perde siparişi


Enza Oturma Odasında Konfor ve Şıklığınızı Yansıtacak Tv Üniteleri

Televizyon ünitesi, gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan ve oturma odanızın ayrılmaz parçalarından olan yeni nesil bir ev mobilyası. Her dekorasyona uyum sağlayan, fonksiyonel kullanımları ile salonlarda işlevsellik sunan TV üniteleri ve modelleri! Enza Home’da farklı tarzlara hitap ederken geniş fiyat yelpazesi ile herkesi mutlu ediyor.LCD televizyonların ve televizyon sistemlerinin artıp çeşitlenmesiyle birlikte evlerimizin en önemli ihtiyaçlarından biri televizyon sehpaları oldu. Duvara monte imkanı veren LCD televizyonlar tek başlarına evinizdeki duvar estetiğini bozabilir; kumanda, CD çalar gibi elektronik alet sayısı da dağınıklığa sebep olabilir. Tüm bu olumsuzlukları en dekoratif şekilde toplayacak bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız; imdadınıza tv üniteleri yetişiyor. Televizyon sehpası, hem odanızın şıklığını sağlıyor hem de dolaplarının içine koyacağınız ürünlerle, odanızın daha toplu halde durmasına yardımcı oluyor. İhtiyaçlarınıza göre özel boyutlara göre de üretilebilen TV ünitelerini aynı zamanda kitaplık, büfe, cam eşyalarınızı koyabileceğiniz gümüşlük olarak da çok amaçlı kullanabilirsiniz. Bu noktada odalarınızın metrekare özelliklerine ve dekorasyonunuza göre seçim yapabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Aydınlatma Armatürü Konusunda Yılın Trendi Sıklık

Küçük Oturma Odaları için Kullanışlı TV Ünite Modelleri

Enza Home TV üniteleri

TV ünitesinin kullanım açısından amacının iyi şekilde belirlenmesi gerekir. TV ünitesi oturma odasında kullanılacak ise odanın büyüklüğüne göre seçim yapılması oturma odanızda uyumlu bir dekorasyon yakalamanızı sağlar. Odanın büyüklüğü hesaba katılmazsa hareket alanında oldukça kısıtlayıcı bir etki yapabilir. Diğer mobilyalar ile uyum içinde olması gerekir. Küçük odalarda kullanılacak olan modellerin duvara monte olabilecek modellerden seçilmesi alan darlığını ortadan kaldırır.

Enza Home Sona Tv Ünitesi, TV sehpası alternatifinin yanı sıra açık rafları ve ekstra depolama alanı sunan kapalı dolapları ile tasarımı ile çok şık bir seçenek.

Trendlere uyum sağlayan renklerinde yer alan metalik krem ve antrasit gri renk kombinasyonuna sahip Simena Tv Ünitesi ile karşımıza çıkıyor. Özel form ve renkteki zarif kulpları, üst dolabında yer alan estetik kapak uygulaması ve geniş kullanım alanı sunan fonksiyonel saklama alanları. Oturma odanıza uyum sağlayacak bir ürün olarak sunuluyor.Ahşap desenli MDF profil çerçeve uygulaması. Bronz renkle özel tasarım metal kulpların buluştuğu Netha Tv Ünitesi, üst dolaplar sayesinde hem yerden kazanç sağlarken hem de dekorasyonunuzda farklılıklar yaratabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  2020 Yaz Modası Trendleri

Dolce Tv Ünitesi, Seriye özgü ahşap desenli MDF profil uygulaması ve ithal ray sistemli çekmeceleri ile estetik bir seçenek.

Piedra Tv Ünitesi, seriye özel mermer görünümlü kapak tasarımı ile fonksiyonel açık rafı ve ekstra depolama alanı sunan bölmeleri ile yaşamı kolaylaştıracak bir tasarım. Bu modeller küçük oturma odanızın dekorasyonuna kolayca uyum sağlayacaktır.

Büyük Salonlarınızın Şıklığını Tamamlayacak TV Üniteleri

TV ünite modelleri

Eviniz geniş ve yer sorunu yaşamıyorsanız, heybete ve özel bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, o zaman daha büyük TV sehpalarını tercih edebilirsiniz. Büyük bir salonda, duvara monte etmekten ziyade yerden yükselen, kitaplığı, rafı ve sehpası içinde olan TV ünitesi modellerini tercih edebilirsiniz.

Enza Home’da bulabileceğiniz; Raum TV Ünitesi bazalı ve ayaklı olmak üzere iki farklı ölçü ve formda sehpa alternatiflerinin yanı sıra kitaplık, üst dolap ve vitrin gibi özellikleriyle kullanışlı bir model.Crystal TV Ünitesi, akrilik panel ve cam kullanımı ile daha parlak ve modern bir model.

Rattan TV Ünitesi, seriye özgü hazeran deseni uygulaması ve hayatı kolaylaştıran kullanım alanlarıyla şık bir tasarıma sahip. Bu modellerle geniş salonlarınız için dekorasyonunuzu tamamlayacak seçimler yapabilirsiniz. Enza mobilya sağlam ve kaliteli modelleri ve TV Ünitesi fiyatları konusunda merak ettikleriniz. Ve seçkin mobilya koleksiyonlarını incelemek için, Enza Home ürünlerine hemen şimdi bir göz atmak için: https://www.enzahome.com.tr/Tv-Unitesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Yemek Odası Takımları Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler


Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x