En Ekonomik Beyaz Eşya Çeyiz Paketi Fikirleri

1
1334

30 Nisan Pazar gününe kadar ötv indiriminden faydalanmak isteyen vatandaşlar düğün sezonunun da yaklaşması ile beyaz eşya çeyiz paketi ihtiyaçlarını erkene almış gözüküyor. Ortalama olarak fiyatlarda %6.7′ lik bir indirimin olduğunu görüyoruz.

Bu indirimin kampanyalar ile çok daha iyi bir orana yükseldiğini de belirtmekte fayda var. Ötv indiriminin uzatılmasının belirsiz olduğu bu dönemde beyaz eşyadaki %0’lık ötvden faydalanmanızı öneririz.

Ucuz beyaz eşya çeyiz paketi nereden alınır

Ucuz beyaz eşya alabilmenin temel koşulu araştırma yapmaktır. Bu araştırmayı öncelikle yaşadığınız ili ya da ilçenin mağazalarına giderek marka,model ve fiyatları not alarak gerçekleştirmenizi öneririz.

Yapacağınız bu temel araştırmanın ardından internetten aynı marka ve modellerin fiyat kıyaslaması ve kargo ücretlerini karşılaştırmanız doğru sonuca ulaşmada önem taşımaktadır.

blank
Beyaz eşya çeyiz paketi

Bu araştırmaları yapmadan önce hangi markaların hangi modellerini almaya karar vermiş olmanız da işinizi kolaylaştıracaktır.

Sadece o marka ve modele yoğunlaşmanız sonuca daha hızlı ulaşmanızı sağlar. Beyaz eşya çeyiz paketi olarak tek tek alımdan daha makul fiyatlar yakalayabileceğinizi unutmayın.

İnegöl Mobilya’dan ucuz düğün paketleri için kaleme aldığım yazıyı mutlaka okuyun.

Beko beyaz eşya çeyiz paketleri

Size örnek olarak sunabileceğimiz Beko beyaz eşya çeyiz paketlerinde birbirinde farklı olarak 10 alternatifin olduğunu görmekteyiz.

Hemen hemen her bütçeye uygun olarak düzenlenmiş çeyiz paketleri içerisinde 3 bin 250 liradan 8 bin 500 liraya kadar farklı alternatifler yer almaktadır.

Beyaz eşya çeyiz paketi, Beko firmasında dörtlü, beşli ve altılı olarak oluşturulmuştur. İsterseniz paket içerisinde beğenmediğiniz modellerin yerine farkını ödeyerek farklı bir model de belirleyebilirsiniz.Firma bu konuda çeyiz paketlerinde esneklik yapabilmektedir.

blank
Beyaz eşya düğün paketleri

Beşli pakette, Beko tam boy turbo fırın, 2 programlı bulaşık makinesi, 7 Kg çamaşır makinesi, 102 ekran led televizyon ve 430 litre no frost Özellikli çift kapılı buzdolabı yer almaktadır.

Altılı düğün paketi içerisinde ise bunlara ilave olarak 1900 watt elektrikli süpürge yer almaktadır. Beko Beyaz eşya çeyiz paketi içerisindeki en yüksek fiyatlı Beko premium çeyiz paketinde kalitenin ve tasarımın ön planda olduğunu görüyoruz.

Paket içerisinde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve 123 ekran dahili uydu alıcılı full hd televizyon ürünleri yer almaktadır. Bu ürünler ve fiyatlar sadece internete özel olup fiyat ve ürün kıyaslamanızı Beko mağazalarından yapabilirsiniz.

Bir de 2017 düğün paketi fikirleri için yazımı okumanızı öneriyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here