Evinize Renk Katacak En Güzel IKEA Yan Sehpa Modelleri

3
ikea-yan-sehpa-modeli-ikea-yan-sehpa-ornekleri-ikea-yan-sehpa-fiyatlari
ikea-yan-sehpa-modeli-ikea-yan-sehpa-ornekleri-ikea-yan-sehpa-fiyatlari

Ev dekorasyon fikirleri için mükemmel katkılar sunacak olan IKEA yan sehpa modelleri evinize renk katarken aynı zamanda inanılmaz işlevsellikle en büyük yardımcınız.

Sehpalar bir evde olmazsa olmaz eşyalardan biridir. En basitinden eşinizle film seyrederken çay ya da yiyeceklerinizi koyabileceğiniz yan sehpaya mutlaka ihtiyaç duyarsınız.

Bu nedenle ev dekorasyonu için tamamlayıcı aksesuarlarla düşünülmesi gereken IKEA yan sehpa modelleri için küçük bir araştırma yaptık. Şimdi sizlerle IKEA yan sehpa fikirlerini paylaşalım:

IKEA yan sehpa dekorasyon fikirleri

1) Liatorp IKEA yan sehpa modeli

liatorp-ikea-yan-sehpa-modelleri
liatorp-ikea-yan-sehpa-modelleri

Beyaz renk bu dekoratif yan sehpa modeli sunta ve melamin kaplamadan üretilmiştir. Akrilik bazlı boya kullanılarak beyaz renge boyanmıştır. IKEA yan sehpa için kullanılan özel sertleştirilmiş cam ile oldukça kullanışlı bir yan sehpa tasarlanmış.

Ürünün boyutları 57x40x60 cm olarak belirtiliyor. Liatorp IKEA yan sehpa modelinin en önemli özelliği dergiler için ayrı bir raf ile masa ve sehpa için ekstra depolama alanı sunması. Ürün fiyatı yaklaşık 300TL.

2)  Hol IKEA yan sehpa modeli

hol-ikea-yan-sehpa-modeli
hol-ikea-yan-sehpa-modeli

Hol IKEA yan sehpa modelini genellikle balkon ve bahçelerde kullanmaya yönelik olduğunu söyleyebiliriz. Yan sehpa modelinde kullanılan malzeme sıkıştırılmış tahtadır.

Masif ahşap bir materyalden üretilen IKEA yan sehpa için ölçüler, 50x50x50 cm şeklinde. Hol IKEA yan sehpa modeli yaklaşık olaran 130TL’ye satılıyor.

3) Lack IKEA yan sehpa modeli

lack-ikea-yan-sehpa-modeli
lack-ikea-yan-sehpa-modeli

Lack IKEA yan sehpa modelinin en güzel özelliği birçok renkte tasarlanmış olması. Ben sizler için kırmızı akrilik bazlı boya ile boyanmış yan sehpa modelini tercih ettim. Bu üründe kullanılan malzeme lamine tahtadır.

Ürünün parlak ışığı yansıtan yapısıyla oldukça dekoratif olduğunu belirtmek isterim. Evinizde canlı bir görüntü elde etmek için Lack IKEA yan sehpa doğru bir tercih olabilir.

Ürün boyutları 55x55x45 cm ve fiyatı IKEA sitesinde yaklaşık 30TL’ye satılıyor.

IKEA yan sehpa modelleri daha saymakla bitmiyor. IKEA mobilya ürünlerini bizzat tasarlayıp üretiliyor. Oldukça kaliteli malzemeler kullanıldığını belirtmek isterim.

Sizlere hem IKEA sitesinde yer alan hem de dünyadaki yan sehpa modelleri ile ilgili bir galeri hazırladım. Bu galeriyi gezerek oldukça güzel dekorasyon fikirleri elde edebilir. Evinize nasıl bir yan sehpa alacağınız konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Yan sehpa örnekleri

Size ev dekorasyon fikirleri noktasında vereceğim yan sehpa fikirleri bunlarla sınırlı değil. Dilerseniz birkaç malzeme ile kendi yan sehpanızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Nasıl mı?

Bir kendin yap projesi olan alüminyum yan sehpa fikri ile harika dekoratif bir sehpa hazırlayabilirsiniz. Keyifli dekorasyonlar dilerim.

3 YORUMLAR

  1. İkeanın tüm ürünleri harika ki yan sehpa modelleri bir başka güzel. Şu üçlü olanlar yok mu çok hoşuma gidiyor. İnternetten alabilir miyim acaba?

  2. Ikea’yı çok yakından takip eden biriyim. Yan sehpa modelleri gerçekten sağlam ve piyasada kolay kolay göremeyeceğiniz özgünlükte…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here