Este Lorien Eskişehir: Cilt Bakımı ve Epilasyon Hizmetleri


Eskişehir ilindeki faaliyetlerini 2019 yılı ilkbahar döneminden itibaren sürdüren Este Lorien Güzellik Stüdyosu, Eskişehir Güzellik Salonları hizmetlerine getirdiği yenilikçi yaklaşımlarıyla güzellik ve kişisel bakım işlemlerinde konforlu ve kaliteli işlemler sunmaya devam ediyor.

Tamamı kadınlara özel sunulmakta olan hizmetler, hanımların kişisel bakım alanında ihtiyaç duyduğu hemen her noktayı kapsayarak geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

Este Lorien Eskişehir: Cilt Bakımı ve Epilasyon Hizmetleri

Este Lorien Güzellik Stüdyosu’nda sunulan hizmetlerden başlıcaları;

Tırnak Bakımı

 Geleneksel manikür / pedikür gibi uygulamaların yanı sıra protez tırnak, kalıcı oje gibi el ve tırnak bakımını kapsayan hizmetler, hijyenik ve konforlu bir şekilde sunulmaya devam etmektedir.

Kirpik Bakımı

 Kadınlar tarafından dolgun ve ipeksi bir görünüm için tercih edilen ipek kirpik uygulamalarının yanı sıra daha hacimli, uzun, kıvrımlı ve doğal görünen kirpiklere ulaşma noktasında keratin bakımı destekli kirpik lifting işlemleri yapılmaktadır.

Kalıcı Makyaj Uygulamaları

Este Lorien Eskişehir: Cilt Bakımı ve Epilasyon Hizmetleri

 Kalıcı makyaj işlemleri kapsamında, kaş tasarımı, microblading, kaş ve dudak kontürü, kalıcı eyeliner gibi pek çok alanda hizmet verilmektedir.

Epilasyon ve Ağda Hizmetleri

Este Lorien Eskişehir: Cilt Bakımı ve Epilasyon Hizmetleri

 Tüm hizmetlerde olduğu gibi geleneksel ve yeni nesil uygulamaların harmanlandığı epilasyon hizmetleri ile ister ağda ister lazer epilasyon uygulamaları ile istenmeyen tüylerden kurtulmak artık çok kolay. Dilerseniz yüz, çene, favori, kol, bel, bacak, kol altı, özel bölge gibi bölgesel paketlerden, dilerseniz ihtiyaç dâhilinde tüm vücut epilasyon paketlerinden faydalanabilirsiniz. Ortalama olarak 8 seanstan oluşan epilasyon uygulamaları ve paketleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için; Eskişehir lazer epilasyon fiyatları https://www.estelorien.com.tr/lazer-epilasyon/ sitesini inceleyebilir, lazer epilasyon merkezi uygulamaları hakkında merak edilenler, epilasyon tavsiye ve önerileri, seans ücretleri gibi pek çok konu hakkındaki sorularınızı güzellik uzmanlarına yöneltebilirsiniz.

Cilt Bakımı

Este Lorien Eskişehir: Cilt Bakımı ve Epilasyon Hizmetleri

Este Lorien Güzellik Stüdyosu uzmanları tarafından geliştirilen, 6 in 1 plus komple cilt bakımı paketi ile tek uygulamada cildin ihtiyaçları esas alınarak 13 aşamaya kadar uzayabilen etkin bir cilt bakımı hizmeti sunulmaktadır. Derinlemesine cilt analizi, cilt tipinin belirlenmesi, derinlemesine cilt temizliği, maske, anti aging gibi farklı işlem ve uygulamaları kapsayan 6 in 1 plus komple cilt bakımı paketi ile tek uygulamada 13 işlem 6 etki ile tanışmak mümkün. Cilt lekeleri, ölü hücre temizleme, siyah nokta temizliği, cilt tonunu eşitleme, kırışıklık karşıtı uygulamalar gibi ihtiyaç dâhilinde çok aşamalı işlemleri kapsayan 6 in 1 plus komple cilt bakımı paketi hakkında detaylı bilgi için Eskişehir cilt bakımı https://www.estelorien.com.tr/eskisehir-cilt-bakimi-fiyatlari/ web adresini ziyaret edebilirsiniz.  Ayrıca Eskişehir cilt bakımı fiyatları, güncel kampanyalar ve cilt bakımı merkezi uygulamaları hakkında ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz.

Yeni Nesil Hizmet Yaklaşımıyla Este Lorien Güzellik Stüdyosu

Este Lorien Eskişehir: Cilt Bakımı ve Epilasyon Hizmetleri

Eskişehir güzellik salonları içerisinde yeni nesil hizmet yaklaşımıyla, hijyenik, kişiye özel tek kullanımlık ürünleri ve konforlu hizmetleriyle Ankara, İstanbul gibi metropol şehirlerde sunulan hizmet kalitesini Eskişehirli kadınlarla buluşturan Este Lorien Güzellik Stüdyosu hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinmek ve mevcut kampanyalar, işlemler ve fiyatlar hakkında merak edilen sorulara yönelik iletişime geçmek için firma web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]

] }
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x