En Moda 2017 Düğün Paketi Fikirleri

1
166

Düğünlerin başladığı bu dönemde 2017 düğün paketi fırsatlarını sizler için araştırdık. Bu düğün paketlerini dilerseniz modül olarak da satın alabilirsiniz.

Kredi kartına taksit imkanlarının da olduğu düğün paketlerinde firma 2 yıl tam 5 yıl bakım garantisi de vermektedir. Her bütçeye uygun paketlerin yer aldığı fırsatlara gelin beraber bakalım

En ucuz 2017 düğün paketi arayanlara

blank
En ucuz düğün paketi modelleri

Bu düğün paketi içerisinde diğer paketlerde olduğu gibi yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı yer almaktadır. 6 bin lira civarında alabileceğiniz bu paket için 2017 düğün paketi fırsatları arasındaki en ucuz paket diyebiliriz.

blank
En ucuz 2017 düğün paketi

Paket içerisinde yer alan ahşap görünümlü yatak odası takımında 208 cm. enli dolap, şifonyer, şifonyer aynası, komodin ve yatak başlığı bulunmaktadır.

İstikbal yatak odası takımları için yazımı okuyabilirsiniz.

blank
En ucuz düğün paketleri

Koltuk takımının da üçlü, ikili ve tekli koltuktan oluştuğunu belirtmek gerekir. Ege bölgesindeki çoğu ile ücretsiz teslimatın yapıldığı bu pakete diğer illerde oturanlar için nakliye bedeli alınmaktadır.

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı bir arada

blank
Düğün paketleri yatak odası

Bu düğün paketinde farklı renk tercihleriniz olabilir. İsterseniz ahşap kaplamalı görünüm ile satın alabileceğiniz düğün paketini dilerseniz beyaz rengin hakim olduğu mobilyalardan oluşturabilirsiniz.

blank
Düğün paketleri yemek odası

Paketi satın almadan önce üretici firma ile irtibata geçip isteklerinizi bildirebilirsiniz. Bu düğün paketinde dikkatimizi çeken bir husus baza ve yatak başlığının yatak odası takımı içerisinde standart olarak verilmesidir.

blank
Düğün paketleri koltuk takımı

Ayrıca televizyon ünitesi de yemek odası takımı içerisine dahil edilmiştir. Bir evin aksesuarlar hariç ve özel isteklerin dışındaki temel mobilya ihtiyaçları bu düğün paketi sayesinde karşılanabilmektedir.

Modayı yakından takip edenlere ekonomik düğün paketi

blank
Ekonomik düğün paketi yatak odası

Hem gösterişli hem de tek tek alacağınızdan çok daha ucuza mal edeceğiniz bir düğün paketi mi arıyorsunuz? Bu düğün paketi tam da size göre.

blank
Ekonomik düğün paketi yemek odası

Paket içerisindeki her grup mobilyanın özenle üretildiği ve ince işçiliklerinin de görünümü şık bir şekilde değiştirdiği bu mobilya paketi içinde yatak odası ve yemek odasında beyaz renklerin daha hakim olduğunu görüyoruz.

blank
Ekonomik 2017 düğün paketi oturma odası koltuk takımı

Oturma grubundaki açık tatlı pembe rengi dilerseniz kumaş tercihi kapsamında değiştirebilir ve istediğiniz kumaşa uygun bir üretimin yapılmasını sağlayabilirsiniz. 2017 düğün paketi kampanyaları içerisindeki bu fırsatı da değerlendirmenizi öneririz.

İnegöl Mobilya’dan ucuz düğün paketleri görmek isterseniz yazımı mutlaka okuyun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here