Granit Tost Makinesi Tavsiyesi için İlham Alacağınız+3 Seçenek

1
937

Kahvaltıların ve atıştırmalıkların baş tacı tostların yapımındaki en büyük yardımcınız tost makineleridir. Özellikle granit tost makinesi sahibi olarak tost yapma işini zevke dönüştürebilirsiniz.

Granit taşından elde edilen kaplamalar sayesinde tost makinesinin hem sıkıştırma gücü artmış hem de makineler çizilmelere karşı daha dayanıklı hale gelmiş olacaktır. En çok tercih edilen granit tost makinesi modellerini sizler için araştırdık.

Korkmaz A329-16 Tostkolik Granit Tost Makinesi

Korkmaz A329-16 tostkolik granit tost makinesi
Korkmaz A329-16 tostkolik tost makinesi

Küçük ev eşyaları ve mutfak gereçleri konusunda sektörün önde gelen firmalarından olan Korkmaz’ın üretimi olan tost makinesinin farklı renkleri de mevcut.

1800 watt elektrik gücüne sahip ürünün 90 derecelik açıya kadar açıldığını söylemeliyiz. Izgaraları kolayca sökülüp temizlenebilme özelliği ile dikkat çeken Tostkolik’te kolay bastırma ve otomatik termostat özellikleri de yer almaktadır.

Piyasada 300 TL civarında bulabileceğiniz ürün için farklı siteler ve firmalar daha farklı fiyatlar da verebiliyor.

Mutfak için ideal 5 süpürge tavsiyesi için tıklayın.

Arzum AR292 Tostçu Lux Granite Tost Makinesi

Arzum AR292 Tostçu Lux Granite Tost Makinesi
Arzum AR292 tostçu lüx tost makinesi

Arzum’un granit tost makinesi size sadece kolay ve lezzetli tostların yapımında yardımcı olmuyor aynı zamanda ızgaralarınızı da güvenli ve iştah açıcı şekilde pişirmenizi de sağlıyor.

Arzum firması tost makinesinde kullandığı granit tabakayı beş katman olarak düzenlemiş. Bu sayede yapışmazlık performansı ilk günkü özelliğini kaybetmiyor ve ürün, uzun yıllar size aynı kalitede hizmet verebiliyor.

180 derece açılabilen üst gövde sayesinde ürünün ızgara olarak da kullanılması mümkün hale gelmektedir. Makine istenildiğinde yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen üst gövdeye sahiptir.

Bu sayede farklı türde birçok yiyecek hazırlanabiliyor. 250 TL’ye satın alabileceğiniz bu ürünün farklı renklerinin de olduğunu belirtmek isteriz.

Fakir Grace Granit Tost Makinesi

Fakir Grace Granit Tost Makinesi
Fakir grace granit tost makinesi

Alman kalitesini Türk tüketicilerine yansıtan Fakir firmasının müşterilerinin beğenisine sunduğu Grace granit tost makinesinin en önemli özelliği 2000 watt güce sahip paslanmaz çelik bir gövdeye sahip olmasıdır.

Yağ damlama haznesi sayesinde yağların etrafa damlamasına engel olunmaktadır. Rakiplerinde olduğu gibi Fakir Grace’te de yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen üst tabla mevcuttur.

180 derece açılabilen üst gövdeye sahip Grace, aynı zamanda 4 dilim tost kapasitesi ile dikkat çekmektedir. 180-200 TL aralığında bulabileceğiniz ürünün farklı renkleri de mevcuttur.

Tost makinesi hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey bu yazıda…

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here