Modern salon dekorasyonu

Uzun bir zamandır salon üzerine bir şeyler yazmadığımı fark edince hemen kolları sıvadım ve sizler için minik bir araştırma yaparak en iyi 22 modern salon dekorasyonu derledim.

Bu yılın en güzel trendlerini yansıtan modern salon dekorasyonu içerisinde renkli duvar kağıtları ile  nefes açan mobilya ve aksesuarlar oldukça dikkat çekici.

Zeminde kullanılan renklerle birlikte halı ve perdelerinde modern çizgilere kavuşması modern salon dekorasyonu için ortam hazırlamış gibi görünüyor.

Modern salon dekorasyonu örneklerine baktığımda genellikle açık renklerin kullanıldığını görüyoruz. Bu durum evin yaşayan ve nefes alan bir canlılık kazanmasını sağlıyor.

Eğer bir odanın ferah bir dekorasyona sahip olmasını istiyorsanız, mutlaka beyaz ve tonlarını kullanmanızı öneriyorum. Çünkü kullanacağınız bu açık renkler odanın olduğundan daha geniş görünmesini sağlayarak ferah bir ortam kazandırır.

Salon dekorasyonu için olmazsa olmazlar içinde yer alan aydınlatma üniteleri oldukça güzel görünüyor. Dekoratif ürünlerin de aydınlatmaya eşlik etmesiyle tam bir modern salon dekoru sağlanmış oluyor.

Doğru aydınlatma en az doğru renk kullanımı kadar önemlidir. Rastgele avize ve aydınlatma ünitesi seçmek yerine biraz daha dikkatli ihtiyaçlara yönelik tercihlerde bulunmak gerekiyor.

Sizlere daha güzel fikirler verebilmek adına bir galeri hazırladım. Bu galeride birbirinden farklı ve modern çizgilerle tasarlanmış salon dekorasyonları yer alıyor. İncelemenizi öneririm.

Modern salon dekorasyonu örnekleri

Salon dekorasyonlarını görüntülemek için görsellerin üzerine tıklayın.

Tasarımlarını beğendiğiniz salon dekorasyonları için sitemin yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Hangi dekoru beğendiğinizi benimle paylaşabilir, ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz. Keyifli dekorlar dilerim…

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here