Küçük Mutfaklar için 20 Yaratıcı Depolama Fikri

Koltuk Seçimini Etkileyen Faktörler ve Dikkat Etmeniz Gerekenler

En Uygun Boya Badana Fiyatları Nasıl Olmalı?

Çok Beğenilecek 23 Ahşap Merdiven Dekorasyon Fikirleri

En Güzel Baharat Takımı Modelleri

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Aksesuarları 1 Nisan 2017

Ev dekorasyonunda tüm kurallara uysanız da bazen küçük bir dekorasyon hatası tüm güzelliklerin önüne geçebilir. Aynı şekilde çok özenilmemiş ev dekorasyonlarında küçük ama etkili bir aksesuar yapılan hataları giderebilir. Bu yazımda mutfak dekorasyonu için çok önemli olan baharat takımı modellerini bulacaksınız.

Bu sebeple mutfak dekorasyonunda da alacağımız her ürünü kendi zevkimiz çerçevesinde ancak genel dekorasyon kurallarının dışına çıkmadan seçmeliyiz.

Baharat takımı modelleri de son dönemde ilginç ve güzel görünümleri ile şık birer dekorasyon ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Baharat takımı modelleri

Mutfağınızın alanı, kullanılan eşyalar, renk ve aydınlatma da seçeceğiniz baharat takımının rengi, şekli ve modelini temel olarak belirlemenize yardımcı olacaktır. İsterseniz sektörde ön plana çıkmış birkaç firmanın baharat takımlarının özelliklerine beraber bakalım.

Mutfak için kullanışlı dekoratif kavanozlar yazımı okumanızı öneririm.

Karaca baharat takımı

Sektörde kalitesi ve ARGE’si ile ön planda yer alan Karaca firmasının ürettiği baharat takımları da seçiminizde size yardımcı olacaktır.

Özellikle klasik baharat takımları, modern baharat takımları ve ikisinin çizgilerini beraber taşıyan baharat takımları ile müşterilerinin beğenisine sunulmuş.

Karaca baharat takımlarında rengin de önemini hisseden firma, beyaz ağırlıklı olmakla birlikte farklı renkleri de müşterilerine sunmaktadır.

Karaca baharat takımı modelleri

Küçük mutfaklar için yaratıcı depolama fikirleri yazımı mutlaka okuyun.

Kütahya porselen baharat takımı

Porselen ham maddesi ile ürettiği mutfak eşyaları tüm Türkiye’de beğeni ile kullanılan Kütahya porselenin tabakları olduğu kadar mutfak aksesuarları da dikkat çekicidir.

Porselenin sağlıklı oluşu sebebiyle de tercih edilen bu ürünlerin beyaz ağırlıklı renklere sahip olduğunu görüyoruz. Kütahya porselen baharat takımlarında silindir ağırlıklı şekiller benimsenmiştir.

Kapakları ve desenleri ile dikkat çeken özelliğe sahip bu baharat takımları mutfağınızın dekorasyonunda da önemli bir boşluğu dolduracak gibi gözüküyor.

Kütahya porselen baharat takımı modelleri

Biev baharat takımı

Biev markası, metal, porselen ve seramik ham maddeleri ile ürettiği baharat takımları sayesinde müşterilerinin beğenisini kazanmış görünüyor.

Mutfağınız hangi dekorasyon şekline sahipse seçeceğiniz mutfak araçları ve gereçleri de bu dekorasyonun bir parçası olmalıdır. Bu fikirden yola çıkan firma, her mutfağa uygun baharat takımları üretmiş.

Farklı renk seçeneklerinin de yer aldığı Biev baharat takımlarının bir diğer özelliği de çok farklı şekillere sahip olmasıdır. Diğer firmalarda olduğu gibi Biev baharat takımlarında da ihtiyaca ve isteğe göre takım içindeki parça sayısı değişebilmektedir.

Biev baharat takımı modelleri

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Evleneceklere Olmazsa Olmaz Çeyiz Listesi - Ev Dekorasyon Fikirleri on 9 Mayıs 2017

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Dekoratif Çerçeveler

Dekoratif Çerçeveler

10 Ağustos 2015
Bunlar da var!
Halattan Raf Yapımı

Halattan Raf Yapımı

16 Eylül 2015
Balkonda Şenlik Zamanı

Balkonda Şenlik Zamanı

26 Mayıs 2015