modelleri ile mutfağınıza şık bir görünüm de kazandırabilirsiniz.

Hazır dantelli buzdolabı örtüsü

Bunun için isterseniz fabrikasyon ürünleri tercih edebilirsiniz isterseniz de yine etamin kumaştan desenleri üzerinde belirginleştirilmiş ve işlenmeye hazır haldeki kumaşları tercih edebilirsiniz.

Dantelli hazır buzdolabı örtüsü modeli

Fabrikasyon üretimi buzdolabı örtülerinde model çeşidinin fazla olduğunu belirtmek isteriz. Buzdolabı örtülerinde farklı modeller arasında kenarı dantelli olanlar klasik ve eskiden beri rağbet gören çeşitlerdir.

Daha farklı etamin mutfak örnekleri ile mutfağınızın dekorunu baştan aşağı değiştirebilirsiniz.

Etamin buzdolabı örtüsü örnekleri

Etamin buzdolabı örtüsü için genel mutfak dekorasyonunda kullandığınız başka modeller ve figürler varsa seçeceğiniz örtü de buna uygun olmalıdır.

Çok zıt ve alakasız desenli ve modelli ürünler mutfağınız için doğru tercih olmayacaktır. Geometrik şekilli etamin örtüler, meyve figürlü örtüler farklı renk ve desenlerle mutfağınızın havasında ciddi değişmeler oluşturacaktır.

İşte sizler için değerlediğimiz etamin buzdolabı örtüsü örnekleri…

 

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

Fikirleriniz benim için önemli. Yazı hakkında yorumunuzu alabilir miyim?

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Zebra Perde Modelleri

Zebra Perde Modelleri

30 Haziran 2015
El Dokuması Halılar

El Dokuması Halılar

13 Mayıs 2015
Bunlar da var!
Balkonda Şenlik Zamanı

Balkonda Şenlik Zamanı

26 Mayıs 2015
Beyaz Renk ile Dekorasyon

Beyaz Renk ile Dekorasyon

17 Mayıs 2015