Enza Home’dan Birbirinden Zevkli Yatak Odası Takımı Seçenekleri

0
332

Bir Yataş Grup markası olan Enza Home, mağazalarında konforun ve şıklığın kalite ile uyumunu diğer konseptlerinde olduğu gibi yatak odası takımı modelleri olarak da en naif halinde bizlere yansıtıyor. Ürün portföyündeki çeşitlilik ve her zevke hitap ediş, evini yenilemek isteyenler için doğru adres oluyor.

Yatak Odası Modelleri Yıllarca Sizle Yaşayacak!

Ruhunuza canlılık katarken aynı zamanda da hayatınıza rahatlık katıyor seçimleriniz. Renk kombinasyonlarının sağlamlıkla bütünleşmesi de albeniyi artırırken seçiminizi kolaylaştırıyor. Enza koleksiyonunda yatak odası takımı modelleri kolaylıkla temizlenebilir komodinleri, mobilyaların kendine has tasarımlara sahip aynaları, çizilmeye dayanıklı dolapları, oldukça konforlu karyola ve başlıkları ile tamamıyla size eşlik etmek için tasarlanmış. Dinlenme alanı olarak belirlediğiniz odalarınız olması gereken ölçüden biraz küçük ise, yatak odası takımı modelinde sürgü kapaklı dolapları olanları seçmelisiniz. Ayrıca dekorasyonun her zaman tercih edilebilir ürünü olan aynalar da odanızı olduğundan büyük göstermek için idealdir.

blank
Enza Home yatak odası takımı

Dolabınızı aynalı modellerle tercih ettiğinizde alan olduğundan daha büyük görünür olacaktır. Eğer odanız büyük ise, seçtiğiniz büyük ebatlı takımlarla ferah bir ortam kendiliğinden oluşacaktır. Enza Home yatak odası takımı seçiminde bir diğer avantaj da odanızın ölçülerine uygun modeli yaratabilmenizdir.

Dolapların iç ölçüsü ve raf, askı sistemlerinin ne denli önemli olduğu unutulmamalı. Bu sebeple üst üste dizilmiş kıyafetler, ütü yapıldığı halde ütüsü bozulan takımlar, aradığını aradığın yerde bulamama hali gibi sıkıntıları ortadan kaldırmalıdır. Tüm bu detayların düşünüldüğü dolap içi, raf ve askı sistemleri  ile dağınıklığın önüne geçmek ve düzen sağlamak için birebir dizayn edilmelidir. Göz yormayı engellemek adına aynı tip askı, kutu ve raf sistemi kullanılmalıdır. İç hacmi geniş depolama alanına sahip dolaplar her zaman kurtarıcınız olacaktır.

blank
Enza Home yatak odası renk seçimi

Yatak Odası Takımında Renk Seçimine Dikkat!

Zengin alternatifler içinde yatak odası takımı seçerken takımın; ahşap ya da deri rengi, ölçüsü, mobilya sağlamlığı, kullanışlı ve güvenli hali oldukça önemlidir. Açık renkli bir takım seçilmiş ise, yatak odanızda odanın zemin rengi birkaç ton koyu renkte olmalıdır. Ayrıca duvar rengi ya da kağıdının kaplaması da zeminle geçiş tonları oluşturacağı için benzer açık renkli tonlar yakalanmalıdır. Markanın ürün gamında yer alan dekoratif parçalardan olan halı seçiminde koyu renk, perde kullanılacak ise; zemin, mobilya ve duvar rengi uyumu gözetilerek açık tonlarda kalınmalıdır. Enza Home’un yatak odası takımlarını, markanın diğer mobilya seçenekleri ve yine dekoratif ürünlerinden olan aydınlatma ürünleri ile tamamlayabilirsiniz. Yataş Grup’tan sağlıklı bir uyku için seçeceğiniz yatak modeli ile de bütünlüğü ve konforu tam olarak yakalayabilirsiniz.

blank
Enza Home yatak odası seçimi

Hayallerinizdeki Yatak Odası Takımına Kolayca Sahip Olabilirsiniz!

Doğanın herhangi bir yerinde alınan huzur, renklerin ve doğal hayatın birlikte verdiği bir ödüldür insana. Çoğunlukla bu ödülün yansımaları yatak odaları içlerinde görmek istenir. Araştırmalara göre bir insan ömrünün üçte biri uykuda geçiyor. Bu dinlenme esnasında alınan uyku ise evlerin olmazsa olmaz odaları olan yatak odaları içinde gerçekleşiyor. Bunun bilincinde olan Enza Home yatak odalarındaki zamanınızı daha dingin, iyileştirici ve verimli kullanmanız için en mükemmel koleksiyonlara imza atıyor. Koleksiyonlarında yatak odası takımı olarak farklı kombinasyonları sağlayabilen, modern ve sadeliğin birleşmesiyle hazırlanmış cezbedici tasarımları yansıtıyor.

blank
Enza Home yatak odası

Birbirinden farklı yatak odası takımı arasında seçim yaparken kuşkusuz ki en uygun modelin bütçenize uygun olup olmadığı önemli bir konudur. Evinizin en değerli köşelerinden olup adeta sığınağınız haline gelen odanız için yatak odası takımı seçerken, kaliteyi ve şıklığı uygun fiyatlara almanın tadına doyum olmaz. Ancak bu noktada öncelikli düşüncenin sizle epeyce zaman beraber olacak bir takımın sağlamlığı ve sağladığı görsel şölen olduğunu da unutmayalım. Aksi halde sırf uygun fiyatı sebebiyle yapılan yanlış alışverişlerin gerekli performansı karşılamadığı için tekrarlanması da engellenemez. Marka, insanını düşünen kurumsal anlayışıyla, hoş konseptli yatak odası takımı modelleri için özel indirim dönemleri uyguluyor. Enza Home ile 5 kıtaya ve dünyanın 45 ülkesine ihraç edilen bu takımlar niçin sizin güzel evinizde, sizle birlikte yaşamasın! O halde siz de yatak odası takımınızı seçmek için hemen Enza Home web sitesine uğrayın size en yakın mağazayı ziyaret edin…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here