perde siparişi

Eski Kemerleri Değerlendirme için Sıra dışı Fikri!İnternette gezerken karşıma çıkan Inghua Ting tam bir kemer dekoristi. Eski kemerler o kadar harika değerlendiriliyor ki kendine bu fikri iş edinmiş bile. Eski kemerleri değerlendirme ile birbirinden harika ve eşsiz ev dekorasyon fikirleri ortaya çıkaran Inghua Ting’in inanılmaz eserlerine göz atacağımız bu yazımı baştan sonra okumanızı öneriyorum.Ev dekorasyonunda eski kemerlerden yararlanın!

Evde ya da çevrenizde biriktirdiğiniz birçok kemerden ev dekorasyonu içerisinde yararlanabileceğinizi hiç duydunuz mu?

Yer döşemesinden duvara, kapıdan merdivene, halıdan mobilyaya kadar birçok alanda kullanılabilen eskiyen kemerleri değerlendirmek için muhteşem bir fırsat.

Eski kemerleri değerlendirme ev dekorasyonu içinde kullanmaya itecek en önemli durum bence, alışılmışın dışında, eşsiz bir dekorasyon arayışı yatmakta.Şöyle ki Inghua Ting’in tasarladığı zemin döşemeleri ya da kapı merdiven kaplamalar tamamen benzersiz. Yani hiçbir evde görülmeyecek farklılıkta diyebilirim.

Çünkü her dekorasyonda farklı renk, kalite ve tarzda kullanılan kemerler işin içinde. Bu durum Inghua Ting’in aldığı siparişlerde birbirinden özgün tasarımların ortaya çıkmasına yarıyor. Zaten işinin gelişmesi de bu durumla doğru orantılı.

MUTLAKA OKUYUN:  Acun Ilıcalı'nın Evi Hayalinizdeki Dekorasyon

Ev dekorasyonunda vintage etkisi

Kemerler genellikle koyu renklerden oluşuyor. Özel deri malzemeleri onların dayanıklılığını artırdığı gibi evde de tam bir vintage havası estiriyor.Kemerler dekorasyona hazırlanırken metal aksamları sökülüyor ve elde temizlenerek kullanıma uygun hale getiriliyor.

Evinizin duvar ya da zeminde sıradanlıktan kurtulmak isteyenlerin tercih edebilecekleri ender bulunacak dekorasyon malzemesi desek abartmış olmayız. Çünkü tamamen el emeği göz nuru, ömürlük tasarımlar.

Evinde değişiklik yapmak isteyenler için ev dekorasyonu konusunda ilham verici fikirlere sahip olan eski kemerler, farklı ürün ve eşyaların tasarımında da kullanılabiliyor.
Mesela bayanların sıklıkla tercih ettiği şık bir deri çantaya dönüşebiliyor ya da antre dekorasyonu için olmazsa olmaz bir anahtarlık kutusu olabiliyor.

Eski kemerler için dekorasyon fikirleri bununla da kalmıyor. Eski kemer ile evde eskimiş sandalyeleri yenileyebileceğinizi biliyor musunuz?

Kemerler ile tasarım ve dekorasyon fikirleri tamamen hayallerinizle sınırlı daha farklı fikirler üretmek mümkün. Ben size  Inghua Ting’in atölyesinden çıkan çalışmaların olduğu galeriyi paylaşmak istiyorum.

Eski Kemerler ile neler yapılabilir?Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x