perde siparişi


En Kullanışlı 2021 Mutfak Dolabı Renkleri +10 Fikir

Mutfak dolabı renkleri ve modelleri son dönemlerde ev dekorasyonu alanında geniş bir çeşitlilik sınırına ulaşmıştır. Mutfak dolabı renkleri kataloğu içinde de geniş popüler renk seçeneklerini bulmanız mümkündür. En kullanışlı mutfak dolabı renkleri 2021 yılında daha farklı daha sıra dışı seçeneklerle size ilham verecek.Mutfak dolabı renk seçimi yaparken elbette birçok noktaya dikkat etmeniz gerekir. Mutfağınızın dekorasyonu, mobilyalarınızın uyumu gibi hususlar mutfak dolabı renkleri nasıl olmalı konusunda size yol gösterici olabilir.

Mutfağınızda bir bütünlük ve uyum sağlamak istiyorsanız o halde mutlaka mutfak dolaplarınızın rengi ile mutfağınızdaki diğer mobilyaların ve eşyaların uyumunu göz önünde bulundurmalısınız.

Mutfak dolabı renkleri arasında tercih yaparken bu durumları göz önünde bulundurduğunuzda doğru tercih yapabilirsiniz. Aynı zamanda hayglass mutfak dolabı renkleri de size karar verirken yardımcı olabilir.

Neler Okuyacaksınız?

1.Mavi Renk Mutfak Dolapları

Mavi renk mutfak dolapları
Mavi renk mutfak dolapları

Huzur veren ve denizi anımsatan mavi renk, mutfak dolaplarında da aynı huzuru sizlere sunuyor. Mutfak dolaplarınızda lacivert, turkuaz gibi birçok mavi tonunu kullanabilirsiniz.Mutfağınızda kullandığınız mavi tonları ile diğer eşyalarınız arasında uyum yakaladığınızda dekorasyonunuzda dengeyi kurmuş olabilirsiniz.

2.Kırmızı Renk Mutfak Dolapları

Kırmızı renk mutfak dolapları
Kırmızı renk mutfak dolapları

Son dönemlerin trendleri arasında olan kırmızı mutfak dolapları, özellikle kırmızı beyazın büyüleyici uyumu ile mutfak dolaplarında kullanılabilecek modern dolaplar arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir: Ayrıca canlı ve hareketli bir ton olan kırmızı, mutfağınızın renk dengesini de kuracaktır. Kırmızı beyaz mutfak için detaylara bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

3.Modası Geçmeyen Beyaz Mutfak Dolapları

Modası geçmeyen beyaz mutfak dolapları
Modası geçmeyen beyaz mutfak dolapları

Her dönem modası geçmeyen beyaz mutfak dolapları aynı zamanda tüm mutfak dekorasyonlarına sağladığı uyum ile ilk tercih sırasında yerini alıyor.

4.Kahverengi Mutfak Dolapları

Kahverengi mutfak dolapları
Kahverengi mutfak dolapları

En geleneksel mutfak dolabı renklerinden olan kahverengi, insanın içini ısıtan bir ton oluyor. Bu özelliği ile mutfak dolaplarında da ev hanımlarının sıklıkla tercih ediyor ve gerek kahverengi tonları gerekse beyazla kombinlendiğinde bu mutfak dolapları bir harika görünüyor.MUTLAKA OKUYUN:  Veranda Modelleri için İlham Alacağınız +50 Yaşam Alanı

5.Toz Pembe Mutfak Dolapları

Toz pembe mutfak dolapları
Toz pembe mutfak dolapları

Alışılmışın dışında ve enerji patlaması yaşatan ruhunuzu mutfak dolaplarınıza yansıtmak istiyorsanız toz pembe mutfak dolapları rengi ile içinizi açarken enerjinizi de açığa vuracaktır.

İnsan psikolojisini hareketlendiren toz pembe rengi mutfak dolapları mutfağınızda lezzetli yemekler yapmanızı sağlayabilir.

6.Sütlü Kahve Mutfak Dolapları

Sütlü kahve mutfak dolapları
Sütlü kahve mutfak dolapları

Sütlü kahverengi mutfak dolapları özellikle akrilik mutfak dolapları içinde kullanılan mutfak dolapları renkleri arasında yer alıyor. Modern bir renk olan sütlü kahverengi, lüks ve modern mutfak dekorasyonu etkileyici mutfak dolaplarınızın mimarı olabilecek kadar iddialı renk olarak karşımıza çıkıyor.

7.Cesaretin Adresi Olan Siyah Mutfak Dolapları

Cesaretin adresi olan siyah mutfak dolapları
Cesaretin adresi olan siyah mutfak dolapları

Asaletin simgesi olarak bilinen siyah, aynı zamanda mutfak dolapları renkleri arasında cesareti simgeliyor. Asil ve lüks bir görünüm sunan siyah mutfak dolapları, diğer mutfak dolaplarına göre daha fazla temizlik ve titizlik isteyen dolapların da başında geliyor.

8.Sarı ve Siyah Mutfak Dolapları

Sarı ve siyah mutfak dolapları
Sarı ve siyah mutfak dolapları

Gastronomi de mide rengi olarak da bilinen sarı tonlarının mutfak dolapları renkleri arasında kullanılması da isabetli tercih olabilir. Özellikle sarıyla siyahın birleştiği mutfakların dekorasyonları büyük oranda dengeleyici ve etkileyici olabiliyor.

MUTLAKA OKUYUN:  Dar Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

9.Mor Renk Mutfak Dolapları

Mor renk mutfak dolapları
Mor renk mutfak dolapları

Dikkat çekici ve enerji verici mutfak dolapları arayışında olan kişiler için mor rengi tam da beklentilerin üzerinde bir renk olacak. Davetkarlığı ve cazibesi ile mor renk mutfağınıza ahenk katacak.

10.Doğayı Mutfağınıza Getiren Yeşil Rengi Mutfak Dolapları

Doğayı mutfağınıza getiren yeşil rengi mutfak dolapları
Doğayı mutfağınıza getiren yeşil rengi mutfak dolapları

Adeta doğayı andıran yeşil, mutfak dolapları renkleri arasında doğayı mutfağınıza getirerek sıcak bir hava oluşturmanıza da yardımcı oluyor.

Yeşil renginin birçok tonunu mutfağınızda kullanabilirsiniz. Yeşilin her tonu mutfağınızda başarılı bir dekorasyona imza atacakken önemli olan o mutfak dolaplarını diğer unsurlar ile nasıl kombine ettiğinizdir.

İlginizi Çekebilir: Daha önce kaleme aldığım mutfak dolabında en kullanışlı renk içeriğine de bakmak isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x