En iyi Granit Tost Makinesi Tavsiyesi için +3 Fikir


Kahvaltıların ve atıştırmalıkların baş tacı tostların yapımındaki en büyük yardımcınız tost makineleridir. Özellikle granit tost makinesi sahibi olarak tost yapma işini zevke dönüştürebilirsiniz. Granit taşından elde edilen kaplamalar sayesinde tost makinesinin hem sıkıştırma gücü artmış hem de makineler çizilmelere karşı daha dayanıklı hale gelmiş olacaktır. En çok tercih edilen ve en iyi granit tost makinesi tavsiyesi ve modellerini sizler için araştırdık.


1.Korkmaz A329-16 Tostkolik Granit Tost Makinesi

En iyi Granit Tost Makinesi Tavsiyesi için +3 Fikir

Küçük ev eşyaları ve mutfak gereçleri konusunda sektörün önde gelen firmalarından olan Korkmaz’ın üretimi olan tost makinesinin farklı renkleri de mevcut.

1800 watt elektrik gücüne sahip ürünün 90 derecelik açıya kadar açıldığını söylemeliyiz. Izgaraları kolayca sökülüp temizlenebilme özelliği ile dikkat çeken Tostkolik’te kolay bastırma ve otomatik termostat özellikleri de yer almaktadır.


Piyasada 400 TL civarında bulabileceğiniz ürün için farklı siteler ve firmalar daha farklı fiyatlar da verebiliyor.

2.Arzum AR292 Tostçu Lux Granite Tost Makinesi

En iyi Granit Tost Makinesi Tavsiyesi için +3 Fikir

Arzum’un granit tost makinesi size sadece kolay ve lezzetli tostların yapımında yardımcı olmuyor aynı zamanda ızgaralarınızı da güvenli ve iştah açıcı şekilde pişirmenizi de sağlıyor.


Arzum firması tost makinesinde kullandığı granit tabakayı beş katman olarak düzenlemiş. Bu sayede yapışmazlık performansı ilk günkü özelliğini kaybetmiyor ve ürün, uzun yıllar size aynı kalitede hizmet verebiliyor.

180 derece açılabilen üst gövde sayesinde ürünün ızgara olarak da kullanılması mümkün hale gelmektedir. Makine istenildiğinde yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen üst gövdeye sahiptir.


Bu sayede farklı türde birçok yiyecek hazırlanabiliyor. 350 TL’ye satın alabileceğiniz bu ürünün farklı renklerinin de olduğunu belirtmek isteriz.

3.Fakir Grace Granit Tost Makinesi

En iyi Granit Tost Makinesi Tavsiyesi için +3 Fikir

Alman kalitesini Türk tüketicilerine yansıtan Fakir firmasının müşterilerinin beğenisine sunduğu Grace granit tost makinesinin en önemli özelliği 2000 watt güce sahip paslanmaz çelik bir gövdeye sahip olmasıdır.


Yağ damlama haznesi sayesinde yağların etrafa damlamasına engel olunmaktadır. Rakiplerinde olduğu gibi Fakir Grace’te de yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen üst tabla mevcuttur.

180 derece açılabilen üst gövdeye sahip Grace, aynı zamanda 4 dilim tost kapasitesi ile dikkat çekmektedir. 250-300 TL aralığında bulabileceğiniz ürünün farklı renkleri de mevcuttur.


Sizlere araştırmalarımız neticesinde ön plana çıkan en iyi granit tost makinesi tavsiyelerinde bulunmak istedik. Umarız istediğiniz tost makinesine ulaşabilirsiniz.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x