Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

İstikbal Koltuk Takımları

Evin Dekoru Nasıl Olmalı?

Dekorasyonu Tamamlayan 20 Harika English Home Halı Kilim Modeli

En İyi 22 Modern Salon Dekorasyonu

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Dekorasyonu 2 Ağustos 2015

Uzun bir zamandır salon üzerine bir şeyler yazmadığımı fark edince hemen kolları sıvadım ve sizler için minik bir araştırma yaparak en iyi 22 modern salon dekorasyonu derledim.

Bu yılın en güzel trendlerini yansıtan modern salon dekorasyonu içerisinde renkli duvar kağıtları ile  nefes açan mobilya ve aksesuarlar oldukça dikkat çekici.

Zeminde kullanılan renklerle birlikte halı ve perdelerinde modern çizgilere kavuşması modern salon dekorasyonu için ortam hazırlamış gibi görünüyor.

Modern salon dekorasyonu örneklerine baktığımda genellikle açık renklerin kullanıldığını görüyoruz. Bu durum evin yaşayan ve nefes alan bir canlılık kazanmasını sağlıyor.

Eğer bir odanın ferah bir dekorasyona sahip olmasını istiyorsanız, mutlaka beyaz ve tonlarını kullanmanızı öneriyorum. Çünkü kullanacağınız bu açık renkler odanın olduğundan daha geniş görünmesini sağlayarak ferah bir ortam kazandırır.

Salon dekorasyonu için olmazsa olmazlar içinde yer alan aydınlatma üniteleri oldukça güzel görünüyor. Dekoratif ürünlerin de aydınlatmaya eşlik etmesiyle tam bir modern salon dekoru sağlanmış oluyor.

Doğru aydınlatma en az doğru renk kullanımı kadar önemlidir. Rastgele avize ve aydınlatma ünitesi seçmek yerine biraz daha dikkatli ihtiyaçlara yönelik tercihlerde bulunmak gerekiyor.

Sizlere daha güzel fikirler verebilmek adına bir galeri hazırladım. Bu galeride birbirinden farklı ve modern çizgilerle tasarlanmış salon dekorasyonları yer alıyor. İncelemenizi öneririm.

Modern salon dekorasyonu örnekleri

Salon dekorasyonlarını görüntülemek için görsellerin üzerine tıklayın.

Tasarımlarını beğendiğiniz salon dekorasyonları için sitemin yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Hangi dekoru beğendiğinizi benimle paylaşabilir, ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz. Keyifli dekorlar dilerim…

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

3 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Dikdörtgen Salon Dekorasyonu İçin 5 Harika Bilgi - Ev Dekorasyon Fikirleri on 9 Ocak 2017
  2. Pingback: Kare Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılır? - Ev Dekorasyon Fikirleri on 16 Ocak 2017
  3. Pingback: Modern Şark Köşesi Dekorasyon Fikirleri - Ev Dekorasyon Fikirleri on 21 Ocak 2017

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!
Mandaldan Saksı Yapımı

Mandaldan Saksı Yapımı

11 Eylül 2015